1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marek 6.1.2008 0:37

Dzamila GO HOME!

Goli 6.1.2008 17:01

Re: Dzamila GO HOME!

Da, da - uchodi domoj, Džaki. I bystro!!!

Nový 6.1.2008 0:18

patent na pravdu - typický znak zelených

Neochota  diskutovat  s oponenety  je  chrakteristický znak  zelených !  Oni  přece  všemu rozumějí nejlépe a kdo  nesouhlasí tak  je   hlupák nebo   zkorumpovaný.

Nováček 6.1.2008 9:21

Re: patent na pravdu - typický znak zelených

Je to tak. Když slyším, nebo vidím výroky vrcholů zelené strany, padne mi hlava do dlaní a zdá se mi neuvěřitelné, že dospělý a vzdělaný člověk je něčeho takového schopen.

Marek 6.1.2008 12:56

Re: Re: patent na pravdu - typický znak zelených

Bohužel ani pár titulů před i za jménem nedává patent na moudrost. Právě u takových jsem se setkal s extrémní zabedněností, s takřka nezvratitelným lpěním na vyjetých kolejích své mysli a s hlubokou vírou v ně.

cipísek 6.1.2008 20:20

Re: Re: patent na pravdu - typický znak zelených

Čímž se potvrzuje nesmrtelné přísloví mé již zemřelé babičky "vzdělání před blbostí nechrání".Ne že bych měl něco proti vzdělání (sám jsem na tomto poli dosáhl jistých úspěchů) , ale zkrátka titul v mnoha případech ještě nezaručuje použitelnost.

stika 6.1.2008 22:36

dosazene vzdelani neni znamkou inteligence

Nový 6.1.2008 0:16

jestli to není její příslušnosti k rudozeleným?

Tomik 5.1.2008 22:59

Pokud pani Dzamila skutecne

hovori lamanou rustinou, lamanou cestinou a kazassky se nikdy nenaucila, tak ji uz opravdu nezbyva nic jineho nez delat ministra v CR >- R^ 8-o

Buvol 5.1.2008 22:57

Clánek jsem nečetl, ale tahle dáma je mi sympatická .... má charisma a empatii .... a je docela pěkná ....

jm0 6.1.2008 0:07

Re: Clánek jsem nečetl, ale tahle dáma je mi sympatická .... má charisma a empatii .... a je docela pěkná ....

jejky!

VL 6.1.2008 7:52

Re: Clánek jsem nečetl, ale tahle dáma je mi sympatická .... má charisma a empatii .... a je docela pěkná ....

Jak říkají ve veliké zemi: "Nejsou ošklivé a hloupé ženy, jenom někdy málo vodky".

jirka.s. 6.1.2008 10:36

Re: Re: Clánek jsem nečetl, ale tahle dáma je mi sympatická .... má charisma a empatii .... a je docela pěkná ....

Bingo, VL ! Uvážíme-li, že buvoli chlastají z kýblů!!! ;-D

Adolf 6.1.2008 15:10

Re: Clánek jsem nečetl, ale tahle dáma je mi sympatická .... má charisma a empatii .... a je docela pěkná ....

Tak si ji vem s sebou do Norska....

Monika 5.1.2008 22:14

Je to bohužel k politování.

Paní Džamila je dobrosrdečné trdlo.

jensina1 6.1.2008 9:46

je trdlo

Je trdlo, ale jak by to vypadalo, kdyby ministryně neměla návrhy. Stále platí, že aktivní bl ec, je nejnebezpečným bl ecem. 

Ccecil 5.1.2008 20:54

Džamilu bychom si měli hýčkat...

Neb takového exota ve vládě jen tak jinde nemají. Kam se hrabou slováci. Džamila, co slovo to perla a ten tok neskutečně imbecilních myšlenek, návrhů a iniciativ, to je opravdu spíše do nějakého absurdního divadla než do reality. Rozum zůstává stát, co se takovému živočichovi prožene hlavou a co nám opět nabídne za moudro. Ale prostě jsme v české kotlině a sem to snad i patří..

Vala 5.1.2008 22:08

Re: Džamilu bychom si měli hýčkat...

Paní Stehlíkovou nechte na pokoji. To, co je opravdu absurdní, je celý onen post ministra bez portfeje, zaměřený na něco, co není ekvivalentní ničemu na této úrovni (mám na mysli exekutivní ministerstva s hmatatelnými výstupy). Na téhle pozici by neuspěl ani anděl... Mrkněte se na její stránku - na krajské nebo regionální úrovni by to byl docela užitečný člověk, nemyslíte?

http://stehlikova.zeleni.cz/840/rubrika/dzamila-stehlikova/

AeroKarel 6.1.2008 0:05

Re: Re: Džamilu bychom si měli hýčkat...

