Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šlo to rychle

V pátek vláda prosadila daň z mimořádných zisků a už týž den se Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského stěhuje z Česka do zahraničí. Zdanění pokládá prostřednictvím mluvčího za nesmyslné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

Je to zde nyní na nic. Nejsou zde ti hlavní komici na NP, tedy naše prorusácká Rudá Garda... Ani se nezasmějeme těm jejich debilitám...

0 0
možnosti
EN

E49v78a 46N19o16v18o26t73n62y

6. 11. 2022 16:08

U tebe by to byla jedno i kdyy jsi byl neobcanem do smrti, což je stejně nedaleko.

Včera ses tu předvedl náramně. Já si pořád říkala, kde že vzalo za totality tolik praskačů a včera jsem zjistila, že to bylo jednoduché. Stačí zaplatit pár skleniček.

A máme i udavače splachovací, co se otřesou a ráno zváni nanovo. Nicméně sembere varuju té, ještě jednou a máš těžký problém.

0 0
možnosti
Foto

Nechal jsem si dělat novou občanku. Za čtrnáct dní by měla být hotova. Tu starou jsem na radnici nechal. Paní mi už ji zpátky nevrátila a nedala mi ani žádný papír. Takže teď jsem bez občanky. Čtrnáct dní budu neobčanem. V podstatě je to jedno. Problém ale bude, když dostanu doporučený dopis a budu si ho muset vyzvednout na poště. Podotýkám, že řidičák a pas mám propadlý. V podstatě teď nemám žádný doklad, kterým bych se mohl prokázat. Vlastně mám - rodný list. A dvě platební karty ze spořitelny. Snad to bude těch 14 dní stačit:-)

0 0
možnosti
Foto

Zapomněl jsem dodat, že ta stará občanka ukončila svůj život třicátého prvního desátý. Měl jsem na ní dva tituly. Na nové občance už nebudu mít žádný. Prostě tam bude akorát tak napsáno "starej dědek" nebo tak něco. Tituly na občance jsou zakázány. Netuším proč. Mně to bylo a bude v podstatě jedno, ale když jsem byl loni s jedním kámošem v Řecku a museli jsme si jít pokecat na policejní stanici, tak ty tituly na ně zapůsobily. Pochopili prostě, že před sebou nemají žádné ořezávátko. Teď už tím ořezávátkem budu;-)

0 0
možnosti
JF

"Ve fekáliemi zatopeném Volgogradu zprovoznili nové potrubí. Hned po proslovu zase prasklo. Ruský Volgograd se topí ve fekáliích. V ruském Volgogradu mají stále problém s unikajícími fekáliemi. Před týdnem došlo k nehodě, při níž prasklo potrubí. Po jeho opravě a následném slavnostním proslovu, který pronesl místní gubernátor, prasklo znovu." -

To je to pravé rusko...

0 0
možnosti
VP

Chudáčku Fridrich , každej má svůj problém ? Hromady odpadů na chodníku v New Yorku každý den ? I u vás doma by se ledasco našlo že kecko ..?

0 0
možnosti
DH

Šlo to fakt rychle. Podle Michálka je Křetínský oligarcha. A co šlo taky rychle? Volný prodej marihuany. Přitom ta uhlíková stopa při hulení nikoho nezajímá. :-)

0 0
možnosti
Foto

Křetínský odvedl do státní kasy rozhodně víc než Michálek. Když ale jeden zahulí, může se to zdát obráceně.

0 0
možnosti
Foto

"Rozdělit na důchody podle nějakého klíče tolik, kolik se na ně vybere. Jinak ten systém nepřestane generovat ztráty."

Tak to je nápad docela šílený. A o to šílenější, že se vylíhl v hlavince kandidátky věd. ;-D

P.S. - to mě fakt dostalo a to tak, že odcházím na pivko. :-)

0 0
možnosti
Foto

Teď se zasejc dohadujou jak označit WC jiných pohlaví např. restauracích.. to jsou starosti..nejdál jsou U vystřelenýho voka na Žižkově je to naprosto čitelný, přímo od Martina Velíška, a na pánských jsou nad pisoáry opěrky čel..U tygra je tam pán ve fraku a ještě nápis "Páni"...jako by tam chodili pomalejší nebo co...;-)

0 0
možnosti
RT

R89o15b37i88n 87T47o72m33a75n

6. 11. 2022 15:47

Lepší byla ta cedulka co mívali U Tygra na pánském záchodě na dveřích u záchodové mísy. "Přípravna lahůdek". No, pak to museli sundat.

0 0
možnosti
LN

Rusové v okupovaném Mariupolu nechali odstranit památník obětem hladomoru z 30. let 20. století, který stál v centru města na jihovýchodě Ukrajiny od roku 2004. "Upozorňoval na genocidu, které se Rusové dopustili na obyčejných Ukrajincích. Proto ho zničili," napsal na twitteru ukrajinský novinář Denis Kazanský.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/valka-na-ukrajine-2022-online-prenos/r~251711bc55d411ed82b7ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti
VP

Že by komunisti při hladomoru vybírali ze tří až čtyř národností ,které tam žili ,jen Ukrajince? Nebo je to jen důkaz Zelenskýho nácků, jak vyrábět mezi lidmi nenávist ! Takovou Banderovskou spravedlnost po 80 letech ?[UA]:-/

0 0
možnosti
LF

Deficit státního rozpočtu bude příští rok vyšší, než míní vláda.

Ten Jura, pardon Stanjura, potažmo Fialova vláda to ví, jenže se stydí to přiznat.

Oni kritizovali Babišovo zadlužování na každém jeho kroku, přesto jdou přesně v jeho otiscích šlápoty, farizejové.

0 0
možnosti
DM

D27a18n73i29e47l 28M84a90c18h

6. 11. 2022 15:13

V roce 2020 to bylo 367 miliard a poslední loňský deficit byl 412 miliard. Oboje za Babiše. Na tolik to Rusnok u navrženého rozpočtu neviděl.

Asi máte záchvat agrošílenství! :-)

0 0
možnosti
JF

"Nechtějí děti. Příčinou je strach z budoucnosti. Mnohem častější důvod, proč lidé, se kterými se setkávám, váhají nad rodičovstvím nebo ho odkládají, je takový, že zkrátka mají strach. Strach z toho, co by vlastně jejich děti čekalo za budoucnost, jestli nepřijdou nějaké války, vleklá sucha, hladomory, obrovské migrační vlny." -

Takto kdyby uvažovali naši rodiče a prarodiče, tak bychom nepřišli vůbec na svět my... V té době byla i Evropa velmi chudá, v rodinách ale bylo více dětí než nyní, a naši předci se o ně, tedy nás dokázali postarat... To co v článku zaznělo od odborníků, tedy že ten důvod, proč lidé v souvislosti s tímto váhají, je takový, že nechtějí zvyšovat svoji uhlíkovou stopu svědčí o ztrátě zdravého lidského rozumu této nové generace...

0 0
možnosti
LF

To za Husákové totality se rodiče neobávali ničeho a plodili a plodili.

Nyní to je slabé, počet obyvatel nestoupá, gayové děti nemají, lesby ojediněle a ten mírný počet obyvatel kotliny zajišťují většinově Ukrajinci (nemyslím těmi, co uprchli kvůli válce).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz