2.6.2023 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Pavel neposeda a zlatej Zeman

Usadil se v Hrzánském paláci, zvažuje policejní zásahy v prezidentské kanceláři, kde chystá i pátrání po štěnicích ve smyslu odposlechového zařízení a přijímá novináře ze zahraničí i tuzemska.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Diviš 3.2.2023 21:38

Večerní službu má dnes rudý Černý. :-P

P. Spáčil 3.2.2023 22:47

Značka Diviš je po celodenní šichtě vyřízená, podpapírák Havelka již odpadl.

J. Černý 3.2.2023 21:04

Junda Nerudová tvrdí, že Babiš je nedemokratický politik, protože vlastní ANO a její poslance ( zapomněla na voliče ;-D ) a má vydavatelský dům.

Kdežto chudá, obtloustlá Nerudová se musela živit prodáváním diplomů a získáváním akademických titulů v různých polohách.

P. Brecík 3.2.2023 21:07

Jaká chudá, obtloustlá !!? Na ni pasuje výrok Vlasty Buriana: Krasavice inteligentní ;-D PS: To VŠ prostředí se nám také vyprofilovalo nežádoucím směrem. Vysoké platy - žádná zodpovědnost za nic. Kdo by to nebral.

V. Sember 3.2.2023 21:11

Dělala rektorku. Za ty podvodné diplomy prý mohl děkan.

P. Brecík 3.2.2023 21:14

Vážený - to nemyslíte vážně, že jako o tom nevěděla. Co řešili na poradách ? Dokonce v pár případech dělala školitelku !! Google = Nerudová a podvodné diplomy

P. Brecík 3.2.2023 21:14

Vážený - to nemyslíte vážně, že jako o tom nevěděla. Co řešili na poradách ? Dokonce v pár případech dělala školitelku !! Google = Nerudová a podvodné diplomy

P. Jirkovský 3.2.2023 21:40

Jste blb. A podle vašeho indolentního projevu dokonce tuplovanej.

P. Brecík 3.2.2023 21:07

Jaká chudá, obtloustlá !!? Na ni pasuje výrok Vlasty Buriana: Krasavice inteligentní ;-D PS: To VŠ prostředí se nám také vyprofilovalo nežádoucím směrem. Vysoké platy - žádná zodpovědnost za nic. Kdo by to nebral.

M. Ilsner 3.2.2023 21:09

stačilo jednou zabrečet brečíku

P. Černý 3.2.2023 21:04

Kdyby to někoho zajímalo, odcházím sledovat fantastický film Troll

M. Ilsner 3.2.2023 21:10

a přiuč se něčemu, zatím je to slabota

P. Černý 3.2.2023 21:02

Tak si vyberte. Stíhat Fialu, nebo pustit ostatní? Senátorka Hamplová dala na výběr

„Pokud mluvil o hrozbě války Andrej Babiš, byla to odporná štvavá a populistická kampaň, za kterou mimo jiné Marka Prchala vyloučili z profesního sdružení. Mluví-li o válce kdokoliv na FB, jedná se o dezinformaci nebo dokonce o trestný čin šíření poplašné zprávy. Ale pokud přímo předseda vlády s autoritou své funkce opakovaně uvádí, že dokonce ‚jsme ve válce‘ (!!!), není to nic z toho, ale podle Úřadu vlády se jedná o ‚metaforické vyjádření, jež je užíváno veřejnými osobnostmi při různých krizových momentech, nikoli jako sdělení, že by se Česká republika nacházela ve válečném stavu‘,“ zveřejnila senátorka vyjádření Úřadu vlády ČR ke svému dotazu.

„To je běžné v totalitách. Ale v právním státě? Odpověď Úřadu vlády ČR na dotaz podle zákona o svobodném přístupu k informacím by byla k smíchu, kdyby nebyla tragickým dokumentem doby,“ dodává senátorka.

V. Sember 3.2.2023 21:06

Nechte si ty kecy. Na Ukrajině přece není žádná válka. Rusové s Ukrajinci se tam láskyplně objímají;-D

J. Urban 3.2.2023 22:37

no jo, a Rusko Ukrajinu nikdy nenapadne - linulo se jak z Moskvy, tak z tlam zdejsi ruSSacke pate kolony jeste 23.02.2022

P. Černý 3.2.2023 21:00

Komentátorka Karolína Stonjeková vystoupila v internetové televizi XTV.cz

Budoucí prezident Pavel už stačil pobouřit Čínskou lidovou republiku telefonátem s tchajwanskou prezidentkou. A předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová dokonce na Tchaj-wan pojede. „Mně na tom spíš vadí, že se bude vracet,“ řekla Stonjeková. Podle Stonjekové jde o rebelské gesto a bylo by pěkné, kdyby Pekarová Adamová dokázala podobně rebelovat také v Bruselu.

