Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POLITIKA: Babiš odrovnal sám sebe, volby nevyhraj

Jako prezident by Andrej Babiš ani nejmenoval Tomia Okamuru předsedou vlády a to z jednoho prostého důvodu, že SPD podle něj nikdy nedosáhne takového volebního výsledku, aby vyhrála sněmovní volby a mohla sestavovat vládu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Zvolením Pavla bude dosažena úplné rehabilitace předchozího režimu, který právě Pavlovi voliči označují za zločinný. Osobně musím přiznat, že ještě nedávno jsem si sice dovedl představit, že Bilak by se mohl stát pražským arcibiskupem, Jakeš děkanem filosofické fakulty Karlovy univerzity, ale nepronikl jsem tak daleko do hlubin alternativní historie, že by se rozvědčík Varšavské smlouvy a předseda armádní ZO KSČ mohl stát prezidentem a mít po boku politruka jako první dámu. K úplné dokonalosti jen chybí, aby se z Pražského hradu, sídla českých králů, stala jedna velká pévéeska (pro nevojáky-Politicko výchovná světnice).

0 0
možnosti
LH

Nebojte, ta dokonalost nastane za velkého ryku tuto sobotu odpoledne. Okamžitě odcházím do emigrace. Kam? Do své rodiny, firmy, do svého domu a zahrady. Než se to otočí, nedám dobrovolně tomuto režimu ani Ň!

0 0
možnosti
Foto

J95a52n 19R39y60b24n38í49k

26. 1. 2023 7:35

Jak ódéesáci volili bolševika-špióna!! No, škoda, že už nevychází Dikobraz, měli by matroš:-).

0 0
možnosti
Foto

Babiš vyhraje. Je lepší než Zeman a Zeman přece vyhrál dokonce dvakrát! :-(

0 0
možnosti
Foto

Už jsem pochopil, proč Neff na Psa pořád dává ubožáka Zieglera, kterého nikdo jiný kromě něho a Šafra nepustí. On totiž není kdo by Neffovi pomáhal s ideologickou masírovkou "Zlo Babiš".

0 0
možnosti
JZ

Pravil šašek Kubín.:-)

0 0
možnosti
LN

Babiše je třeba nechat ;-O mluvit, aby se sám odrovnal LŽÍ a DEMAGOGIÍ. Potíž je, že na jeho nedůvtipné voliče to zabírá. :-P

0 0
možnosti
Foto

Kdy včera konkrétně lhal ?

0 0
možnosti
PS

Ziegler, chybí ti e....

0 0
možnosti
HR

Ihr Wort in Gottes Ohr.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz