30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Velký problém na Karvinsku

K panice nejsou důvody, v podstatě se nic neděje, nakažený není nikdo a když, tak bezpříznakově, ale nedá se vyloučit, že celé Karvinsko uvázne v karanténě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hájková 6.7.2020 13:31

Tak to bych ráda slyšela vysvětlení p. SCHILLEROVÉ-

https://www.forum24.cz/urednici-aleny-schillerove-ceske-financaky-maji-14-tisic-zamestnancu-v-rakousku-je-to-polovina/

To je tedy síla!!

D. Švik 6.7.2020 13:37

A taky mají v Rakousku stovky tisícnegrů a u nás je zatím celkem čisto...takže za mě dobrý :-)

F. De Winter 6.7.2020 13:56

R^

J. Drobný 6.7.2020 14:50

Hájková, vysvětlení je prosté, většina lidí v Rakousku je zvyklá platit pravidelně a poctivě daně! To za prvé a za druhé májí tam ustálený a po roky neměněný systém. Zatímco u nás se daňové zákony mění jak ponožky a je to tu samý podvodník, proto je třeba více kontrolorů!;-)

D. Švik 6.7.2020 13:31

Hájková jede na dovču

svým karavanem;-D

http://jdem.cz/fgn2h8

F. Šimek 6.7.2020 13:53

R^R^R^;-D;-D;-DEU

M. Ilsner 6.7.2020 13:28

Člověk v tísni je česká humanitárníí a lidskoprávní organizace. Je to obecně prospěšná společnost, jejímž ředitelem je Šimon Pánek. Tuto organizaci je třeba zrušit a Pánka zavřít, až zčerná! Proč?

Rotava: Starosta popsal, že se paní redaktorka Svobodová z Respektu ozvala, že do Rotavy jede psát reportáž. Jaký asi bude výsledek, prý začal tušit jedno odpoledne, kdy šel později z práce a zjistil, že reportérku po městě provádí a uvádí do obrazu pracovník Člověka v tísni.

více na ===> https://1url.cz/mz3D2

D. Švik 6.7.2020 13:34

Už v první větě máte zmatek- to je asi tak česká organizace, jako já jsem volič havlofašounů. Asi tak humanitární, jako mohamedán v říjí. A asi tak lidskoprávní, jako OSN nezkorumpovaná ;-D

M. Ilsner 6.7.2020 13:38

Tak zmatek má Wiki. Já vím, že to je neziskovka parazitující na eráru. Proto jsem to uvedl na úvod a pak napsal, co s tím.

A pozor na ty havlofašouny, víte co napsal panter...

D. Švik 6.7.2020 13:42

nevím, jen ftipkuji :-)

J. Sojka 6.7.2020 13:25

Motýlí modří zde, celá tahle klaka, vede válku z minulého století, která po ztrátě desítek tisíc evidenčních záznamů ( Sacher) postrádá jakýkoli racionální význam. K smíchu je jejich kriterium : STBák - neEstébák. Když už tak : dobrovolný - z přinucení, což ovšem platí obecně v kterékoli době. A že dobrovolných máme v Čechách, pytlovat je můžeme i dnes, že.........

V. Hájková 6.7.2020 13:29

Tak si tam hned do jednoho z pytlu zalezte ;-D;-D;-D

M. Ilsner 6.7.2020 13:41

;-DR^

I. Mertl 6.7.2020 13:41

"Dobrovolný - z přinucení"? Komiku, kdo vlezl do PZO, věděl do čeho jde a proč. Slušný člověk tam nešel. A.B. to ostatně měl v rodině. Mimochodem, komiku, čím Vy jste se živil za komunistů? A rodiče? Že tak snadno ty dobrovolné omlouváte.

J. Václavíková 6.7.2020 13:54

Tam bude velice pravděpodobně zakopaný pes.

J. Sojka 6.7.2020 13:59

Zřejmě jste ještě "mladý špaček", nic ve zlém :-). 50 žádný věk. Živil jsem se prací jako technik, jinak dobře pamatuji rok 53, vím jaký tlak dokázali vyvinout, to stačí a teď vy komiku, podělte se............

I. Mertl 6.7.2020 14:40

Mladý špaček skoro osmdesát, komiku. A Vy jste, padesátníku, přece do původního KSČ ani vstoupit nestačil. A jakže pamatujete rok 53? Špatné školení, co, bez počtů?

