4.7.2022 | Svátek má Prokop


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
lucina (pes) 14.1.2008 9:58

Re: Ale , ale..

Vy neumíte číst? Navíc, Topolánek  má úlety, pramenící z jeho ostravské chaharské drsnosti, Paroubek je prostě takový, durchumdurch, stejná  s v i n ě  jako Rath a další jeho nejbližší.

aljav 14.1.2008 9:50

Re: A kdo zlikvidoval J. Masaryka, Horákouvou, Toufara a spoustu dalších kněží a řeholníků. Otec Grebeníček byl pravicový?

 blahoslavení budiž chudí duchem ??? Ne ne ne, ty skončíš, i přes boží milosrdenství, v pekle ! Ani ne za své pomatené výkřiky, ale spíše za svoji hloupost !!!

aljav 14.1.2008 9:48

Re: Re: Autor má zřejmě selektivní paměť

R^ R^ R^

aljav 14.1.2008 9:46

Re: znárodnila veškerý soukromý majetek lidí a bylo jí to málo, tak ještě završila "práci pro lidi" megaloupeží v roce 1953.

 ty jsi ale hloupý, ach jo ! Rv

mirek 14.1.2008 9:46

Re: Autor má zřejmě selektivní paměť

Milý Franto, minule, když jsme seděli v hospodě, jsme se dobře nasmáli nad spoustou starých i nových vtipů na všechny naše politiky, od Gottwalda až po Klause s Paroubkem. A bylo nám všem srdečně jedno, kdo má jaký názor. Lidová tvořivost je na celém světě stejná, všude se vyprávějí vtipy a stejně tak se všude trefují do obecných charakteristik politika, nemluvě o tom, že když se sejde američan, rus a čech, jsou ti první vždy za debily a čech je přechčije. Takže si běž se svým ideologickým kejchnutím lehnout do postele, možná tě to přejde a až ti bude líp, zasměješ se v hospodě s náma.;-)

darny 14.1.2008 9:46

Ale , ale..

autore, Vaše paměť je nějaká jednostranná. A nebo vztyčený prostředník do kamery, či výroky typu: "Es kommt der tag" jsou naprosto vpořádku?

aljav 14.1.2008 9:45

Re: Re: znárodnila veškerý soukromý majetek lidí a bylo jí to málo, tak ještě završila "práci pro lidi" megaloupeží v roce 1953.

 že se s tím rudým bezmozkem zahazuješ ! ?

aljav 14.1.2008 9:44

Re: souhlas

R^

aljav 14.1.2008 9:44

Re: Pane Krejčí,

Lojzo Lojzo, ty se zase vyjadřuješ k něčemu co jsi avidentně vůbec nepochopil !!!

novaz 14.1.2008 9:42

Re: A kdo zlikvidoval J. Masaryka, Horákouvou, Toufara a spoustu dalších kněží a řeholníků. Otec Grebeníček byl pravicový?

A tady další perla z hlavy pomateného komunisty, jenž porovnává běsnění totalitních vrahů z let padesátých s dneškem. Ty chudáčku  s vyvátým mozkem, kdyby dnešní představitelé z ODS byli takové svině, jako tehdejší rudoši, tak tady nenapíšeš ani čárku, to ti nedochází? Koukám, že každým svým příspěvkem přesvědčuješ všechny ostatní o své zhovadilosti a myšlení pravého bolševika, šmejde.

dulcibelka 14.1.2008 9:39

Re: A kdo zlikvidoval J. Masaryka, Horákouvou, Toufara a spoustu dalších kněží a řeholníků. Otec Grebeníček byl pravicový?

To se ovšem musíte při spatření a poslechu Paroubka třást jako osika! A ani se nedivím...

LOJZA 14.1.2008 9:37

Pane Krejčí,

když už chcete analyzovat a hrát si na soudce, neměl byste být povrchní. Měl byste umět najít podstatu jevu, odlišovat příčiny a následky, příčinné souvislosti. Měl byste vědět, že i řečí plnou slušných slov, lze být sprostý a hulvátský, rozeštvávat a špinit. Z vašeho článku jsem nabyl dojmu, že umíte krásně nenávidět a že doma třeba před televizí, kde vás nikdo nevidí a neslyší, neušetříte žádného z vámi nenáviděných, sprostých nadávek.

novaz 14.1.2008 9:33

Re: znárodnila veškerý soukromý majetek lidí a bylo jí to málo, tak ještě završila "práci pro lidi" megaloupeží v roce 1953.

No, ty jsi taky dobrej a kvalitní kretenek. Pokud porovnaváš komunistické vrahy a lháře z padesátých let s transformací ekonomiky let devadesátých, pak jsi rudej idiot. Proč tedy v následujících letech po komunistickém puči ztráceli jsme ve všech ukazatelích(kromě uměle udržované zaměstnanosti) na všechny státy západní Evropy? A jak je možné, že dnes, po takové megaloupeži, je zase začínáme dohánět? Máš v té své duté hlavě pořádný zmatek a nějak ti to do sebe nezapadá. Spíš bych řek, že jsi stejný tupec a lhář, jako všichni komouši.

jarmich 14.1.2008 9:31

Re: Re: Autor má zřejmě selektivní paměť

R^R^R^

jarmich 14.1.2008 9:29

Myslím si,

že dva polepšení poslanci za ČSSD, jeden novinář důchodce, je znamení, že se společnost začína napravovat. Zkuste věřit i na slušné lidi, a začněte ho pěstovat i sám v sobě. Tím nechci říct, že jste neslušný člověk. Někoho pohanit je velice snadné, ale zkuzte pana Krejčího prohlédnout. Neznám ho, a tento článek je asi první rterý jsem od něj četl a zaujal mě. Je v něm hodně pravdy o těch třech politicích. Rozhodně by měl být v každých novinách jeden deně, aby si LID už konečně uvědomil, kdo si zaslouží být volen. Rozhodně to nejsou rudoši za všech stran, ani hulváti ze všech stran.

Alfons ll 14.1.2008 9:22

souhlas

  Dle mého názoru článek  přesně vystihuje stav věcí českých.

novaz 14.1.2008 9:20

Re: Autor má zřejmě selektivní paměť

Človíčku, vy jste ten článek vůbec nepochopil. Když na různých diskuzích "obyčejní" lidé titulují politiky různými přízvisky, jedná se jenom a pouze o svobodu slova a vyjadřování. Autor článku má na mysli chování, jednání a mluvu politiků, kteří rozhodují o životech nás všech, naší země. Přečtěte si ten článek znovu, vaše reakce je podivná a nepatřičná.

tich@dohoda 14.1.2008 9:16

znárodnila veškerý soukromý majetek lidí a bylo jí to málo, tak ještě završila "práci pro lidi" megaloupeží v roce 1953.

soudruhu e-Tony : ta megaloupez z roku 1953 /mena/ je vcelku cajicek proti kuponove megaloupezi v rezii soudruha profesora , jen pro poradek uvadim, ze moje rodina si prisla pri kuponovce na cca 200.000.- Kc/ obe kola / , tedy vysoky vynosovy nadprumer. To ovsem nic nemeni na faktu, ze se jednalo o lumparnu, ktera vysoce prevysuje zlodejinu komunistu pri mene v roce 1953 . Cest soudruhu :-)

franta 14.1.2008 9:12

Autor má zřejmě selektivní paměť

jinak by si všiml a pamatoval, že mnohem hrubší a vulgárnější výrazy se ozývají ze strany našich "slušnějších a vzdělanějších" spoluobčanů, vesměs voličů ODS. Nebo si myslíte, že výrazy jako paroprase, prase bradavičnaté, puchejř, pablbek a pod. vymysleli socani ?  

tich@dohoda 14.1.2008 9:08

A kdo zlikvidoval J. Masaryka, Horákouvou, Toufara a spoustu dalších kněží a řeholníků. Otec Grebeníček byl pravicový?

soudruhu ytone, ty vyse v titulku jmenovane zlikvidovali rudi  fanatici, naprosto stejni jako dnesni modri fanatici. Nastesti dnes ti modri nemaji takovou moc aby mohli vrazdit a spolecensky likvidovat ve odpurce. S rudymi komunisty jsem si "uzil" svoje , proto jsem vzdy ve strehu, kdyz vidim uplne stejne chovani a retoriku, lhostejno do jakeho havu zahalene. Cest :-)

Inžinier Buľa 14.1.2008 9:01

Re: Re: Dobrý den,

Velmi zajímavá informace. Škoda, že se takhle pamětníci nebo např. bývalí spolužáci nebo učitelé dnešních "vyvolených" veřejně neozývají častěji. To bychom se možná ještě dozvěsěli věci o našich samozvaných hlavách pomazaných.. 8-o

PROKOP BUBEN 14.1.2008 8:58

Re: VELIKÝ SOUHLAS

Co takhle vyhlásit slepičí válku Vlastičko......V čele armády už taky jedna sedí........

Inžinier Buľa 14.1.2008 8:56

Re: Tohle hulvátství a omezenost ale vycházíz lidu. Doslova a dopísmene.

Velmi výstižně řečeno!

Inžinier Buľa 14.1.2008 8:54

Souhlasím s jednou výhradou,

a sice, že pochybuji o tom, že motivací jednání pánů Melčáka a Pohanky byly slušnost a zdravý rozum. To by to nesměli být čeští poslanci. Pokud by jim byly tyto vlastnosti vlastní, nikdy by se k té sockomunistické partě křupanů a otrapů nemohli přidat. :-/

PROKOP BUBEN 14.1.2008 8:53

AUTORE

Proubka nutně nemusím, ovšem, že by se Myrda Topolánek jen přizpůsobil je blábol, jak trám.....Gentleman se nikdy takovým to formám nepřízpusobuje a tím ten hulvát rozhodně není..... Proto nemůže být ani v pravdě pravicovým politikem......Je patrno, že kLausostraně teče do bot, takže opodobných AGITEK houfně přibývá......

tich@dohoda 14.1.2008 8:52

Jenom mám obavu, že může dojít k tomu, že na jejich místo přijdou lidé s ještě většími charakterovými vadami, jako např. dr. Rath v ČSSD nebo XY v ODS, kde někoho tak výrazného jako Rath neznám. V duchu nebo v diskusi můžete doplnit

drahy pane Krejci, co se tyka toho MUDr. Ratha, toho jsem nemel rad uz v dobach, kdy zacal svou politickou karieru jako predeseda lekarske komory /nebo neco takoveho/ potom vstoupil do ODS kde v podstate okamzite predstavoval nejvyssi ohrozeni pozice soudruha profesora, D.Rath je totiz naprosto presnou mladsi kopii Vaclava Klause, vzdelany, inteligentni, bezcharakterni karierista, ma charisma a schopnosti. Na jeho moralku bych nevsadil fajku tabaku, ovsem jako politik je v soucasne dobe pravdepodobne nejvyraznejsi osobnisti ceske politicke sceny. To, ze uz neni clenem ODS je dano tim, ze za soudruha profesora nesmela byt v ODS jedina osobnost, ktera by mohla byt jen zastinit gloriolu vudce. Jediny, kdo se mohl postavit  Vaclavu Klausovi s otevrenym hledim byl M. Macek, ten ovsem chytre potlacil jakekoliv ambice a byl radeji inteligentni sedou eminenci. Vas clanek pane Krejci je vylevem stranickeho fanatika, ktery se alespon v zaveru pokousi vzbudit zdani objektivity zminkou o Topolankovi. Jinak jste ale klasicky stranicky posuk s klapkami na ocich , modry komunista s jasnym obrazem nepritele, vy komousi totiz bez tridniho nepritele a mobilizaci neumite zit. Cest soudruhu :-)

Pete 14.1.2008 8:45

Tohle hulvátství a omezenost ale vycházíz lidu. Doslova a dopísmene.

Kdyby totiž voliči kriticky hodnotili logiku a pravdivost případně míru populismu a účelovosti výroků svých politických guru, nemohli by politiku ovládat lidé jako Paroubek, který mění svá vyjádření podle toho jak se mu to momentálně hodí s takovou rychlostí, že o lidech si musí myslet, že jsou úplní pitomci a nepamatují si co bylo včera. Ale lidé,  voliči, kterým nejde o pravdu či spravedlnost, ale jde zejména o potvrzení té své jediné pravdy a pokud možno zničení protistrany, umožňují vznik a fungování těchto kreatur. Je to zabedněnost české společnosti ze které žijí a tyjí. Myšlenková klišé o fungování kapitalismu, které ovládají českou společnost, jsou jak z dílny Marxe a Lenina. Proto taky tolik nesmyslných zákonů.

eTony 14.1.2008 8:42

Re: Pan Krejčí se totálně mýlí- sprosťármy a vyhrožování likvidací vždy vedla pravice!

vy jste teda ne kus, ale celý vůl. tak ona si pravice po II. WW "myslela" , že lidi bude dál okrádat ? Tak mi, vy hovadsone vysvětlete akt, kdy levice znárodnila veškerý soukromý majetek lidí a bylo jí to málo, tak ještě završila "práci pro lidi" megaloupeží v roce 1953. Takže pokud píšete o upírství na lidech, zlodějnách, podvodech, nestydatostech, nenažranosti a sprostých vraždách, popisujete praktiky vaše vlastní ! A že si stěžujete na "podnikání" je opět močením proti větru, neboť z tohoto "podnikání" obviňujete zas jen styl podnikání po bolševicku.

cipísek 14.1.2008 8:38

Re: Re: Pan Krejčí se totálně mýlí- sprosťármy a vyhrožování likvidací vždy vedla pravice!

Ytone - s těmito lidmi nemá cenu diskutovat.Ti jsou buď tak senilní,že zapomněli co bylo nebo zapomínají účelově , eventuelně jsou tak mladí,že to nezažili.

Pišta 14.1.2008 8:38

Re: Re: Pan Krejčí se totálně mýlí- sprosťármy a vyhrožování likvidací vždy vedla pravice!

Proboha snad ne Paroubek !  To je ovšem hrozné. Ten je tak mocichtivý, že být prezidentem , tak si pozve do Lán  i Grebeníčka juniora! Tam do až dotáhl ve své zaslepenosti!