27.10.2021 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Diskuse k článku

Velký problém na Karvinsku

K panice nejsou důvody, v podstatě se nic neděje, nakažený není nikdo a když, tak bezpříznakově, ale nedá se vyloučit, že celé Karvinsko uvázne v karanténě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ilsner 6.7.2020 23:00

Tak dokouříme pohanku, nebo co...?

J. Matuška 6.7.2020 22:53

O svůj pohled na Českou televizi se rozhodl se čtenáři ParlamentníchListů.cz podělit publicista, někdejší zpěvák a první československý diskžokej Pavel Černocký. „Po ‚spacákové revoluci‘ ovládla ČT progresivní parta ‚havlistů‘, stoupenců ‚Spojené Evropy‘, v zájmu nového, lepšího světa,“ říká. Vzpomenul na pana Vajíčko i na 90. léta, kdy jako novinář býval hostem Aktualit a kdy se spíše z recese přihlásil na místo ředitele tehdejší Československé televize. Sdělil, za co dnešní ČT chválí, a co naopak považuje za její největší problém. Zmínil „povinnou lásku k EU“ a vysvětlil, kdo prý jsou považováni za „kremelské noky“.

... Čas na novou, ale ne spacákovou, revoluci „Ale odhlédněme od politického pohledu. Jsou zde i jiné problémy,“ pokračuje v tématu publicista a vysvětluje. „Především asi to hospodaření. Televize vyhazuje spoustu peněz na produkci filmů, po kterých po pár měsících ani neštěkne pes. ČT rozhazuje peníze plnými hrstmi na projekty svých ideologických spřízněnců, a tak na jiné věci peníze nezbývají. Tak třeba na sport... Kde jsou ty programy z britské fotbalové ligy? A proč je česká liga už jen na O2? A což tak přenosy z golfu?“ ptá se, a hned si odpovídá. „To by to hospodaření ČT muselo vypadat poněkud jinak. Doufám, že na to paní Lipovská důkladně dohlédne. Česká, veřejnoprávní televize přece není majetkem soudruha Dvořáka, Fridrichové a Šámala... Myslím, že nazrál čas udělat v ČT novou, ale ne spacákovou, revoluci,“ míní Pavel Černocký. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Spacakova-revoluce-CT-ovladla-parta-havlistu-a-pratel-noveho-lepsiho-sveta-Pavel-Cernocky-ma-vlastni-zkusenost-jak-tam-probihaji-konkurzy-629659

P. Jirkovský 6.7.2020 22:59

Jojo, parlamentní hlísty jsou parlamentní hlísty, jen am najde pan Matuška zjevenou pravdu.

H. Kotaz 6.7.2020 23:01

Jistě na tu revoluci už v dohledné době dojde.

Včera bylo pozdě !!

P. Jirkovský 6.7.2020 23:03

A konečně bude v televizi fotbal a archiv čt. To bude krása ....

S. Lazárek 6.7.2020 23:08

Tak já mám gaučákovým čumilům platit čutanou Slavoje Houslice na ČT? Nasrath!

P. Jirkovský 6.7.2020 23:12

A o co jinýho jde brunátnejm tlamám? Aby jim někdo to jejich chlapáctví špendýroval, jinak to nepůjde.

S. Lazárek 6.7.2020 23:16

Ať si Kotaz střádá do prasátka a tu svojí debilní čutanou si může koupit na O2 a sjíždět od rána do večera, proč bych mu to tupý zírání na přitroublý kopálisty měl platit já?

P. Jirkovský 6.7.2020 23:20

A kdo? Celej život dělali h...o, maj penze za bůhvíco, chybí jim to společenský uznání, na který byli zvyklí, diplomy k výročí VŘSR a školní besídky. Tak alespoň tuhle primitivní zábavu.

I. Kellner 6.7.2020 23:09

..a zvláštní kanál přenosů z knihovny Václava Havla, že, ehm.

H. Kotaz 6.7.2020 23:27

Nejde jenom o fotbal/1.ligu a archiv ČT. Jde i o zpravodajství a komentáře, nové programy a samozřejmě o kontrolu hospodaření - NKÚ nástup.

P. Jirkovský 6.7.2020 23:32

Hospodaření ČT podléhá auditu, je tam jak dozorčí rada, tak supervizor. Takže pokud máš nějaký pochybnosti, tak se na ně obrať. Je to jednoduchý.

A mimochodem, mně je ČT u řiti, ale serou mě ty tvoje slabomyslný výpady.

S. Lazárek 6.7.2020 23:38

Dyk je s ním prdel. Mělo by se, je potřeba....vostrej jako břitva.

P. Jirkovský 6.7.2020 23:41

Ale nojo, já mám pro něj taky slabost. Už to jeho rozlišování na ty, kterejm vyká a komu tyká, to je za všechny peníze světa.

H. Kotaz 7.7.2020 0:58

Audit si strčte za klobouk.

Kontrola NKÚ je o něčem jiném.

J. Matuška 6.7.2020 22:32

VIDEO: Černošská milice žádá zbořit největší svatyni bílé nadvlády

Odstranění největšího památníku jižanské Konfederace v Georgii žádal početný ozbrojený dav sestávající převážně z černošských žen a mužů, který prošel v Den nezávislosti 4. července parkem Stone Mountain. Ve skále je tam vytesaný výjev zobrazující tři nejvyšší konfederační představitele. Průvod vyzval skupiny bílých nacionalistů, aby vyšli a střetli se s nimi.

https://echo24.cz/a/StZJS/video-cernosska-milice-zada-zborit-nejvetsi-svatyni-bile-nadvlady

J. Matuška 6.7.2020 22:21

Ad 22:03 Gross zřídil nejméně tři policejní týmy /7. února 2005 /

Stanislav Gross zřídil na ministerstvu vnitra více týmu, než se dosud uvádělo. Nebyly to jen skupiny Mlýn a Zubr, ale také Hradec. V písemné zprávě, kterou předal sněmovnímu brannému výboru, o tom informoval současný ministr vnitra František Bublan.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/gross-zridil-nejmene-tri-policejni-tymy.A050207_183942_domaci_lkr

J. Havelka 6.7.2020 22:20

1,2 mil od strýce Vika je z hlediska dnešních finančních vírů , taková malinkatá srandička pro srandu králíkům, ale ty víry a víra voličů HO drží nad hladinou imrrvére, jak říkáme my latiníci z denního/žádného večerního/studia... Možná, že viry, resp.jeden, by mohl helfnout...

J. Havelka 6.7.2020 22:21

Kýho výra!

M. Panter 6.7.2020 22:23

Jistě, a těch 100 mega co dostal zprostředkovaně po konci svého mandátu bylo jen kapesné za služby....

P. Jirkovský 6.7.2020 22:18

"Neboť ve kterém stavu se umírající člověk nalézá, v tom se stěhuje na věčnost."

Pozoruhodná náhoda. Tohle učil sv. Sisoes, kterej má dneska podle katolickýho kalendáře připomínku. A Jan Hus ....

M. Mařák 6.7.2020 22:02

"CORONAVIRUS JE JEVEM PŘIROZENÝM.

Podstatou všeho ve vesmíru a na Zemi, tam zvláště, je spontánní řád. Všechno co vidíme a jsme schopni vnímat, včetně našeho myšlení, jím je. Co to však pro nás, lidi, znamená ? V první řadě to, že o něm vůbec musíme něco vědět. A jeho teorie, myslíme zásadně a vždy v teoriích a testujeme je zkušeností a novými poznatky, není ve školách vůbec vyučována, neboť nejsou pro to ani dostatečně vzdělaní učitelé. To je největší trapas lidstva na začátku 21.století.

Jak tedy spontánní řád vzniká? Tehdy, ve zkratce řečeno, když jeho budoucí prvky, které pak ovládá, se řídí podle pravidel alespoň s podobnou charakteristikou, jsou-li ve vzájemném dosahu a mají-li tendenci reagovat podobně na spontánní sily vesmíru. Takto všechno co může drží pohromadě, roste a uspořádává se dál a dále. Spontánní řád totiž vykazuje sebepořádací, sebezáchovné a seberegulační účinky.

Jak takové vědění souvisí s nynějším koronavirem, který trápí lidstvo momentálně a jeho předchůdci ho trápily odjakživa ? Absolutně. Jednotlivé spontánní řády se mají totiž tendenci prolínat, opět na základě podobností v chování celých těchto řídících struktur a to pak vede k reakci této struktury na vlastnosti řádu, se kterým se setkal. Spontánní řád jednotlivých zvířecích druhů virů tak má tendenci se propojit se spontánním řádem lidského těla. Nedělá to záměrně, ale prostor k tomu, je-li, prostě jen zaplní a spontánní rád těla pozmění. Mnohdy málo, mnohdy přímo fatálně, jako v novém případě. Takové vzájemné reakci spontánních řádu říkáme REPLIKACE STRUKTUR. Podmínky v Číně byly pro ni více, než příznivé a to, co člověk vidí na videích z tzv. mokrých trhů v Číně k takové replikaci přímo vybízely. A ona přirozeně přišla."

M. Mařák 6.7.2020 22:03

"Co tedy s tím ? Je nutné najít takovou spontánní sílu, která bude schopna prvky zvířecího řádu z lidského spontánního řádu vypudit nebo je zpacifikovat jiným způsobem. Lidské tělo by to časem udělalo samo, ale pozdě, s rizikem a za možných velkých ztrát. To tedy nepůjde jinak, než napadnout vlastnosti spontánního řádu tohoto viru a příslušným ovlivněním spontánního řádu lidského těla je znovu od sebe odpojit a nedopustit jejich budoucí replikaci.

Já navrhuji, a mám to vyzkoušeno na sobě, v předstihu, tedy okamžitě po pocitovém zjištění "něco na mě leze", ještě před reakcí těla teplotou, posílit spontánní řád lidského těla okamžitým vnějším ohřátím, vlastně předehřátím těla, natolik, aby zapnulo již zmíněné sebepořádací, sebezáchovné a sebepořádací účinky, běžně nazývané imunitním systémem v předstihu, aby to žádné cizí elementy v těle nesnesly. Lidské tělo je totiž nadimenzováno pro určitou teplotu jeho spontánním řádem a ten má tendenci samoudržitelnou, tedy se k ní zase "po exekuci" vrátit. Ale ono přehřátí musí být okamžité, to zdůrazňuji, ne až za dobu, kdy už se nový pán ve spontánním řádu lidského těla zabydlel a vyvolal horečku, coby reakci na tento jev.

Funguje to, mám to vyzkoušené na virech jiných, například chřipky a nebyl jsem už dlouhá desetiletí z tohoto důvodu nemocen.

Boxer Konečný se uzdravil z koronaviru přesně tím, co tady píši já !!! Dzp."

M. Mařák 6.7.2020 22:03

Něco od Kajana na dobrou noc.

P. Jirkovský 6.7.2020 22:04

Prokristovydrahýrány, už je to tu zas.

S. Lazárek 6.7.2020 22:11

Ale replikace struktur, to tu ještě nebylo, Kajan si začal kupovat nedělní Blesk.

M. Mařák 6.7.2020 22:14

Nevím, kde na to přišel, je to fakt nové, to jo. Ale alespoň je vidět, že je to pořád on. Něco podobného by nikdo jiný na světě nevymyslel.

S. Lazárek 6.7.2020 22:18

Já myslím, že byste s tím debilem měl zůstat v intimní samotě a ty jeho hámotiny trávit tam. Jedno rádio po drátě co nejde vypnout tu už je.

P. Jirkovský 6.7.2020 22:20

Je to podivnej druh zánětu mozku. Úporná obsese vlastní výjimečností.

M. Mařák 6.7.2020 22:22

Mám pro Kajana slabost, no, co nadělám...