J. Sojka 6.7.2020 14:56

...říkáte : skoro osmdesát, je-li to pravda, co s tím? Asi s tím zemřete... . Jistě nečekáte odpověď na Vaše, s prominutím, infantilní otázky, natož další diskuzi...:-))...

J. Ganaur 6.7.2020 15:37

Takže homosojka Muhehe je starej komouš.No jo, tak s tím se už vážně nedá nic dělat.Tady už pomůže jedině krematorium....

P. Hatina 6.7.2020 13:09

No a v tom je ten problém. Protože, pokud uděláme ono srovnání s chřipkou vidíme že se skutečně to přímo zdravotní riziko týká poměrně nízkého počtu nakažených lidí. Těch ostatních, ani v okolí se to netýká... Jestli se někdo jiný taky nakazí, pocítí příznaky a sám zajde si k lékaří pro léky (nebo si vezme dovču a vypotít to), jejich věc. Ale v žádném případ, při epidemii chřipky, soudruh stát neudělá to , že by jen kvůli podezření na blízký kontakt masově dočasně odstavil z práce, a poslal do karantény, stovky, tisíce lidí, "než se za spoustu času zjistí" zda jsou nemocní nebo ne...Nebudou se zavírat celé podniky, celé školy, celé úřady, celé obchody či celá města.

Ale pokud se s tímto začalo v případě koro, tak to je právě ta jízda na tygru, ze které už nejde seskočit, když se zase někde i lokálně ta nemoc mezi pár nakaženými projeví..

J. Vágner 6.7.2020 13:08

Tak hoši z Darkova se cítí opuštění? Tak 14 dní nazpět, důl už denně produkoval desítky nakažených, reportérka ČT 24 poměrně korektně komentuje, záběr kamery sjede ke skupině asi 10ti horníků před vstupem do dolu. Roušky nula, nebo na půl žerdi. Ano venku už nebyly povinné, přesto to vypovídá o přístupu horníků líp než dlouhá kniha. Naprosto stejná rachotici pitomost, jako ten 500metrový stůl na Karlově mostě.

R. Nováček 6.7.2020 13:19

Ano, navíc stejní politici od stolu na mostě, kritizují vládu za podcenění Karviné a před týdnem zase kritizují za prý zbytečná dřívější celostátní opatření.

M. Ilsner 6.7.2020 13:05

Ta Bohemka v Boleslavi

dobrý výkon jistě slaví.

Příště doma v odvetě

s Boleslaví zamete.

;-D ;-D ;-D

D. Švik 6.7.2020 13:04

Prázdninová klasika

První víkend- 14 mrtvol, z toho pět motorkářů. To jsou ti, jak pořád vyřvávají, že je nikdo nemá rád a , že je všichni ohrožují. Mě v sobotu při cestě na Osoblažsko vystavili hned třikrát do nebezpečné situace. Předjíždění přes plnou v zatáčce a podobné lahůdky.

J. Václavíková 6.7.2020 13:03

Ředitelka FU ve Val. Meziříčí bez skrupulí na kameru uvádí, že od Janečka dostali příkaz vydávat zajišťovací příkazy, děj se co děj. A tak zlikvidovali podnikatele před vánoci, přestože na něj nic neměli.

https://www.televizeseznam.cz/video/detail/detail-tajemna-smrt-sestricky-vaclav-klaus-mladsi-a-67-pohlavi-i-jak-zaklekavaly-financaky-64074982

V. Čermák 6.7.2020 13:16

Veličinu Děj se co děj Neznám...

V. Hájková 6.7.2020 13:02

Prostě krivák a zmetel, který nemá v této zemi rovného!!!!!!!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-prehazuje-odpovednost-za-virus-muze-nastvat-volice-v-karvine-111575

M. Kolář 6.7.2020 13:10

Hledání obětních beránků začíná...

S. Lazárek 6.7.2020 13:13

Už začalo. Já nic soudruzi, já nic!......

V. Hájková 6.7.2020 13:17

Nepochopím charakter lidí, kteří ho mohou volit ! To musí být naprostí idioti- nebo s křivým charakterem jako on - s rozdílem že mají nahé zadky a čekají co jim OLIGARCHA - smete ze svého stolu hojnosti !!!