Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šlo to rychle

V pátek vláda prosadila daň z mimořádných zisků a už týž den se Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského stěhuje z Česka do zahraničí. Zdanění pokládá prostřednictvím mluvčího za nesmyslné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

J27a31n 38P94o74l24e39s51n71y

6. 11. 2022 18:15

Musím tu opět pochválit ministryni Černochovou. Dlouhodobě nejlepší ministryni co jsme měli. Štěstí, že ji máme zrovna v této době. Doufám, že se jí i nadále bude dařit a konečně vyzbrojí naši armádu.R^R^R^

0 0
možnosti
VZ

A jak to Markytánka Marfuša Černochová udělá, Podlezný?

0 0
možnosti
Foto

Večerní hudební vložka

The Rolling Stones - Lady Jane

https://www.youtube.com/watch?v=_K6wUa7yjuo

0 0
možnosti
JF

Lukašenko emotivně dodal, že se k ukrajinskému prezidentu, kterého familiárně nazval Voloďa Zelenskyj, choval jako k vlastnímu dítěti.

„Viděli jste můj postoj k Ukrajině, dělal jsem toho hodně. A první, kdo na nás uvalil sankce, byl Kyjev, Voloďa Zelenskyj, ke kterému jsem se choval jako k vlastnímu dítěti,“ deklamoval s pohnutým hlasem Lukašenko během pátečního setkání.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-lukasenkuv-oscarovy-vykon-voloda-zelenskyj-byl-jako-me-vlastni-dite-40413708

Odsouzeníhodný černý nevděk toho banderovce Zelenského - Rusové v únoru t.r. sice z Běloruska vyrazili na osvobozeneckou specvojoper misi v úseku od Charkova cca po Kijev, ale otcovský Baťka na svého skorosyna své neposlal vojáky - a pro dobrotu na žebrotu, ten banderomizera byl první - PRVNÍ - kdo na Baťkovu deržavu uvalil sankce - prostě hnus! Proto chápu, že ruské molodce za trest opět vpustil do své deržavy, kteří teď z ní banderovce bombardují raketami ... Rv

0 0
možnosti
Foto

Kolman z Tvrdonic začíná mít večerní mentální poluci. Nějak brzy, ne? Teď tady měl ještě poskakovat POdložil z Forejtovny. Už má zase zaracha nebo co?8-o

0 0
možnosti

J68a76n 30Č84e90r74n87ý

6. 11. 2022 18:02

Dej dechovkou, st máš erekci na tu poluci.

0 0
možnosti
Foto

https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/globalizace-chudoby-a-novy-svetovy-rad-461193504?

Kniha nastiňuje obrysy Nového světového řádu, který se živí lidskou chudobou a ničením životního prostředí, vytváří sociální apartheid, podporuje rasismus a etnické spory a podkopává práva žen. Tato kniha se zabývá nejen příčinami a důsledky hladomoru v subsaharské Africe a Asii či Jižní Americe, ale dramatickým krachem finančních trhů.

Recenze na Amazonu: Tato kniha nejlépe dokumentuje aktivity, k nimž došlo za posledních 40 let a které rychle vytvářejí orwellovský svět ve skutečně globálním měřítku, jenž ohrožuje celé lidstvo. Ničení životního prostředí ještě více prohloubí hladomory, k nimž nyní dochází v nebývalém měřítku, a průmyslníci, bankéři a střihači kupónů (dluhopisů) , kteří si nyní myslí, že se mohou skrývat ve svých uzavřených komunitách, zatímco posílají své děti do soukromých škol a tráví dovolenou v exkluzivních letoviscích s ozbrojenou ochrankou, zjistí, že toxický svět, který vytvořili, nakonec povede i k jejich zániku.

Z velké části díky médiím ovládaným korporacemi máme tendenci považovat chudobu a machinace chicagských hochů a neokonzervativců za něco, co se týká pouze lidí v zámoří v zemích třetího světa, které můžeme ignorovat.

Díky informacím, které jsou předkládány velmi dobře prozkoumaným, přehledným a přesvědčivým způsobem, je jasné, že průmyslníci a bankéři ve skutečnosti zinscenovali řadu celosvětových převratů, které začaly v zemích třetího světa, rozšířily se do Asie a nyní dokonce ovládají vládu USA. Lidé, kteří řídí MMF a WTO, mají mnohem větší moc než prezident USA a Kongres, a průměrný Američan v blahé nevědomosti nadále věří v mýtus demokracie a statečnost profesionálních vojáků naší země, o nichž si myslíme, že jsou hrdinové, a ne dobře vyzbrojení agenti státního terorismu, kteří zabíjejí statisíce lidí po celém světě. :-/

0 0
možnosti
JP

J13a69n 61P72o97l32e11s66n76y

6. 11. 2022 17:51

Jakpak je to možné, že v takové diktatuře a pod silným dohledem vyjde taková kniha? Která vše prozradí a odkryje? ;-D;-D;-D

Zkuste ještě nějaké supertajné spiknutí o kterém nikdo nic neví, ale vyšla o něm kniha, ideálně třetí vydání.;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Zítra bude sedmého listopadu, tak bacha na to. V tento den se v roce 1879 narodil Lev Davidovič Trockij, bolševický revolucionář a marxistický teoretik židovského původu.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Lev_Davidovi%C4%8D_Trockij

Spolu s Leninem byl jako předseda Petrohradského sovětu hlavním představitelem ruské říjnové revoluce v roce 1917, i když se přímo nepodílel na přípravě ozbrojeného povstání, protože věřil, že je předčasné. Významnou úlohu sehrál jako vrchní velitel bolševické armády během ruské občanské války. Po Leninově smrti upadl do nemilosti Stalina a byl vypovězen ze země. Pobýval v Turecku a nakonec se usadil v Mexiku, kde byl v roce 1940 zavražděn agentem NKVD.

0 0
možnosti
Foto

Blbeček búú Drobný, nyní Černý rudá prdéél, byl určitě bomardován někdy v mládí.... ;-))

0 0
možnosti
JP

J54a87n 38P77o25l70e54s29n27y

6. 11. 2022 17:48

Vybombardovali mu mozeček a teď je z něj blbeček.;-D

0 0
možnosti

J24a13n 26Č53e97r83n71ý

6. 11. 2022 17:39

Nevím proč banderovci bombardují Kachovskou přehradu. Co tím chtějí dokázat.

0 0
možnosti

Asi zatoužili po Odvetě, že by rovnou v Kijevu?

0 0
možnosti
Foto

Vláda národní poroby - to je přesné! A ještě bych dodal - vláda likvidace národní hrdosti, kultury a všeobecných morálních hodnot!

Petr Fiala je ukázkový ideový schizofrenik, který se sice zaštiťuje EU, ale nejen že v rámci předsednictví Radě EU nic nepředvedl, ale navíc realizuje zahraniční politiku ČR odtaženou od koncepce EU. Toto proamerické lokajství uvnitř EU nám už některé státy vyčítají, třeba Itálie nebo opatrná Francie. Jestli tedy na něco dojedeme, pak je to Fialova "vláda národní poroby".

Mezitím v ČR tiše probíhá největší tunelování úspor občanů prostřednictvím navýšení cen energií a následně formou mimořádné daně přesunutím do státního rozpočtu.

Taková "energetická měnová reforma" a nové zdroje pro falešnou humanitu?

0 0
možnosti
JP

J18a59n 35P85o91l35e65s91n45y

6. 11. 2022 17:34

Morálku nemáš žádnou, kultura není obtěžovat baby u rybníku, národní hrdost není lézt Putinovi do řiti, ...

To jen aby sis to pořád nepletl šmudlo.;-D;-D

0 0
možnosti
DM

D55a72n91i59e40l 28M95a85c64h

6. 11. 2022 17:25

Ukrajinské úřady zveřejnily fotografie a videozáznamy zničené Oskilské přehrady, jejíž hladina klesla na kritickou úroveň. Státní inspekce pro životní prostředí vypočítává ekologické škody v Charkovské oblasti, kde voda z přehrady zaplavila a znečistila rozsáhlá území. Okolí je poničeno vypuštěnou přehradou, požárem Andrejevského lesa a dalšími škodami na přírodních zdrojích.

https://echo24.cz/a/StqvX/zpravy-svet-ukrajina-rusko-valka-oskol-prehrada-zivotni-prostredi-katastrofa

0 0
možnosti

Tak Zelenského štáb je mistr na Videoreportáže. Z Německého prezidenta udělal hlupáka, když ho Zelenský zatáhl do krytu v době, když žádný ruský útok na Kijev neprobíhal...;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz