28.4.2024 | Svátek má Vlastislav


Diskuse k článku

Výbušné sdělení Babiše a Hamáčka

V sobotním úvodníku jsem vyslovil podiv nad tím, co do Babiše vjelo, že Hamáčkovi zabránil v odletu do Moskvy. Nedovedl jsem si to vysvětlit jinak, než tlakem ze strany našich spojenců. Pro pořádek nechávám původní úvodník beze změny, jen dodávám informace ze sobotního večera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 17.4.2021 10:58

Pane Vacku, píšete - " Prostě kdo chce, tak si vybere dobrovolně Sputnik. Na svou zodpovědnost. Co na tom stále někteří nechápou? Řada lidí si stejně tak objednává zboží z Číny i když nemá evropskou certifikaci a atesty." -

Vám přijde srovnatelné lidské zdraví a život s čínskými sandály a dalšími " šunty " ? Máte zvláštní stupnici hodnot..

J. Fridrich 17.4.2021 10:56

Pane Vacku, píšete - " Prostě kdo chce, tak si vybere dobrovolně Sputnik. Na svou zodpovědnost. Co na tom stále někteří nechápou? Řada lidí si stejně tak objednává zboží z Číny i když nemá evropskou certifikaci a atesty." -

Vám přijde srovnatelné lidské zdraví a život s čínskými sandály a dalšími " šunty " ? Máte zvláštní stupnici hodnot..

V. Mokrý 17.4.2021 10:56

Podívej se, jak dokáže státní správa, exekutoři " zatočit " s místními živnostníky, továrníky, podnikateli, kteří se něčím provinili.

J. Drobný 17.4.2021 10:55

Zdravím všechny válečné štváče, ve filmu Poslušně hlásím se z projíždějícího vlaku ozývá zpěv české lidové:

"Červený šátečku kolem se toč, my jdeme na Rusa nevíme proč!"

A pak že se historie neopakuje.

Ale není se třeba obávat, lidovecký poslanec Jan Bartošek, v jedné osobě předseda Podvýboru pro obrannou, kybernetickou a bezpečnostní politiku a strategické koncepce ČR, člen Výboru pro bezpečnost, člen Výboru pro obranu, člen Podvýboru pro akvizice Ministerstva obrany, obchod s vojenským materiálem a inovace AČR, člen Podvýboru pro Hasičský záchranný sbor České republiky, člen Podvýboru pro Policii České republiky, obecní policii a soukromé bezpečnostní služby, člen Stálé komise pro kontrolu činnosti Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost a člen Stálé komise pro hybridní hrozby, má vše pod kontrolou!8-o

J. Slavíček 17.4.2021 10:53

Lituji. ale mám trochu jiný názor. Babiš respektuje politiku EU (možná naivní) a po domluvě s ČSSD umožnil ČSSD si zvýšit volební preference.

S. Lazárek 17.4.2021 10:53

Mně to samé zase slíbil Babiš. Jak může EU potažmo Babiš ovlivnit chod farma továren je mi záhadou, pokud nám tedy několik milionů vakcín nevyfouklo UK, což bych považoval za jisté.

P. Milan 17.4.2021 10:53

Pobavil jste.

Já a "nekritický obdiv k současnému západu ..." :-P

S. Lazárek 17.4.2021 10:51

Proč bych hledal? Na to mám EMA, ti ať hodnotí.

P. Milan 17.4.2021 10:50

Spíš nechcete.

Rusové hlavně nechtějí, aby nějaký stát, navíc stát od nich se osamostatnivší, byl úspěšný. To by si pak ruští občané mohli chtít udělat pořádek i doma.

J. Matuška 17.4.2021 10:50

Ad 10:24 Mariane, vaše příspěvky jsou nedostižné. Stolici máte pravidelnou? :-(

S. Lazárek 17.4.2021 10:50

Má reagovat na všechno, to dá rozum. Pěkně mu Xaver nandal.

V. Zadák 17.4.2021 10:49

Ukrajina přiznala, že letoun sestřelila - iDNES.cz

R. Toman 17.4.2021 10:49

Členským státům EU slíbila EU zajistit dodávku vakcín. Ne, výrobce, žádný. Aleš Chmelař řekl, že obdržel od EU konečnou informaci, že v prvním kvartálu bylo členským státům dodáno pouhých 30 % vakcín oproti slibu. O čem si tedy psát, jo o Sputniku-budíku apod. Ale, to není problém pomalé vakcinace obyvatel v EU.

