16.1.2021 | Svátek má Ctirad


Diskuse k článku

Slovenská stopka Istanbulské úmluvě

Slovenský parlament se vyslovil proti ratifikaci Úmluvy Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí už v listopadu a v úterý proti ní hlasovalo 96 ze 113 přítomných členů zákonodárného orgánu. Ve slovenské politice se vyzná málokdo a čtyři dny před volbami asi už vůbec nikdo

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Pavuk 26.2.2020 0:26

Istanbulský dohovor Slovensko podpísalo... Je to fakt, ale keď sa pozrieme na vec detailnejšie bude jasné prečo je terajšia vláda a väčšina parlamentu proti. Dohovor podpísala obskúrna figúrka politickej scény minister zahraničia Lajčák. Na Slovensku ho podporujú predovšetkým mimovládky. My ostatní mu želáme ďalšiu skvelú kariéru ale pokiaľ možno čo najďalej od Slovenska.

J. Eagles 26.2.2020 2:57

Pomáhali jste rozbít Československou republiku, Čehúni vám nevoněli. Fico vám nevoněl. Podobně jako Česko je i Slovensko bezvýznamnou zemičkou v chomoutu EU a NATO do které si může každý kopnout. Už stavíte základny pro US soldáty ?

V. Sember 26.2.2020 3:15

Člověče, ve tři po ránu a takhle zlitej?

V. Sember 26.2.2020 3:22

Dejte si cigáro, Já už mám asi padesáté, vajgly neodhazujte na ulici, a kapku vína, asi tak dva litry, a navrch sklenici zlatavého moku a Je T'aime

https://www.youtube.com/watch?v=k3Fa4lOQfbA

Jasný? ];-)

S. Pavuk 26.2.2020 7:43

Reálnu moc má v dnešnom svete iba silnejší, čo v prípade Československa bola česká politická reprezentácia.

Integrita štátu nie je závislá na jeho veľkosti, ale na stave občianskej spoločnosti. Slovensko má v tomto 100 ročný deficit oproti ostatným okolitým štátom.