Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Pavel neposeda a zlatej Zeman

Usadil se v Hrzánském paláci, zvažuje policejní zásahy v prezidentské kanceláři, kde chystá i pátrání po štěnicích ve smyslu odposlechového zařízení a přijímá novináře ze zahraničí i tuzemska.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM

Václavíková 19:07

Osobo, zapomněla si na tu zdejší studánku pravdy - ČT !

0 0
možnosti

J50a85n 75Č13e36r56n92ý

3. 2. 2023 19:05

USA jsou pružné, zamilovaly se do Venezuely. Co náš chlapeček Lipavský ?

0 0
možnosti
PH

P76e25t88r 41H86a44n

3. 2. 2023 19:09

To se tak stává, že různé země najdou společný zájem, většinou obchod, ale může to být třeba i kultura atd. Jen Rusákům to nějak nejde.

0 0
možnosti
Foto

Ruská federace měla současně Mezinárodnímu výboru Červeného kříže poskytnout nějaké informační kartičky pro všechny deportované děti. To ale Rusko udělat nechce a odmítá sdělit víc informací o těchto svých evakuacích ukrajinských dětí mezinárodním nezávislým organizacím, jako je třeba UNICEF, nebo monitorovacím misím, například té OSN. V létě byly děti na prázdninách na ruských letních kempech a to měla být další záminka k deportacím...

0 0
možnosti
Foto

Dávám si pauzu. Chci dokoukat film Zlomek sekundy

https://www.youtube.com/watch?v=Vy9ZszkbEQo

Včera jsem to nezvládl;-)

0 0
možnosti
Foto

Zlomek čeho?:-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

Někde jsem četl, že do Česka z Ukrajiny bylo loni uneseno cca 500 000 žen a dětí. Nevíte o tom něco? :-):-):-)

0 0
možnosti
JG

J29. 17G89a39n40a30u29r

3. 2. 2023 19:00

To není vtipné.....:-(

0 0
možnosti
Foto

OSN ostatně před nucenými adopcemi varovala už na začátku března. Ukrajinská ombudsmanka Denisovová později poukázala na to, že ačkoliv Rusko tvrdí, že na své území přesouvá z Mariupolu pouze sirotky, „všechny osiřelé děti byly z příslušných zařízení v Mariupolu evakuovány už v prvních dvou dnech války“. Tedy ke konci února.

0 0
možnosti
JK

Pochopila jsem to tak, že Rusové odvážejí ukrajinské děti teď, ve válce.

0 0
možnosti
Foto

Vlastně ani ne. Oni je unášejí z území, která dobyli. Ovšem jak souvisí s válkou to, že jsou v Rusku prodávány? Vždyť tvrdí, že museli napadnout Ukrajinu, aby tam tyto děti chránili, přece!

0 0
možnosti

Petr Hampl

Netvrdím, že do dvou let bude v České republice žít milion Arabů, Afgánců a Somálců a že zde budou stovky non-go zón. To je naprosto extrémní scénář. Ale tvrdím, že tandem Fiala – generál přistoupí na bruselské přidělování „uprchlíků“. Zdá se, že teď zájem o tuto problematiku v západní části Evropa klesá jednoduše proto, že hlavní proud jde z východu a náklady platí východoevropské země. Tady není žádný důvod k solidaritě. Ale jakmile tohle pomine, zjistíme, že příslušné úřady učinily příslušné kroky k tomu, abychom rychle dohnali Německo, Nizozemí, Francii a další země, kde výměna obyvatel probíhá naplno.

Netvrdím, že se začnou masově provádět kastrace českých dětí. Ale tvrdím, že ty skupiny, které společnost tím směrem tlačí, budou mít plnou podporu prezidenta, vlády i všech úřady. Bude přibývat LGBT programů na základních školách. Bude přibývat školek, kde budou malým dětem zpochybňovat jejich pohlaví. Vyrostou další „podpůrná centra“, kde aktivisté vysvětlí zmateným mladým lidem, že univerzálním řešením jakéhokoli problému je změna pohlaví. A budou zničeny tisíce životů.

Netvrdím, že od příštího roku budou české děti negramotné. Ale tvrdím, že se bude plynule snižovat úroveň výuky ve všech předmětech a že české děti toho budou umět stále méně.

Netvrdím, že do roka skončí všechny zemědělské podniky a že většina populace bude hladovět. Ale tvrdím, že zemědělská výroba bude nadále klesat, ceny potravin stoupat a že bude přibývat těch, kdo se nemohou dosyta najíst.

0 0
možnosti

Nechme přehánění vládní propagandě. Nemůžeme ji zabránit, aby vykreslovali obrazy, kdy do českých bytů vtrhávají ruská komanda, aby odvlekli jejich obyvatele do sibiřských lágrů. A nemůžeme jim zabránit ani v historkách o tom, že pokud nebude okamžitě zavedena cenzura, ta komanda opravdu přijdou. Nemůžeme jim zabránit ve vykreslování Rusů jako polonahých divochů vyzbrojených puškami z 19. století. Nemůžeme jim zabránit v tvrzení, že když budou mít důchodci levnější vlak, všichni ostatní budou kvůli tomu uvrženi do nesnesitelné chudoby.

Nemůžeme ani zabránit tomu, aby někteří aktivisté v tom vychovávali své malé děti, které se pak v noci budí strachem z Babiše (to je zcela konkrétní příklad z mého okolí). Ale nemusíme na takový způsob diskuze přistupovat.

Buďme alternativou ne v tom smyslu, že proti jejich lžím postavíme naše lži, ale v tom smyslu, že mluvíme rozumně a střízlivě.

0 0
možnosti
Foto

A ještě k ženským, jak mě napráskala E. Novotny. K ženám mám velmi silný vztah, nicméně trvám na absolutní rovnoprávnosti. Je to jako v čínské filosofii: Jin a Jang. Obojí se musí rovnocenně spojit. A pokud jde o ženské vnady. Samozřejmě, že mě vzrušují. Jsem muž. Je to dáno přírodou. Ale od ženy čekám mnohem víc. Lidský kontakt. Pokud v mé blízkosti chybí ženský princip, strádám. Nedokážu se bez něho obejít. Asi jsem narkoman;-)

0 0
možnosti
Foto

Nesmí mít pokleslé mravy a vnady!

0 0
možnosti
Foto

" Dětii! Máte rádi dědečka? .... Áno.Áno. ... Tak šup,šup, ještě ho máte kousek v troubě. " :-):-):-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz