18.8.2022 | Svátek má Helena


Diskuse k článku

ENERGETIKA: Lži protijaderného aktivisty

V Senátu zazněla od ekologického aktivisty slova, že máme stejné přírodní podmínky pro obnovitelnou energii jako Německo. Podle jeho představ zde zřejmě máme větrné mořské pobřeží.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Nehasil 28.11.2021 22:11

Typický clickbaitový článek, který si vybere jednu větu kdo někdy někdo pronese a pak z tohodle prdu udělá velblouda. A protože aktuálně se lidem zdražuje elektřina, tak pan autor ví, že se na to bude klikat.

A přitom je to taková blbost.

Kdyby si lidi ten seminář poslechli:

https://www.senat.cz/informace/galerie/videogalerie/video.php?id=900

Tak by všichni zjistili, že celý seminář má daleko důležitější informace, než jedna věta vyrvaná z kontextu.

Ale lidi jsou ovce, takže jim stačí co jim neviditelný pes servíruje a nezajímá je že je to naprostá blbost. Například se v tom semináři dá dozvědět sposutu informací o několika scénářích, které se projednávají a které se vymýšlejí jak to udělat abychom si zachránili naše životní prostředí ve kterém žijeme.

Je úplně jedno jak kdo to dělá, jak kdo se jmenuje, nebo z jaké organizace je.

Jestli budeme stále jen kecat a nadávat a házet vinu na sousedy, že oni to dělají blbě, tak se za 30-40 let budeme dusit v prostředí, kde na ulicích budeme nosit masky abychom tam mohli vůbec dýchat. A budeme žít v domech, které budou utěsněný s filtrováním a kupováním kyslíku.

Další zajímavá informace je, že podle různých scénářů to je ještě teď možné udělat a zachránit naše životní prostředí. Záměrně říkám naše žitovní prostředí, protože my nechceme zachraňovat Zemi, ale životní prostředí pro člověka. Zemi jako takové je to úplně jedno jestli se tady budeme dusit jedy z našich spalovacích aut, nebo z jedy z komínů, které si sami sobě vypouštíme pod nos. Země bude dál obíhat kolem slunce až jednou za 4,5 mld let zanikne. To jestli na tý naší planetě bude žít nějaký člověk pod zemí ji je úplně jedno.

Proto potřebujeme záchránit naše životní prostředí ne chránit Zemi.

P. Nehasil 28.11.2021 22:11

Další zajímavá informace je, kolik peněz z EU můžeme jako ČR dostat!

Je to kolem 1000 mld Kč!!! Které můžeme využívat od r. 2025.

A tyhle peníze bychom měli použit práve na dekarbonizaci energetiky, průmyslu, dopravy, výtápění domů, , které nejvíc produkují jedy do vzduchu, který dýcháme.

Ta jedna věta, kterou řekl někdo na tom semináři je naprosto bezvýznamná a tento článek je naprosto hloupý a přilívá olej do ohně pro lidi, kteří hledají co by mohli použít proti všem tzv. zeleným teroristům.

Smrádek, ale teplíčko.

Tohle vystihuje ČR a lidi tady pod článkem na 100%.

Hlavně v zimě zatopit v kotli co nejvíc to udusit, aby se venku nedalo dýchat ale já měl doma teplíčko. To že nemohu otevřít okno abychsi vyvětral to už je mu jedno a raději to hází na sousedy, že ten přeci topí ještě uhlím já dřevem a on je ten zlý...