Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šlo to rychle

V pátek vláda prosadila daň z mimořádných zisků a už týž den se Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského stěhuje z Česka do zahraničí. Zdanění pokládá prostřednictvím mluvčího za nesmyslné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MH

Asi je ten Křetínský moudrý člověk! Ne nadarmo je bohatý, dělá správná rozhodnutí - taková kapitalistická...

0 0
možnosti
LN

Kyjev se připravuje na úplný blackout a evakuaci všech obyvatel

Kyjev se připravuje na úplný výpadek proudu a evakuaci obyvatel. Tento scénář by mohl nastat, pokud by ruské síly dál ničily tamní energetickou infrastruktury. Podle Volodymyra Zelenského už Rusové poškodili celkem 40 procent energetické infrastruktury v zemi. Domnívá se, že k dalším útokům použijí íránské rakety.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/valka-na-ukrajine-2022-online-prenos/r~251711bc55d411ed82b7ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
JP

J51a78n 36P77o77l94e61s86n63y

6. 11. 2022 23:21

Tak se blíží konec přihlášek do voleb na prezidenta. Příští týden se kouknu, koho tam letos budeme mít na výběr. Jsem zvědav co zbyde až vyškrtám nevolitelné...

0 0
možnosti
PD

Nikdo pro.

Možná někdo v druhém kole proti.

0 0
možnosti
Foto

J54o63s79e39f 59B11á84r78t74a

6. 11. 2022 22:56

Aktuální vtip: Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - ROBOT. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlapík odpoví že kolem 150. Barman se s ním začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomii a nanotechnologiích.......

Chlap je z toho celý pryč a tak si řekne, že ho vyzkouší. Jde domů, převleče se a vrátí se do baru. Barman-ROBOT mu opět natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlapík odpoví že okolo 100. Robot začne diskusi o fotbale, autech, ženských....

Chlapovi se to hrozně zalíbí, tak jde ještě jednou domů, převleče se, nalepí kníra a jde zase do baru. Dostane opět perfektní pivo a obvyklou otázku na IQ. Tentokrát odpoví robotovi, že má IQ asi 50. Nato se barman nakloní až k němu a pomalu, ale opravdu pomalu se ho zeptá: "Tak co, zase budeme volit toho Fialu ?"

0 0
možnosti
PD

A co jste odpověděl?

0 0
možnosti
JG

J23. 18G81a85n30a70u49r

6. 11. 2022 22:58

Vyjímečně vtipné.;-D

0 0
možnosti
Foto

Jak skončí všechny ultraliberální země?

Kanadský senátor za Quebec Leo Husakos hovořil o novém kanadském zákonu: "Tento návrh zákona znamená, že vláda bude mít plnou moc kontrolovat veškerý obsah, cenzurovat a potlačovat všechny projevy, které nejsou schváleny státem."

0 0
možnosti
PD

"Ultraliberální" jako Rusko? V Kanadě si zatím ještě mohou zvolit někoho liberálního.

0 0
možnosti
Foto

NO, O TOM BIBIM JSEM VÁM TO SDĚLIL ... takže odcházím spát !!! ;-O;-D;-D

0 0
možnosti
JF

"V Luhanské oblasti u vesnice Makijivka na Ukrajině byl za jedinou noc téměř zcela vybit prapor mladých ruských branců z Voroněže. Ocitli se pod ukrajinskou palbou sami, bez vedení. Podle jednoho z přeživších na místě padlo až 500 vojáků." -

Tak takové má Rudá armáda vedení a velitele... Posílá své brance na smrt.

0 0
možnosti
OS

Mám takový pocit, že politici nenávisti združený v korupčním monstru dluhové duhové únii se kdysi dávno pustili do přílišného naplňování učebnicových ekonomických návodů o trhu a národním vládám zlikvidovali možnost existence a ovlivňování národního průmyslu ve prospěch národa, tedy občanů. Průmysl frnknul do globálu na východ a napomohl stvořit mj. China ekonomiku. A nyní politici nenávisti zjíšťují stav, kdy Evropa nevyrobí mj. ani ten vitamín C. Jediná nová elektrárna postavená po sametu je nefunkční a v Turecku. Ale jak známo vyvolení odpovědní, pobírající za odpovědnost miliony si odhlasovali taková pravidla, že nejsou odpovědní za nic. A na věčné časy a nikdy jinak.

0 0
možnosti
JK

Mně spíš vrtá hlavou jak se to mohlo stát. Je pravda, že počínání úředníků EU zlikvidovalo národním vládám možnost ovlivňovat hospodářské záležitosti národa, ale proč jsme to dovolili? Ve jménu čeho?

To opravdu sedí ve vládách států tolik nenormálních lidí?

0 0
možnosti
MA

Svět pomalu ale jistě kráčí do záhuby. Do 7 let je konec.

0 0
možnosti
Foto

Proroctví Slepého mládence ???;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz