2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

POLITIKA: Dvojí tvář Karla Schwarzenberga

Kampaň "občanské společnosti" za zvolení Karla Schwarzenberga prezidentem je skutečným majstrštykem v marketingu a v manipulaci veřejným míněním. Během několika týdnů se médiím podařilo vytvořit portrét Schwarzenberga jako mravního velikána, vlastence, konzervativce. Klausova éra končí, česká pravice má nového vůdce, přesvědčuje své neokonzervativní souvěrce Roman Joch.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Grúbr 25.1.2013 8:09

Re: No fuj

Kdo nechce, nevidí.

I. Schlägel 25.1.2013 8:29

Re: No fuj

Kdo přemýšlí, vidí dál, než by sám chtěl.

P. Pavlovský 25.1.2013 2:07

Proč není Michal Semín konzervativec?

Protože je to šílenecký, prolhaný darebák.

Zažil jsem jej v roce 1990 v ODA, to byl ještě snesitelný.

Od té doby se z něj stal katolický fundamentalista, který neuznává ani Vatikánský koncil.

Savonarola hadr!

J. Ryba 25.1.2013 0:51

jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

tak pádím pryč.....Semín lže skoro jak ten certifikovaný lhář Zeman. KS byl před top09 členem pouze v ODA

J. Heincl 25.1.2013 4:02

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

Za US DEU tedy nekandidoval od Senátu a Zelení ho nenominovali na ministra zahraničí a on tuto funkci nevykonával? Co se týká Cesty změny, tak údajně tuto stranu pomáhal zakládat. Nikde jsem však nenašel nic podrobnějšího.

P. Pavlovský 25.1.2013 6:30

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

Nebyl ani členem US-DEU, ani SZ. Lze to dokonale dokázat, a proto přijímám jakékoli sázky v poměru 1 : 10!

J. Heincl 25.1.2013 11:32

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

Jestli se chcete vsadit, že K. Schwarzenberg nebyl ani členem Zelených, ani US DEU, tak  klidně vsadím 1 : 1 000, že nebyl. O jeho členství v uvedených stranách jsem totiž nic nepsal. Pokud byste chtěl tvrdit, že US DEU nenominovala K. Schwarzenberga do senátních voleb a Zelení na ministra zahraničí, tak rád vsadím proti Vám a nechám Vás navrhnout kurs. Teď mě napadlo, že je divné, když člen ODA byl nominován do senátních voleb 2002 US DEU, tedy jinou stranou, než které byl členem.

P. Pavlovský 25.1.2013 11:44

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

Být někýkm někam nmominován ještě nezanamená být členem.

V roce 2002 už ODA de facto cca 5 let neexistovala - byl jsem spoluzakládajícím členem, průkaz č. 038.

J. Heincl 25.1.2013 16:00

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

Všimněte si prosím, že jsem o členství p. Schwarzenberga v US DEU a Zelených nenapsal ani písmenko. Pokud však politika některá strana někam nominuje, tak s ní asi musí mít politik bližší vztahy. Přece si ho nenašli v telefonním seznamu.

Existovala ODA v roce 2002 de iure a měla členy?

P. Pavlovský 25.1.2013 16:15

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

Od zániku Čtyřkoalice na jaře 2002 již ODA prakticky neexistovala, existovala jenom úředně.

Ovšem K. Schw. byl stále ještě senátorem za tuto de facto neexitující ODA.

Roku 2007 si strana sama odhlasovala zánik k 31. prosinci.

H. Grúbr 25.1.2013 5:57

Re: jen jsem nahlédl do toho blábolu a jak jsem zmečil: stranický turismus z ODA přes Unii svobody, Cestu změny a nezávislého za zelené až do TOP 09.

A vy by jste si měl dát do nicku místo Miloše Jakeše spíš to pštrosa, co strká hlavu do písku.

A. Holík 25.1.2013 0:06

Dr.Sid

Knize neni muj kandidat .. to asi nebyl nikdo .. ale je lepsi nez Zeman, takze volba je jasna.

V. Němec 25.1.2013 8:13

Re: Dr.Sid

Ano, nejlepší z nejhorších. Na víc českmoravskoslezko možná kandidáty má, ale oni nemají zájem.