Ne. Rozumný člověk dá rozumnou náplň i pochybné instituci. Ta paní je jaksi mimo, slušně řečeno. Mimo na jakékoliv úrovni.

jm0 6.1.2008 0:06

Re: Džamilu bychom si měli hýčkat...

.. třeba ona je tím důvodem Havlova výroku o politice coby estrádě?

mik 5.1.2008 20:39

Soudružka Džamila ať si táhne zpět do CCCP

těch velemouder z východu už bylo až příliš mnoho.

Historik 5.1.2008 19:59

Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

Ženy negravidní navrhuji označovat např. zeleně. Ženy které neměly dlouho sex (bude rozhodovat jejich vlastní individuální pocit) označovat červeně. Bylo by nařízeno takovou ženu neodmítnout, požádá-li kteréhokoli muže, protože by nesměla být diskriminována (potom by mohla být označena např. stříbrně). Ženy na sr*ané by měly označení zelené, takové by mohly vynadat (případně namlátit) podle libovůle kterémukoli muži v její blízkosti, který by jí nesměl odporovat, aby to nebyla diskriminace. Po aktu by mohly být např. označeny oranžově. Navrhuji, aby ministerstvo pro ženy, pardon pro lidská práva (muže samozřejmě vyjímaje), více propracovat označování žen, aby nehrozila diskriminace ze strany mužů.

Další náměty v odkazech:

http://www.youtube.com/watch?v=TfIUivftMyo

 

http://www.youtube.com/watch?v=JhZTR6w-FTM 

Vala 5.1.2008 21:44

Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

Ženy negravidní a na.rané se vám budou plést, jsouce oboje zelené ;-D!

Historik 5.1.2008 23:11

Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

Musím se přiznat, že s tou zelenou barvou v tom byl záměr. Přečtěte si to teď znovu. Teď se zase budu smát já, moudrá ženo ;-D .

Vala 6.1.2008 11:45

Re: Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

No, moc se Vám nevede z toho vybruslit - ani po druhém přečtení mi to nedává žádný super-jinotajný smysl. Zaveďte novou barvu ;-) a přijďte se k ženám poradit, co na nich má a nemá být označením patrné, abyste nenarazil na PDP (Personal Data Protection) a nerozházel si to zas s někým jiným bez portfeje ;-D;-D

Olinka 6.1.2008 6:01

Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

výborný nápad;-D

http://www.youtube.com/watch?v=HxS2nW5l6oo&NR=1

VL 6.1.2008 7:58

Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

Ještě je třeba zavést ochranu menšiny proti většině - zvláště proti pokusům o sebeobranu při loupeži, zamykání domů a bytů a jako zvlášť trestné bych ustanovil nemít všechny peníze doma na hotovosti a za trezor u gádži dávat doživotí.

6eny označovat 6.1.2008 10:15

Re: Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

Ženy označovat jako virgo( panenstvi)) , bez panenství

Esmerald 6.1.2008 12:38

Re: Ženy dělit a označovat ještě důkladněji

Ó, Bože, jak mladí, nezkušení a naivní jste, přehlížejíce podstatné si dokonce děláte legraci.  Počkejte si na KLIMAKTERIUM vlastní drahé, které jste slibovali "modré z nebe" a dočkáte-li se; poznáte jak vypadá peklo v pohledu zevnitř ven.

P 5.1.2008 19:44

Vidět Neapol a zemřít

Obyvatelé Neapole jsou zavaleni odpadky a bouří se. Asi je to jediný možný způsob jednání se státní mocí. Slyšel jsem, že za to částečně může EU, která stanovila přísné předpisy pro skládky - ale nemám tuto informaci ověřenu.

V každém případě, "moderní" společnost zavádí spoustu předpisů, mnohdy značně nesmyslných. Třeba "dítě" může dle našich zákonů beztrestně vraždit. A jak mi říkali známi, čeká nás "zrovnoprávnění" žen, jako v cizině. Vedoucí na pracovištích mají hrůzu z toho, když je mezi jejich podřízenými žena. Obávají se vydírání, když ženě vytknou něco pracovně. Šílená společnost, historie se bude opakovat, když "rozvinutou" společnost vyvrátí barbaři.