J. Drobný 17.4.2021 10:49

Netřeba se bát, zdravotní bratr Lazárek hledá a hledá, bohužel nenachází. Pokud by našel s nebývalou radostí by to sem nacpal. Jeho neštěstí je, že neumí rusky!;-)

P. Jirkovský 17.4.2021 10:48

Jakej dvojí metr? Že ten rektor reaguje na to, co chce? Má nějakou povinnost se vyjadřovat právě k tomu, co chce Xaver a pan Matuška?

V. Zadák 17.4.2021 10:48

"Britský Daily Mail informuje, že ukrajinské námořnictvo hrozí střelbou na pět ruských plavidel, která křižují Černé moře. Země jejich manévry poblíž břehu považuje za provokaci. A to v době, kdy na hranici s Ruskem, u níž se shromažďují vojska Kremlu, roste napětí."

Tak už je jasné proč Amíci do Černého moře nevpluli. Báli se, že jim Ukrajina jejich torpédoborce picne.

Ukrajina přiznala, že letoun sestřelila - iDNES.cz

A. Renjascu 17.4.2021 10:48

Pochybuji, že by nějaký takový signál toužil vyslat, protože Babiš potřebuje Zemana rozhodně více než naopak a to minimálně do nových voleb i pro povolební vyjednávání, kde se žádná ze stran včetně ANO bez Zemana moc neobejde. Zeman se už mnohokrát ukázal jako velice efektivní technik moci a navzdory blábolům některých lidí o gerontovi prokázal schopnost vnutit ostatním hráčům na politické scéně svou hru. Ve střetu s ním vyšlo jen málo vítězů. Žel Havel, Zeman a Klaus převyšovali (převyšují) ostatní hráče na na politické scéně o několik koňských délek.

M. Moravcová 17.4.2021 10:47

Tak že věříte jen tomu, co vám řeknou na Novinkách nebo v ČT. Co tam není, to se neděje.

P. Jirkovský 17.4.2021 10:47

Až to vezmete do ruky vy, paliči.

V. Mokrý 17.4.2021 10:47

Brečíš na špatném hrobě.

M. Moravcová 17.4.2021 10:46

R^:-)

P. Jirkovský 17.4.2021 10:46

Taky by si ten vodulej nedouk moh dát nejdřív přečíst ten dopis někomu, kdo by mu opravil pravopis. Stalisticky je to samozřejmě neuvěřitelná srágora.

M. Ilsner 17.4.2021 10:46

nemůžu vyloučit, že vietnamci něco tvrdí, nemůžu vyloučit, že něco prodávají na černém trhu - to je tak všechno

P. Černý 17.4.2021 10:45

Že může existovat přístup, než Ukrajina v NATO, tak to raději žádná Ukrajina, tomu jsem za jistých okolností ochoten věřit. Ale tomu, že Rusové mají nebo někdy měli zájem vytvořit si u hranic takový rozvrat a takové ohnisko napětí, tomu věřit nemohu.

V. Mokrý 17.4.2021 10:44

No, SAPA, co jiného asi tak čekat !

Kdy to tam státní správa nechá zapálit a srovnat se zemí ?

P. Milan 17.4.2021 10:43

Velmi dobrý článek na tohle téma má níže Mrož.

J. Matuška 17.4.2021 10:41

Paní Moravcová, původně mě napadlo to, co vás: To je ten dvojí metr. Ale čekal jsem na reakci. Od vás jsem se jí dočkal, děkuji. O mě přece vůbec nejde. Bohužel, R. John dává obecně přednost "vtipným příspěvkům", P. Milan rovněž. Škoda. Oba pánové mají na víc...

J. Nevrkla 17.4.2021 10:39

Přátelství mezi národy by se mělo léčit? To už vám hodně vymyli mozek. Z nekritického obdivu k současnému západu vás bude léčit smutná realita.

J. Fridrich 17.4.2021 10:39

" Británie se loučí s princem Philipem." - Čest jeho památce - princ Philip byl velmi dobrý důstojník Anglického námořnictva a bojoval v II. světové válce na moři proti smrtelnému nepříteli své země Německu, byl dobrým manželem své ženě po celých 73 roků a měl pochopení pro problémy lidí celého světa.. Miloval jachting a koně, to ukázal i u nás při návštěvě Kladrub - o té dnes v rádiu hezky promluvil tehdejší ředitel Kladrubského hřebčína..

P.S. Máme v naší zemi i duševní mrzáky. Alexander Labun níže na Novinkách v diskuzi napsal - " Konečně,to trvalo...." - a tím potvrdil, že část lidské populace byla, je a bude DEFEKTNÍ..

M. Moravcová 17.4.2021 10:39

https://www.info.cz/video/tema/dilna