18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Před hlasováním

Sněmovna se chystá na hlasování o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka policii. Je to zvláštní slovní obrat, to trestní stíhání. Ono je to policejní vyšetřování, přičemž o trestu rozhodne až soud. Od policejního vyšetřování k soudu vede dlouhá cesta a jakmile začne soudní líčení, kdo ví, zdali se k nějakému trestu doklopýtá. Ale už teď zčerstva se tomu říká trestní stíhání, jako kdyby někdo nutně musel být potrestán a prchá před rukou zákona a je třeba ho stíhat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 6.9.2017 13:32

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 6.9.2017 13:45

Re: Severokorejců se Rusové nebojí.

Už dáváme dohromady jednotku interbrigadistů. O síle praporu. Likusáky v Buzuluky prý ještě stojí, tam budeme mít výcvik. Bude nový román: Od Buzuluku do Prahy II.

F. Doušek 6.9.2017 13:17

Poslouchám Zvorálka ve Sněmovně,

a vidím a slyším Milouše Jakeše na Červeném Hrádku.

Tak hluboko jsme klesli.

O. Uživatel 6.9.2017 13:04

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 6.9.2017 13:19

Re: Tak to bude mainstreem a CIA...

Na ČT24 bylo, že vyšetřovatelé OSN zjistili podobných chemických útoků Assadova režimu na 20.

M. Varadinková 6.9.2017 13:35

Re: Tak to bude mainstreem a CIA...

Bakalovy noviny a ČT - to je přímo pravda a láska sama.

O. Uživatel 6.9.2017 13:37

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 6.9.2017 13:38

Re: Tak to bude mainstreem a CIA...

Navíc milované Rusko a Čína to nepotvrdili....

O. Uživatel 6.9.2017 13:38

Uživatel požádal o vymazání
J. Zajac 6.9.2017 13:03

Re: Zvláštní jev

Brdský radar nebyl proti iránským raketám ale pro monitorování Ruska.

K. Kořinek 6.9.2017 12:47

Jen se divím, proč chtěli mít ti

mírumilovní Američané svou vojenskou základnu na Krymu. 10 000 km od USA a přitom 100 km od Ruska.

D. Green 6.9.2017 12:52

Re: Jen se divím, proč chtěli mít ti

Je tam opravdu hezky. :))))

O. Uživatel 6.9.2017 12:57

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 6.9.2017 13:06

Re: Jen se divím, proč chtěli mít ti

Vy jste dobrý alarmista, vždyť tam mělo být jen rekreační zařízení pro americké vojáky. Ti jsou každý rok 11 měsíců v akci, ten poslední měsíc by si potřebovali odpočinout. Je toho na nich moc, jejich každému druhému veteránovi z té služby pak hrabe. Aspoň jsem to četl.

F. Doušek 6.9.2017 13:21

Re: Jen se divím, proč chtěli mít ti

Chtěli mít? Dyk se psalo před anexí Krymu, že juž jí tam stavějí. Hned vedle té ruské.

O. Uživatel 6.9.2017 13:38

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 6.9.2017 12:43

Hezká námitka :-)))

"Takže ruských raket by si ten radar vůbec, ale vůbec nevšímal." (pí Varadinková)

No, kdyby ruské rakety byly odpáleny, tak by si jich jistě všiml. Pozor na ty hrábě :-)))

M. Varadinková 6.9.2017 12:47

Re: Hezká námitka :-)))

No jistě. A co tím chcete dokázat? Že jste dostal hráběmi po čumáku?:-))))))))

Totéž se dá přece říct i o těch iránských raketách. Takže Vaše tvrzení, že byl proti iránským a ne proti ruským, je holý nesmysl.

R. Neveselý 6.9.2017 12:59

Re: Hezká námitka :-)))

Však o íránské (a nyní i korejské) rakety tu jde. Podle Vás ovšem ruské rakety také mohou ohrozit Západ, takže čemu se divíte? Sama jste tu onehdá psala, že na svém území si Rusko může dělat co chce, tak proč toto upíráte jiným státům?

M. Varadinková 6.9.2017 13:13

Re: Hezká námitka :-)))

Co to zase blábolíte? Já nikomu nic neupírám. Já jsem neupírala ani Miloševičovi, aby si udělal pořádek s teroristy v Kosovu. Neupírám ani Asadovi, aby si sám udělal pořádek s teroristy v Sýrii. A co Vy? Upíráte nebo neupíráte?

R. Neveselý 6.9.2017 13:29

Re: Hezká námitka :-)))

Tak já rozhodně ne. Ale všiml jsem si, jak zrovna Vás ten radar v Brdech rozčílil a hned jste přihopsala Putinovi na pomoc...:-))

M. Varadinková 6.9.2017 13:34

Re: Hezká námitka :-)))

Putinovi na pomoc? On tady diskutuje? Pod jakým nickem?:-)))))))) To netuším, že jsme mu přihopsala na pomoc. Já jsem pouze reagovala na Astonovu nechápavost, proč to těm Rusům vadilo. Myslím, že k tomu měli dostatečný důvod.

P. Zinga 6.9.2017 13:24

Re: Hezká námitka :-)))

A Americké nás nemůžou ohrozit? Co když přestaneme být slouhy, pardon, kámoši?

S. Ševeček 6.9.2017 14:33

Re: Hezká námitka :-)))

Co bylo, bylo, zapomeňte?

(je faktem, že tehdy si USA hrály na ve vztahu na Rusko na hodnýho policajta ... partnera - jak říká Putin)

K. Kořinek 6.9.2017 12:52

Re: Ale Klvaňa přední expert na cigarety

a Colu, který byl vládním zmocněncem pro tu taškařici, s vážnou tváří tvrdil, že je to proti raketám nejen z Iránu ale i z KLDR.

Neměl doma globus.

Ten radar byl zřejmě špionážní na sledování zkoušek ruských raket s manevrujícími hlavicemi. Další měli v Norsku.

O. Uživatel 6.9.2017 12:58

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 6.9.2017 12:37

Tak mi z všech těch řečí vychází,

že když se někdo z těch chytrejch nebo bohatejch už do té vysoké politiky dostane, nikoho by nemělo zajímat, co dělal dříve, eventuelně, jak k tomu bohatství přišel. A tak by to bylo správné, ti chytří a schopní by měli mít klid na práci, by mohli s plným nasazením pracovat ve prospěch lidu své země.

K. Kořinek 6.9.2017 12:53

Re: Tak mi z všech těch řečí vychází,

Měl si zaplatit své loutky a měl by klid.

M. Malovec 6.9.2017 11:44

Páč Severokorejci

postupují podle direktiv z Moskvy a plní vzorně soudružské příkazy. Rusové jsou spokojeni.

A. Trick 6.9.2017 11:58

Re: Páč Severokorejci

Probuďte se soudruhu. KLDR je navázaná na Čínu. A už dlouho.