6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

KLIMA: Další CO2 experiment, tentokrát virtuální

Na konci zimního zkouškového období roku 2008 jsme se dvěma kolegy seděli v podvečer v oblíbené hospůdce ‚na pivu‘ a snažili se spláchnout duševní únavu po celodenním zkoušení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pankovic 21.6.2021 5:26

Takhle to dopadà, kdyź blàznivy Rada, ktery mà problémy I s malou nàsobilkou, večne omylà svoje kravinizmy:-)

P. Rada 21.6.2021 7:09

Nejspíše hloupě usuzujete na mé problémy s násobilkou v klimatických souvislostech. Není totiž třeba tolik počítat ale stačí podívat na to jaké bylo klima v geo-historii když na planetě bylo 400ppm CO2 a více. To odpovídá situaci před cca čtyčmi miliony let. Tedy v době před nástupem holocénu když po planetě ještě nechodil člověk samolibě rozumný.

https://faktaoklimatu.cz/infografiky/teplota-22000-let

https://faktaoklimatu.cz/infografiky/cykly-koncentrace-co2

J. Pankovic 21.6.2021 8:34

Na zàklade dat vycucanych z palce si mûźu kreslit, Co chci. Garbage in, garbage out.

"Veŕim pouze tem statistikàm, které jsem sfalśoval sàm" Winston Churchill ;-)

L. Novák 21.6.2021 8:44

To není autentický Winston Churchill, ale Goebbelsova propaganda/dezinformace vypuštěná do světa za II. sv. války. Pozor na to! ;-)

R. Langer 21.6.2021 6:01

Tak co se stane, Zelený bolševiku, už to máš spočítané? Kdepak, to bys musel umět alespoň počty. ;-D

S. Kalužík 21.6.2021 0:38

Cosi mi říká, že 4. je správně :)

J. Prečuch 21.6.2021 0:34

Osobně jsem nikdy nepochopil tu inklinaci k spelováni po anglicku. U entit jako jsou jejich CIA a FBI to jakž takže poberu. Ale proč je nutné to zanášet i do fyziky?

Máme svoje á bé cé dé a kvé a er. A kjů ár ať mají v Ohio anebo Doveru. Francouz taky hlaskuje po svém. No je Francouz a né Brit.

Takže ano za mne pé pé em. “Z dé dé er do em el er svojí škodou gé el es. “

J. Jurax 21.6.2021 11:03

Jedinec tuzemsku spelující po anglicku ukazuje sprostnému lidu kolem, že je světák a vzdělanec jdoucí s dobou, prostě bí el bí ... :-)