17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ranbow 26.1.2009 6:16

Těžký úkol pro Topolánka

Připomeňme si, že ODS vstupovala do minulých parlamentních voleb s mnoha, pro voliče sympatickými hesly - připomeˇme si alespoň 2- 15% daň, a nezvyšování spoluúčasti pacienta. A že z obou těchto hesel se vylhala - supermzdou a regulačními poplatky. Těžko bude dnes Topolánek a spol hledat argumenty, kterými by své tehdejší lži obhájil Pokud by jíž tenkrát hovořil o potřebě velkých daní a bohatého státu, o potřebě regulace lékařské péče - mohl mít pravdu, a i mandát to provést, pokud by s takovým programem vyhrál volby...

Topolánek 26.1.2009 5:58

Mám tu smůlu, že pro své myšlenky nemohu sehnat schopné agitátory...

Nevýhodou pana Bartoně je, že o zdravotnictví nic neví....ale oddanný nám je, to jo....za prachy to jo...

Mám obavu, že handicap paní Filipiové nám moc nepomůže, protože proti ní socani zorganizují demonstraci vozíčkářů, kteří na doplatky údajně nemají peníze....Když má takový vozíčkář 8000 důchodu a zaplatí činži, inkaso, poplatky  atd ( to mi volal Paroubek), tak prý už mu ani na volně stanovené doplatky na léky prý nezbývá...kecá, že...

ranbow 26.1.2009 6:22

Re: Mám tu smůlu, že pro své myšlenky nemohu sehnat schopné agitátory...

A taky doufejme, že až bude paní ministryně zvána na setkání s občany, pacienty, lékaři, atd, tak že jim nevzkáže, že jistě pochopí, že ona se ze zdravotních důvodů nemůže zúčastnit...Což by bylo pochopitelné, a bylo by necitelné na ní něco takového požadovat - pokud by právě pro takovou práci nebyla vybrána..

Badger 26.1.2009 8:59

Re: Mám tu smůlu, že pro své myšlenky nemohu sehnat schopné agitátory...

Problém je v to, že nikdo nedokázal vysvětlit, že ten vozíčkář nebo obyvatel zařízení sociálních služeb nemusí zaplatit vůbec nic.

Pokud je totiž v hmotné nouzi, většinu poplatků neplatí vůbec. Nemusí (stejně jako každý z nás) platit ani doplatky za léky - v každé indikační skupině je alespoň jeden praparát plně hrazený.

Jiří Chýla 26.1.2009 0:23

Paměť Vás klame pane Bartoni,

prvním ministrem zdravotnictví, který nebyl profesně lékařem, byl Jan Stráský, univerzální politik, který předtím než se v roce 1995 stal minstrem zdravotnictví poslední Klausovy vlády, byl předsedou poslední federální vlády a prezidentem "na půl úvazku" (jak sám říkal) a po rozpadu federace i prvním minstrem dopravy ČR. Mám obavu, že paní Filipiová podobné schopnosti jako Jan Stráský nemá. Ale držím jí palce.

Slava 26.1.2009 2:13

Re: Paměť Vás klame pane Bartoni,

Pana Bartoně klame paměť neustále. Ostatně nač by mu byla? Agitátoři paměť nepotřebují, ta jim naopak překáží.

Kačka 26.1.2009 3:13

Re: Paměť Vás klame pane Bartoni,

R^

Badger 26.1.2009 8:41

Re: Paměť Vás klame pane Bartoni,

Nejenom Stránský, ale pozici ministra zdravotnictví po určitou dobu zastával Špidla a dokonce i Škromach!!

Bianca 26.1.2009 15:11

Re: Paměť Vás klame pane Bartoni,

Tez doufam. Kdyz jen vzpomenu, jak byla za ministra Straskeho (pokud mne pamet neklame, puvodem z Plzne) zrusena vyborne fungujici letecka zachranna sluzba a rpedana firme, ktera nejdrive nemela zadny vrtulnik, posleze vypujceny z Nemecka s nemeckym pilotem, neznajicim realie....Firme, ktera mela "nejak blizko" k jeho namestkovi.... A dalsi hrichy....

No, nechame se prekvapit.