Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šlo to rychle

V pátek vláda prosadila daň z mimořádných zisků a už týž den se Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského stěhuje z Česka do zahraničí. Zdanění pokládá prostřednictvím mluvčího za nesmyslné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VZ

ČT uvedla reportáž z moskevských realitních kanceláří o trhu s novými byty. Nové byty v moskevských mrakodrapech skupují spekulanti, kteří očekávají, že se budou vracet uprchlíci před mobilizací. Průměrná cena prodávaných bytů je 80 mega v Kč. Byty jsou luxusně vybaveny. Reportáž ukazovala kuchyně, koupelny.

Ale! V reportáži nebyly ukázány WC!!! Jsou tyto byty vůbec vybaveny záchody?

Budu se muset poptat záchodového specialisty Fridricha až se objeví.

0 0
možnosti
MK

To je docela o ničem, ale těch nekolik set rusáků uprchlých před odvelením na frontu nemá chybu, což ? R^ . Ani se jim nedivím, mobilizovaní tam umírají po stovkách..

0 0
možnosti
EN

E95v54a 38N44o57v44o45t10n98y

6. 11. 2022 20:29

A jeste i nikdy bych s temito vecmi, ktere mi vytykaji nekteri jako vynaseni soukromi bych nikdy nedopustila ani bych je neiniciatovala, kdyby nezacal s takovou sprostou ofesnsivou sam. Ja veci, ktere vymenim soukrome ven nevynasim, . Tady je wine delivery uplne bezna vec, na rozdil asi od ceska, ale nic z ceho by se daly vyvozovat uvahy vcerejsiho pana sembera. Dalsi vypady ohledne mych smutecnich zalezitosti,ktere skutecne existuji a vykriky, ze je dnad dobre, ze po ztrate nejblizsich snad zustanu sama. On totiz pane Sember netusi, ze zustane taky sam, jako ze zusstaneme nakonec sami vsichni. I ve smrti je kazdy sam, blbe sembere, treba na to najdes nejakou pisnicku.

0 0
možnosti
Foto

Dobře ses vypotila;-D

0 0
možnosti
Foto

Petr Fiala...

Vladimir Putin nechce dobýt jen Ukrajinu, ale i nás, válčí i s námi, byť jinými prostředky. Pokud posloucháme dobře, co Vladimir Putin a jeho okolí říká dlouhodobě, tak chtějí vrátit ruskou sféru vlivu do rozměru, který měl Sovětský svaz a jeho říše. S touhle ruskou imperiální politikou máme své zkušenosti a bezprostředně nás to ohrožuje. ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
JP
Foto

Yo, salamalejkum, jsem si vedle přečetl, že jen v Nigérii se za rok narodí více dětí než v celé v Evropě. No toto. To vypadá, že je již pomalu vymalováno.

Skol!

0 0
možnosti
Foto

Tož vypadá, jako byste měl ze stávající situace v Evropě radost.

0 0
možnosti
PO

Fiala se nechal slyšet ....Křetínský bude jediný, nikdo další prej neodejde .... oni tomu blbovi ještě asi něřekli o Škodovce ?? .....n-tssss

0 0
možnosti
JG

J28. 88G93a40n26a31u72r

6. 11. 2022 20:23

Napravo píšou, že nebudete trpět nedostatkem opia.....se máme na co "těšit"....:-(

0 0
možnosti
Foto

V Německu: Tam s překvapením zjistili, že z celkového počtu 508 tisíc dospělých ukrajinských uprchlíků jich pracuje jen 108 tisíc a 399 500 jich je na sociálních dávkách, které dostávají Ukrajinci v Německu podle stejného pravidla, jako by byli Němci, kteří přišli o práci. Ukrajinci tak překonali svou neochotou pracovat dokonce vyhlášené nemakačenky Syřany. Syrští uprchlíci pracují ze 37%, (viz MIP 166), Ukrajinští uprchlíci z 21%! Tak to je šok, že?! Jak vidíte, německé sociální dávky jsou opravdu motivující, aby uprchlíci nepracovali.

Fialova vláda vyhlásila tento týden plán jak ušetřit, aby Česko kvůli válečným výdajům nezkrachovalo. A budete se divit, vláda nemá dost policistů, aby udržela pořádek v Plzni, kde opilí zahraniční pracovníci páchají pravidelné výtržnosti a rvou se po městě. Vláda nemá dost policistů, aby hlídala hranice před přílivem uprchlíků. Ale vláda plánuje propustit 3000 policistů, aby snížila státní výdaje o pouhé 3 miliardy korun ročně. A vláda, jejímž ministrem vnitra je Rakušan, to odůvodňuje tím, že Česko je v Evropě zbytečně moc bezpečná země!

0 0
možnosti
MK

Okopírováno z této dezinformační srágory..

https://www.michalapetr.com/

0 0
možnosti
EN

E12v19a 13N69o72v10o56t98n21y

6. 11. 2022 20:09

Jedna vec je jista. Sember za to, co tu vcera [redved;. dostal zaplaceno Jinak by to neudelal. Nekdo prisel na to, ze za prachy on udela vsechno. Proc on by z vlastni iniativy jen tak vynasel soukrome info z nasich telefonatu? A navic si jeste u toho vymyslel blbosti? Co by z toho mel? Upozornuji, ze domovnice, ktere se budou zase vkladat co neho cemu vubec nerozumi ignoruji.

0 0
možnosti
Foto

No to tedy vážně není od něho pěkné. Soukromé telefonáty, esemesky a maily se nevynáší na veřejnost. Já nevím, co o vás psal či nepsal, nejsem zde pořád, ale je-li pravdou, co píšete, tak to není od pana Sembera seriózní jednání.

0 0
možnosti
PO

Jóó referenda ...to je dneska móda a mocná zbraň. Začalo to na Krymu, letos pak ve čtyřech guberniích na Donbase .....a všechny výsledky dopadly pro Rusko dobře.

Teď se mluví o referendu na Aljašce ... a považte také o připojení k Rusku .....no toto ?!!

0 0
možnosti
JG

J17. 92G69a48n18a35u31r

6. 11. 2022 20:14

Odložte ten herák.....;-D:-P

0 0
možnosti
Foto

Fiala není ekonom, ekonomice nerozumí. Co je ještě horší, Stanjura taktéž ne. Vysoká inflace, dražší vstupy, nižší příjmy - všechno klekne. Oni tomu snad nemají rozumět a jsou tam jen proto, aby to zařídili co nejrychleji. A to myslím vážně, nikoli konspiračně, tak blbí přece nemůžou být.

0 0
možnosti
PO

i bývalý socialista Rusnok se dnes chytal za hlavu, ohledně letošní módy, kterou se staly předčasné odchody do důchodu.

Díky trojnásobnému zvýšení důchodů tak lidé, kteří by odešli letos do důchodu, měli tyto o dost vyšší.

A vláda místo , aby reagovala a pro letošek předčasné odchody škrtla ...tak je v televizi ještě vyzývá, jak to udělat a kde se nahlásit ..... opravdu neuvěřitelné ??!!

0 0
možnosti
Foto

Hlava mi to nebere. Ukrajinci zasáhly výpusť a Cherson je bez vody? Já myslel, že by měl být pod vodou. Nebo ne? :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

Udělali to šetrně, takříkajíc s chirurgickou přesností ;-) od toho mají ty himarsy.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz