27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

SVĚT: Zjevení Svaté Gréty

Nejprve křehké dívce přivodili duševní poruchu tím, že ji v útlém dětství vystavili apokalyptickému brainwashingu jako v nějaké sektě. A pak ji klimatická mafie využila k získávání investic na zelený byznys.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Brzák 7.8.2019 9:26

Re: Tolik nenávisti.

Každý je manipulovatelný - například tak, že mu hrnete pouze omezené informace o jednom konkrétním riziku, například masáží o nastávající apokalipse....A asperger funguje mimo jiné tak, že se člověk věnuje jednomu tématu velmi intenzivně a zároveň jej toto omezuje ve vnímání širších okolností...nebo-li, asperger je za těchto okolností manipulací sám o sobě... Dívka tak, jakmile je danou věcí (rizikem katastrofy) dostatečně zaujata, má jen málo možností prozkoumat i oponentní teorie... a zdravý úsudek se neutváří tak, že se člověk nepodívá na věc s nadhledem...

P. Rada 7.8.2019 9:49

Re: Tolik nenávisti.

Ano všichni jsme do jisté míry zmanipulovatelní a to už proto, že jsme dominantně emotivní. Ti rozumověji založení však pravidelně obtížněji a o tu míru jde

Manipulovatelnost lze ale docílit nejen přes informace ale také přes energie. Konkrétěji jsou např evropané dnes v situaci kdy průběžně využívají zhruba stovku energetických otroků která působí na jejich vjemy vjemy emotivní. Všichni snad známe ten závratný pocit když se rozbíháme, rozjíždíme, vzlétáme.... Přitom ale jde i o "manipulační" klam, že My osobně jsme tak mocní, silní, pružní.

Toto se ale děje právě na základě anomální schopnosti člověka jako jediného s celé biosféry využívat energii čistého uhlíku tempem milionkrát vyšším jak se ukládal pod zem do ložisek oddělených od běžného uhlíkového cyklu.

G o tomto a tohoto důslrdcích možná na rozdíl od Vás už ví a s ní další a další děti které dnes svou silovostí připravujeme o jejich životní šance.

M. Prokop 7.8.2019 10:00

Re: Tolik nenávisti.

Životní šance nežít v jeskyni. To je tedy kruté, připravit je o takovou šanci.

J. Uzel 7.8.2019 12:44

Re: Tolik nenávisti.

Článek popisuje mechanismus vzniku "fenoménu Gréta" a ten musí normálnímu člověku zvedat žaludek. Tedy pokud nejste zastáncem metody, že pro "vylepšení světa" je každá hajzlovina dobrá. Bez ohledu na to, jak je venku horko.

J. Ganaur 7.8.2019 19:51

Re: Tolik nenávisti.

Bingo!

J. Matuška 7.8.2019 11:42

Re: Tolik nenávisti.

Ad 9:26

+1

P. Dvořák 7.8.2019 9:46

Re: Tolik nenávisti.

Aspergerův syndrom.

J. Vrzal 7.8.2019 9:17

Re: Tolik nenávisti.

To neni strach. To je lhani si do vlastni kapsy.

P. Brich 7.8.2019 12:23

Re: Tolik nenávisti.

Pan Valenta má mozek nedotčený jakýmikoli vědomostmi. So das geht.

J. Vintr 7.8.2019 9:22

Re: Tolik nenávisti.

Vy jste nepochopil, že tohle dítko bylo krutě zneužito ve prospěch hnusného kšeftu?

P. Götze 7.8.2019 9:27

ale on ten clanek je i o vas. vasi nenavist si holt uz musite vyresit sam, co my s tim? zkuste na sobe zapracovat lenochu.

P. Lenc 7.8.2019 9:45

Re: Tolik nenávisti.

Bože Valenta, nejste také autista?

A. Javůrek 7.8.2019 9:48

Re: Tolik nenávisti.

komiku. V clanku zadna nenavist neni, pouze popsana FAKTA. Jedina nenavistna osba jsi tady ty

V. Petr 7.8.2019 9:51

Ale půjde. Těch 9,5 světových emisí CO2, které produkuje

EU to opravdu, ale opravdu nevytrhnou, i kdyby se snížily na nulu. Protože třetí svět to hravě vyrovná, Indie loni zvýšila spalování uhlí o 7% oproti roku 2017. Roku 2017 byl podíl indie na emisích CO2 6,7%, Číny téměř 30%!

V. Petr 7.8.2019 9:54

Ale půjde. Těch 9,5 světových emisí CO2, které produkuje

nehrají roli, i kdyby se snážily na nulu, třetí svět to hhravě "doplní..."

M. Prokop 7.8.2019 9:57

Re: Tolik nenávisti.

Jistě. Malé děti a nemocní lidé (a pak ještě staří) jsou nejsnazší obětí podvodníků, ať s drahými hrnci, energiemi, nebo klimapodfuckem. Jen u těch dětí se musí počkat až vyrostou a budou ochotně odevzdávat své peníze podvodníkům, zatím jen straší ty, kdož nemají čas shánět si informace.

So geht das.

E. Derat 7.8.2019 8:48

Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

nějaký hrdina obětovat, aby přišla na to co je normální život mladého člověka.

P. Rada 7.8.2019 8:57

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

Ten "normální život" mladého člověka bývá často o iluzích.

Ty zřejmě už nemá tak živé jak asi ještě Vy.

R. Brzák 7.8.2019 9:15

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

už nemá? Jakpak asi člověk přichází o iluze? Tím, že nechodí do školy? Možná, ale musí to být dítko ze Sýrie nebo třeba z Donbasu, které přijde o iluzi spokojeného života v náruči svých rodičů - protože jeho školu vybombarduje Assad/povstalci či Ukrajinci.

Dítko Gréta naopak je masírováno (či spíše bičováno) klimaalarmismem tak dlouho a tak intenzivně, že získalo iluzi, že lze vidět CO2 pouhým okem....

P. Rada 7.8.2019 9:23

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

To, že je ditko Gréta nějak masírováno .... tvrdíte podobně jak K. i Vy!

Naopak lidem jak Vy doposud zřejmě nedošlo co se se světem děje. Nevnímáte schnoucí lesy u nás za katastrofu, tající ledové čepičky za její příznak a nerecyklovatelné imise CO2 za podnět atd. atd

Jakou "masáží" jste asi musel projít když toto vše nevidíte a vidět ani nechcete?

R. Brzák 7.8.2019 9:32

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

Ovšemže vše toto vnímám - a dokonce netvrdím nijak zaujatě, že Vámi uctívaná teorie nemůže mít pravdu. Ovšem zároveň si nechávám dost kapacity ke skepticismu - a ke čtení oponentních názorů. Protože jen tak si člověk může zachovat zdravý rozum a snad, v diskuzi protiargumentů, se dobrat k podstatě problému.

Oproti tomu chudák holka JE masírována už od rodičů, školy a také ve svém názoru utvrzována adoranty (jako jste Vy). Koneckonců, jak by se mohla mýlit, když je tak milována tolika dobrými lidmi ochraňujícími planetu proti takovému množství nezodpovědných parchantů, kteří planetu jen vyčerpávají....chápete doufám, že jsem svou poslední větu zhyperbolizoval pro dosažení žádoucího kontrastu. Ale princip je správný - dáte-li někomu moc - například velkou popularitou - tak soudnost takového člověka je v ohrožení. A když je to dítě, násobně...

P. Grigar 7.8.2019 10:31

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

..jakou masáží jste musel projít a stále procházíte vy, pane Rado, když vidíte, co jiní nevidí? A dokonce víte, jaká byla hladina CO2 v kvarteru či terciéru. Znáte nějaké pamětníky? Nejstarší člověk, kterého jsem znal a který mohl vyprávět o tom, co na vlastní kůži zažil, pamatoval Rakousko-Uhersko. Prý bývala horká léta.. někdy. A jindy tuhé zimy..

P. Grigar 7.8.2019 9:24

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

..když se starý kořen jako vy točí na jednom tématu, no budiž, co už s ním, že ano. Ale blnout ve stejném stylu v šestnácti? Pak se divíme, že vymíráme.

R. Langer 7.8.2019 10:00

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

Ano, pro tebe je normální život iluze, Zelený sedmilháři, u tebe to naprosto chápu. :-D

P. Brich 7.8.2019 11:59

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

Greta by potřebovala prášky na uklidnění a několikaměsíční pobyt v nějakém klidném sanatoriu. Jinak ji to poznamená na celý život. A Johanka z Arcu skončila na hranici.

Z. Lapil 7.8.2019 14:33

Re: Greta by nutně potřebovala kluka, měl by se

Ale ne. Radši ať přijede na bronťárnu, třeba do severních Čech: https://www.brontosaurus.cz/dobrovolnicke-akce/detail/12482

K. Janyška 7.8.2019 8:43

Kdo o tom pochybuje je na hlavu padlý. To zneužité trdlo

zaslouží spíše politování.

Ale, ať si lidi děljí co chtějí, ale ať mi s tím nelezou do mého života. Oni však lezou, to je problém... Dzp.

M. Moravcová 7.8.2019 8:41

Zelené sektářství

a fanatismus - to je Gréta. Prý konec světa :-), kolikrát už to tady bylo. Normální myšlenkový komunismus v ekologii.

P. Rada 7.8.2019 9:12

Re: Zelené sektářství?

Odjakživa pro život na světě platily základní přírodní zákony, principy - viz definice života. Jedním z nich je pokles entropie (růst uspořádanosti) od kterého se právě lidská společnost dnes stále intenzivněji odklání. Máme sice často své bezprostřední okolí vypiplané, uklizené .... - ale nevnímáme za jakou vlastně cenu.

Tou cenou začíná být dokonce ztráta planetární stability která začíná překračovat únosné meze hned v několika oblastech. Svět ztrácí stabilitu a která je nadřazeným principem Darwinovské evoluce a pro život dalším podstatným kriteriem. Dnešní svět už končí. Jde o to jaký bude ten další.

http://abicko.avcr.cz/2010/07/04/meze.html

P. Brich 7.8.2019 11:53

Re: Zelené sektářství?

"Tou cenou začíná být dokonce ztráta planetární stability která začíná překračovat únosné meze hned v několika oblastech."

A sakra. A Chocholoušek nikde!