12.7.2020 | Svátek má Bořek


Diskuse k článku

KLIMA: Existuje ekologický džihád?

Hosty Světlany Witowské v pořadu Události, komentáře na ČT24 byli Ivan David (SPD), Miloš Vystrčil (ODS) a Marcel Kolaja (Piráti).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Petr 24.7.2019 9:25

Pokud by zelení na "zlý CO2" SAMI VĚŘILI, museli by

podpořit JADERNOU ENERGETIKU! Protože tak nečiní je zřejmé, že se jedná o JASNÝ PODVOD. To, že se EU na světových emisích CO2 podílí jen 9,5 %, zatímco Čína 30% je jen třešnička na dortu! Mimochodem, podíl zmíněného Ruska, Ukrajiny a Běloruska je dohromady 5,5% a podíl "Třetího světa" nějakých 60%.

Z. Lapil 24.7.2019 10:14

Re: Pokud by zelení na "zlý CO2" SAMI VĚŘILI, museli by

Proč podvod? Obyčejná infantilita. Sněz rohlík. NÉ. Tak jogurt. NÉ. Tak si najdi v ledničce, na co budeš mít chuť. NÉ. Tak to se nedá nic dělat, zůstaneš hlady. NÉ.

J. Lepka 24.7.2019 10:53

Re: Pokud by zelení na "zlý CO2" SAMI VĚŘILI, museli by

Já už mám delší dobu podezření na desinformační kampaň ruské strany, na kterou jako obvykle naskočili již mnohokrát zmiňovaní "užiteční idioti" a šíří své bludy, aniž by si uvědomili, že jde prioritně o ruský zemní plyn. No a protože místo školní docházky chodí demonstrovat nemají se kde naučit, že i spalováním toho skvělého paliva vzniká zase ten fuj a ošklivý CO2.

J. Lukavsky 24.7.2019 21:03

Re: Pokud by zelení na "zlý CO2" SAMI VĚŘILI, museli by

"jde prioritně o ruský zemní plyn" No fuj, takhle kopat do dobroserům báboviček! Také si myslím, že zastavit jaderné elektrárny v Německu z obavy z tsunami na Rýně a proto nastavět uhelné a plynové elektrárny je hmmmm jaksiž "alternativní". PS: ale metan spaluje C i H a tudíž produkuje méně CO2 nežli CO na jednotku tepla. J.L. end

J. Lepka 24.7.2019 22:02

Re: Pokud by zelení na "zlý CO2" SAMI VĚŘILI, museli by

Nepochybně. Ovšem je tu ještě elektromobilita, jako svatý cíl jejich tažení, přičemž pohon spalovacích motorů rovnou zemním plynem je rychlejší, levnější a nesporně účinnější než jeho spalování v elektrárnách s následným nabíjením akumulátorů.