2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Primátor s klaunskou čepicí

Dříve, než se znovu začneme přít, zda knihovnu Jana Kaplického chceme nebo nechceme, a začneme uvádět důvody pro a proti, měli bychom si uvědomit, že názor Pražanů, všech obyvatel republilky, novinářů či kvalifikovaných odborníků je naprosto irelevantní a nikdo z těch, kteří o stavbě rozhodují, jej brát v potaz určitě nebude.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
vlk 30.10.2007 22:03

No ale zase uznejte,

že až konečně zvítězí proletariát, bylo by to krásné kdyby nás spolu časně ráno, za vítězného ryku dělníků, rolníků a pracující inteligence a kokrhání kohoutů popravili před nastartovaným buldozerem...

Lucifer 30.10.2007 22:27

Re: No ale zase uznejte,

váš problém, vlku, je, že si pletete proletariát (do pitchi, co to vůbec je) s lůzou a lůzu s kapitalismem - tudy cesta nevede;-)

vlk 30.10.2007 22:30

No jo,

ale já se snažím používat Čumilův revoluční slovník, jinak dochází ke strašlivým významovým posunům a nejasnostem ;-)

Šumavák 30.10.2007 22:04

to je ztracené !

Podnikatel, který nechce sekretářku k sexuálním hrátkám využívá outsorcing a najme si za 20 doláčů měsíčně osobní asistentku v Indii.

A stěhovat se tam snad zatím nechcete... ???

Haf 30.10.2007 22:24

Re: Re: To už jsem.

Jenže u vlka se musí makat a Vás bylo vidět jen ležet na kameni....

;-D

Evropan (original) 30.10.2007 22:02

Re: To už jsem.

Tak jakmile jde o nejakou spatnost hned se pridam, takze u Vas objednavam 150 ks deti na praci v dolech, prosim zaslat v kontejneru na obvyklou adresu mych dolu. 5% odpad je tolerovan ;-)

Šumavák 30.10.2007 22:06

Furt se to jmenuje Petr Bezruč?

po zeťákovi?

Evropan (original) 30.10.2007 22:08

Re: Furt se to jmenuje Petr Bezruč?

no jo porad ;-D

Dana 30.10.2007 22:08

Re: Furt se to jmenuje Petr Bezruč?

nežertuj. Někdo to může vzít vážně! ;-D

vlk 30.10.2007 22:14

Pozdě.

Za týden už bude Čumil tvrdit, že tady obchodujeme s dětmi. Nebo že alespoň chceme...

Evropan (original) 30.10.2007 22:18

Re: Pozdě.

No to v kazdem pripade ;-D;-D

Šumavák 30.10.2007 22:43

A ještě se bude říkat, že na ně štvete psy....

;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

Evropan 30.10.2007 22:27

Re: Re: To už jsem.

Doplňuju - alespoň 12ti letých děvčat s minimálně dvojkama

clay 30.10.2007 22:06

Re: p.Vlku,

tak pro tohoto koncesionářského nýmanda je na odplivnutí každý majitel pensionu, a když má pension v KV tak to už je rovnou na národního správce....do Jáchymova blízko, třeba by se tam dole pro něj ještě něco našlo...

vlk 30.10.2007 21:53

Čumile, pochopitelně že

snahou podnikatele je dosáhnout zisk. To jste právě objevil nebo po považujete za odsouzeníhodnou skutečnost? Vy snad chodíte do práce zadarmo?

vlk 30.10.2007 21:54

Ovšem to,

že jste tam uvedl cokoliv charakterizuje Vás, nikoliv mne ;-)

Psí vrah Čumil 30.10.2007 22:06

Re: Ovšem to,

Tuším, že cituji z nějakých kramářských klasiků, on vám to případně někdo dohledá. Pozoruhodné ovšem je, že se právě VY, obhájce podvodných kšeftů s elektrosmogovými dekami, hodláte náhle něčím omezovat. Všichni jsou přece svéprávní, aby podvod rozeznali, to je vaše zásadní deviza, ne?

vlk 30.10.2007 22:11

A dost.

"...VY, obhájce podvodných kšeftů s elektrosmogovými dekami..." - citujte. Na tu diskuzi si dobře pamatuju a Váš závěr není ani relevantní, a jako obvykle ani pravdivý.

Pro vzpomínku - deky měly chránit proti elmg.smogu a tuším s rezym jsme tvrdili, že pokud obsahují vlákna či mřížku, která působí jako faradayova klec, může fungovat jako odstínění. Nic víc, nic míň.

Ps. Tyto deky opravdu neprodávám...

Dana 30.10.2007 22:13

Re: Re: Ovšem to,

Čumile - stran těch podvodných kšeftů - před vlastní blbostí může p.t. občanstvo ochránit jen jedno - absolutní totalita, která nedává výběr, jen jednu přikázanou cestu. Je to smutné, ale demokracie prostě je i o vlastní zodpovědnosti. Nebo podle vás má za každého jeho rozhodování kontrolovat někdo jiný, zodpovědný, znalý, jmenovaný - kým???

Psí vrah Čumil 30.10.2007 22:16

Re: Re: Re: Ovšem to,

No, to je ale krásná nová země, Dano. Není to Amerika? je to Amerika. Gratuluji!

Dana 30.10.2007 22:23

Re: Re: Re: Re: Ovšem to,

Čumile - v té vámi uváděné Americe - máte asi na mysli přímo USA - se postižení obrátili na právníky a ti jim vymohli náhrady...ale pořád je tam ten základ - musí se starat jeden každý... A právě mastné náhrady, které podvodníci museli platit, je od dalších podvodů odradily...

Psí vrah Čumil 30.10.2007 22:33

Re: Re: Re: Re: Re: Ovšem to,

Nikoli, vážená Dano, konstatuji pouze, že jste objevila Ameriku. To se stává.

clay 30.10.2007 22:16

Re: Re: Ovšem to,

je zajímavé, že jako obhajování podvodných kšeftů jste to hodnotil akorát vy.

prozraďte, zda jste už taky někdy něco vyrobil, co by druhý koupil...pro vás podnikavost a rozhodování začíná a končí v okamžiku, když se rozhodujete, kdy zajdete do mzdovky pro koncesionářsky vynucené a tedy zaručené penízky.

Lea 30.10.2007 21:47

clay

jestli ta poslední Kotrbova věta měla mít vztah ke kauze Čunek,nic jiného,než to,že padá naděje na atiKlause SZ -ČSSD-KDU mne nenapadá. Lilium Kalousek si nad Čunke umyje ruce a hlasy lidovců má ODS v kapse.

clay 30.10.2007 21:56

Re: clay

zkuste to ještě jednou, třeba pak poznám, oč vám jde

Psí vrah Čumil 30.10.2007 21:45

Mno, vlku, abyste neměl pocit neuspokojenosti - chtěl jste naznačit morálku podnikatele:

Re: Stále mám drobný problém.:

Autor: Psí vrah Čumil IP: 195.113.180.xxx Datum: 30.10.2007 21:32

No, soudě konkrétně podle VÁS, znamená to bez skrupulí se pakovat na čemkoli, oč je tzv. zájem. Cokoli, po čem je poptávka, je legální, i kdyby to měl být prostinký podvod. O podstatě protielektrosmogových přikrývek jsme se bavili, do dalších sfér bych raději nezasahoval.

vlk 30.10.2007 21:49

Ale, už zase vymýšlíte vlastní varianty diskuze:

Tady je Vaše původní věta: "Jinak se mi líbí, jak potvrzujete, co je to podnikat. Chce to opravdu zjevně extrémně otrlé jedince, jak to tak líčíte."

Povšimněte si prosím Vámi použitého množného čísla. Otázka tedy trvá, je zbytečné znovu kopírovat stejný příspěvek :-)))

Psí vrah Čumil 30.10.2007 21:55

Re: Ale, už zase vymýšlíte vlastní varianty diskuze:

Tak zahájíme válku citátů:

Vlk: Milý Čumile, zkuste někdy podnikat a uvidíte, jak daleko dojdete s vlastnostmi, o kterých tady píšete. Možná Vám uniklo, že všichni, vůči kterým tady máte takové výhrady přivinula na svá prsa státní správa, ta, kterou hodláte posilovat do posledního podnikatele :-)))

A pak si přejete si odpověď v plurálu? Trochu omšelá technika, byť tady docela oblíbená. 

Psí vrah Čumil 30.10.2007 21:56

Re: Re: Ale, už zase vymýšlíte vlastní varianty diskuze:

správně - nepřejete...;-€

vlk 30.10.2007 22:01

A tady přiznám, že jsem ustřelil...

...omlouvám se. Nic to však nemění na tom, že jeden starý šedivý vlk dost těžko může zhatit světlé zítřky a proto prosím o Vaši univerzální definici podnikatele, neboť usilí, které na těchto stránkách vyvíjíte není zcela jistě zaměřeno proti jednomu vlkovi (ale lichotilo by mi to:-)

Ps. Ty barvičky jste zvolil dobře :-)))