Hned si však odpověděla, proč v Bruselu Pekarová Adamová nerebeluje: „Oni tam myslí na naše zájmy. Oni vědí lépe než my sami, co je pro nás dobré.“

M. Ilsner 3.2.2023 20:57

takže je to pravda a bravo fialovej R^

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-hrad-utajil-zemanuv-dopis-ktery-mel-zajistit-beztrestnost-mynarovi-225012

J. Černý 3.2.2023 20:59

Prezident ho psal Seznamu.cz. ;-D;-D

J. Černý 3.2.2023 20:56

Vpravo se píše o americkém legendárním prezidentu Eisenhowerovi. To těžko bude vzor pro Pavla, protože americký prezident varoval před vojensko-průmyslovym komplexem , zato Pavel je zavrtaný do zadku zbrojařů až po špičky kanad.

H. Kotaz 3.2.2023 20:57

:-P

;-)

R^

V. Sember 3.2.2023 21:01

Petr Pavel ještě není v prezidentském úřadu. Nastoupí tam až někdy začátkem března. Teprve pak může začít konat. Podotýkám, že jsme parlamentní demokracie. Ne prezidentská. Prezident má samozřejmě jakési pravomoci, ale nic moc. Jeho hlavním úkolem je reprezentovat Českou republiku.

M. Ilsner 3.2.2023 21:08

a tohle že maj černej s kotasem pochopit?

Z. Linda 3.2.2023 21:23

A bude ji reprezentovat v uniform,uniform?? A které , rozvědčíka,či generalisima?

P. Černý 3.2.2023 20:43

Taky o DeníkuN

Míří Česko do vojenského režimu?

Denník N nepodloženě uráží zastupujícího českého prezidenta Miloše Zemana a nazývá ho „neúspěšným politikem, kolaborantem a vlastizrádcem“.

Zajímalo by mě, jak člověk, který byl během své 33leté politické kariéry předsedou Parlamentu České republiky, premiérem a dvojnásobným prezidentem, historicky přímé volby, může být neúspěšný politik. Všechny ódy se objevují v médiích o nově zvoleném. A že i přes to, že generálu Petru Pavlovi trvalo pár dní, než sundal masku pohodového sympaťáka a plně ukázal, proč je nebezpečné zvolit arogantního militantního člověka, který mlčí o svých skutečných úmyslech a servíruje vám politické morfium ve formě nepřesných až kýčových hesel o slušnosti, pravdě a lásce, píše Edurad Chmelár, slovebský analytik

P. Černý 3.2.2023 20:44

Svět byl šokován, když promluvil o co nejrychlejším přijetí Ukrajiny do NATO (ačkoliv tento záměr byl jedním ze spouštěčů války) a prohlásil, že nebude váhat poskytnout Kyjevu i bojové stíhačky, které Německo, Francie a dokonce i Spojené státy striktně odmítají dodávat. Jedním z prvních hovorů nebyl s klíčovými partnery EU a NATO, ale s tchajwanskou prezidentkou a ukrajinským prezidentem. Nevyloučil oficiální návštěvu Tchaj-wanu a okomentoval, že „respektujeme jednu čínskou politiku, ale jsme suverénní země a můžeme činit suberénní rozhodnutí". Nevím, jestli mu někdo vysvětlil, že každé rozhodnutí má politické následky. A že by mohl vysvětlit respekt k jedné Číně, pokud naváže diplomatické, ekonomické a kulturní vztahy s provincií ze Szczepen. Je to něco podobného, jako kdyby navštívil Jižní Osetii a dál tvrdil, že respektuje jednotu Gruzie nebo při návštěvě Podněstří ujistil Moldavsko, že se nic nemění a Česká republika nadále neuznává nezávislost Podněstří. Peking si musí myslet, že z nich dělají blbce.

P. Černý 3.2.2023 20:47

Snad nejzajímavější moment byl, když Petr Pavel po hovoru s ukrajinským prezidentem oznámil, že „Volodymyr Zelenskyj projevil zájem o mé hodnocení vojensko-strategické situace na Ukrajině“. Generál sebevědomě prohlásil, že není překvapen, že si myslí, že je to přirozené a že nevylučuje, že ho navštíví před inaugurací, tedy před oficiálním převzetím úřadu... No, pouhé čtyři dny od zvolení, ještě ani nezačal vládnout, a už vyrábí jeden diplomatický falešný pas za druhým.

P. Černý 3.2.2023 20:47

Oficiální bruselská propaganda upozorňuje na EU jako na projekt, díky kterému Francie a Německo - po staletí nepřátelé - přestali bojovat proti sobě Když nevěříte stejnému principu v Rusku a Ukrajině, když odmítáte myšlenku vytváření mírových, diplomatických a ekonomických struktur, aby slovanské národy přestaly bojovat proti sobě, tak je to jen z jediného důvodu - že nechcete mír a jednotu mezi nimi. Marketingoví kandidáti zahraničních sil mají přesně tuto misi v satelitních zemích. Generál Pavel svou mentální uniformu nevyhodil. Teprve začal novou vojenskou misi.

J. Černý 3.2.2023 20:51

Na DenikN se nevztahují žádné zákony ? Nejenže uráží, ale i síří paniku tím, že prezident je kolaborant a vlastizrádce. Policie spí.

M. Ilsner 3.2.2023 20:53

svoboda slova - to neznáš paznechte?

J. Černý 3.2.2023 20:58

Znám, ale vošouste Nejvyšší soud má to jiný názor, ale jen v případě kritiků ubohé vlády a případně Banderovců na Ukrajině.