18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

POLITIKA: Takový malý český appeasement

Čirou shodou okolností jsem navštívil webové stránky politické strany Trikolora. Ta jako mnohé další vydala stanoviska k aktuálním událostem na Ukrajině. Zatím dvě - jedno z doby před ruskou agresí, druhé po ní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ganaur 4.3.2022 9:01

A SPD !!

R. Langer 4.3.2022 9:14

Jo jo, a dokonce mají stejný názor na Green Deal a cenzuru.

Ale máte pravdu, jsou to prolhaní komouši, takže určitě lžou, a nejde jim věřit ani nos mezi očima. Stejně jako těm Zeleným bolševikům z Brusele, placených Putnem, co jsou pro Green Deal a cenzuru! ;-D

J. Karza 4.3.2022 9:19

Nejsou to neoliberální strany. Všechny ostatní parlamentní strany jsou (v různé míře a odstínu) neoliberální. Tím je dána jejich základní orientace k mezinárodním otázkám.

V. Církva 4.3.2022 10:22

Opak je pravdou Trikolora se posunula dál k dogmatu liberalismu bez limitů. Ten nechává vše volné, i diktátor se nechává svobodným. Takže Trikolora zůstala sebou.

Protože tento stav Trikolory je dlouhou dobu evidentní (a znamená vítězství diktátorů a šílenců náboženství bez Boha) jsou pro mne zatím nevolitelní i když věřím že se posunou. Protože opozice proti progresivismu - sociálnímu liberalismu, který Trikolora nemá ráda je potřeba.

R. Langer 4.3.2022 12:51

Melete nesmysly. :-P

J. Fráňa 4.3.2022 10:03

Šéfová KSČM chce co nejrychlejší ukončení bojů a návrat k jednacímu stolu. Není tento postoj shodný s postojem všech politických stran?

R. Langer 4.3.2022 12:54

Protože komunisti vždycky LŽOU, a ostatní strany po míru nijak nevolají, ba dokonce potírají mírové štváče, dá se říci, že tento jejich postoj je shodný s postojem ostatních stran. Nikoliv však VŠECH. ;-)

P. Hák 4.3.2022 15:29

Není, protože ve skutečnosti si mnozí členové jiných stran přejí válku, někteří pokud možno světovou.

P. Kubáč 4.3.2022 8:46

Plivání a šikana těch, kteří nešli v jednom stádu s "99% vědců" dostala Evropu do situace, kdy všichni politčtí lumpi se nám do obličeje smějí....

Zlepšíme svoji situaci, tím že budeme i nyní plivat do xichtu těm, kteří nejdou s námi zcela v jedné lajně ?

I. Schlägel 4.3.2022 8:46

Ochota rusácka o něčem jednat ve smyslu dosažení kompromisní dohody se limitně blíží nule. Rusák kompromis považuje za urážku. Rusák se nenechá ponižovat. Rusák má vždy pravdu. To by jinak nebyl rusák. [UA]

J. Nevrkla 4.3.2022 8:18

Zajímalo by mě, jaká by byla reakce pana Stejskala, kdyby byly obkličovány ruskými zakladnami USA. Na kterou stranu by se postavil?

K. Křivan 4.3.2022 9:37

Při kubánské krizi jsme byli na straně USA. Naše rodina a všichni známí.

J. Nevrkla 4.3.2022 9:45

Byli jste proti výstavbě ruské základny poblíž Ameriky. Jste proti výstavbě amerických poblíž Ruska? Nebo Rusi mohou být ohrožováni a Američané nikoliv?

K. Křivan 4.3.2022 9:58

US základny v zemích, sousedících s Ruskem jsou hloupý nápad. V ČR, Maďarsku, by to bylo něco jiného. ... Bydlel jsem ve Frankfurtu poblíž US-Base Edwards, Amíci byli strašně fajn. Furt něco slavili, grilovali, hrali football, a zvali okolní obyvatele. Chodili jsme k nim do diskotéky, do kina, na kolečkové brusle, .... Prostě kamarádi.

J. Nevrkla 4.3.2022 10:11

Chápu. A minulý týden byl v televizi film, děj odehrávající se na americké základně někde u Stuttgartu v roce 89. Veselí, obchod a výroba drog, koukali na televizi, jak se bourá berlínská zeď, a nechápali. Ony jsou dvě Německa? Východní a západní? A ve kterém jsme my? Co se to tam děje? ...

D. Laurencikova 4.3.2022 10:05

Vetsina lidi se stavi vzdycky na tu "spravnou" stranu, pane Nevrkla. Co je spravne a co ne, to pak podleha duchu doby. ;-)

J. Nevrkla 4.3.2022 10:12

Ano, davová psychóza, zpravidla hloupá a nebezpečná.

D. Laurencikova 4.3.2022 12:14

R^

L. Hančar 4.3.2022 8:15

Aspoň že tak. Pokud by někdo z Trikolory napsal podobný názor na Seznam, dostane měsíční ban za schvalování trestného činu a podněcování genocidy. Moje vlastní zkušenost. Pak to není zbabělý appeasement ( česky strkání hlavy do písku ), ale odvaha riskovat výmaz stránky Trikolory z webu!

R. Langer 4.3.2022 9:15

To bezpochyby.

D. Laurencikova 4.3.2022 10:06

R^

J. Fráňa 4.3.2022 8:12

Trochu nechápu autora. Všichni touží po míru. Všichni ví, že Ukrajina sama Rusko nikdy neporazí. Všichni ví, že Ukrajině nikdo vojensky nepomůže. Všichni ví, že čím bude válka delší, tím bude víc obětí. Autor podporuje vyzbrojování Ukrajiny. Proč nechápe, že někdo má opačný názor?

M. Zikmund 4.3.2022 8:29

R^

(protože si autor hraje na zásadového)

J. Vavrochová 4.3.2022 8:49

R^

T. Peška 4.3.2022 9:10

Takže ať už Rusko Ukrajinu obsadí, neprotahujeme to a máme konečně klid a vysněný mír?

R. Langer 4.3.2022 9:16

No a co tedy navrhujete? :-P

R. Langer 4.3.2022 9:17

... nebo-li, jak už tady zaznělo, USA a EU bude za Ukrajinu bojovat až do posledního Ukrajince... ;-€

T. Peška 4.3.2022 10:00

Jinými slovy, Ukrajinci mají nechat rozhodování o sobě na jiných. Taky názor.

J. Fráňa 4.3.2022 9:56

Takže myslíte, že dodávky zbraní válku protahují a Ukrajinců zemře o to víc? Ano, legitimní názor a nikdo by vás za něj neměl trestat.

T. Peška 4.3.2022 10:00

Já jsem vyjádřil nějaký názor? Já jsem se pouze zeptal, jak dotyční vidí řešení.