Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Pavel neposeda a zlatej Zeman

Usadil se v Hrzánském paláci, zvažuje policejní zásahy v prezidentské kanceláři, kde chystá i pátrání po štěnicích ve smyslu odposlechového zařízení a přijímá novináře ze zahraničí i tuzemska.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Kdyby to někoho zajímalo, odcházím sledovat fantastický film Troll

0 0
možnosti
Foto

a přiuč se něčemu, zatím je to slabota

0 0
možnosti

Tak si vyberte. Stíhat Fialu, nebo pustit ostatní? Senátorka Hamplová dala na výběr

„Pokud mluvil o hrozbě války Andrej Babiš, byla to odporná štvavá a populistická kampaň, za kterou mimo jiné Marka Prchala vyloučili z profesního sdružení. Mluví-li o válce kdokoliv na FB, jedná se o dezinformaci nebo dokonce o trestný čin šíření poplašné zprávy. Ale pokud přímo předseda vlády s autoritou své funkce opakovaně uvádí, že dokonce ‚jsme ve válce‘ (!!!), není to nic z toho, ale podle Úřadu vlády se jedná o ‚metaforické vyjádření, jež je užíváno veřejnými osobnostmi při různých krizových momentech, nikoli jako sdělení, že by se Česká republika nacházela ve válečném stavu‘,“ zveřejnila senátorka vyjádření Úřadu vlády ČR ke svému dotazu.

„To je běžné v totalitách. Ale v právním státě? Odpověď Úřadu vlády ČR na dotaz podle zákona o svobodném přístupu k informacím by byla k smíchu, kdyby nebyla tragickým dokumentem doby,“ dodává senátorka.

0 0
možnosti
Foto

Nechte si ty kecy. Na Ukrajině přece není žádná válka. Rusové s Ukrajinci se tam láskyplně objímají;-D

0 0
možnosti

Komentátorka Karolína Stonjeková vystoupila v internetové televizi XTV.cz

Budoucí prezident Pavel už stačil pobouřit Čínskou lidovou republiku telefonátem s tchajwanskou prezidentkou. A předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová dokonce na Tchaj-wan pojede. „Mně na tom spíš vadí, že se bude vracet,“ řekla Stonjeková. Podle Stonjekové jde o rebelské gesto a bylo by pěkné, kdyby Pekarová Adamová dokázala podobně rebelovat také v Bruselu.

Hned si však odpověděla, proč v Bruselu Pekarová Adamová nerebeluje: „Oni tam myslí na naše zájmy. Oni vědí lépe než my sami, co je pro nás dobré.“

0 0
možnosti

J19a68n 55Č23e98r24n62ý

3. 2. 2023 20:59

Prezident ho psal Seznamu.cz. ;-D;-D

0 0
možnosti

J44a93n 90Č42e53r62n20ý

3. 2. 2023 20:56

Vpravo se píše o americkém legendárním prezidentu Eisenhowerovi. To těžko bude vzor pro Pavla, protože americký prezident varoval před vojensko-průmyslovym komplexem , zato Pavel je zavrtaný do zadku zbrojařů až po špičky kanad.

0 0
možnosti

Taky o DeníkuN

Míří Česko do vojenského režimu?

Denník N nepodloženě uráží zastupujícího českého prezidenta Miloše Zemana a nazývá ho „neúspěšným politikem, kolaborantem a vlastizrádcem“.

Zajímalo by mě, jak člověk, který byl během své 33leté politické kariéry předsedou Parlamentu České republiky, premiérem a dvojnásobným prezidentem, historicky přímé volby, může být neúspěšný politik. Všechny ódy se objevují v médiích o nově zvoleném. A že i přes to, že generálu Petru Pavlovi trvalo pár dní, než sundal masku pohodového sympaťáka a plně ukázal, proč je nebezpečné zvolit arogantního militantního člověka, který mlčí o svých skutečných úmyslech a servíruje vám politické morfium ve formě nepřesných až kýčových hesel o slušnosti, pravdě a lásce, píše Edurad Chmelár, slovebský analytik

0 0
možnosti

Svět byl šokován, když promluvil o co nejrychlejším přijetí Ukrajiny do NATO (ačkoliv tento záměr byl jedním ze spouštěčů války) a prohlásil, že nebude váhat poskytnout Kyjevu i bojové stíhačky, které Německo, Francie a dokonce i Spojené státy striktně odmítají dodávat. Jedním z prvních hovorů nebyl s klíčovými partnery EU a NATO, ale s tchajwanskou prezidentkou a ukrajinským prezidentem. Nevyloučil oficiální návštěvu Tchaj-wanu a okomentoval, že „respektujeme jednu čínskou politiku, ale jsme suverénní země a můžeme činit suberénní rozhodnutí". Nevím, jestli mu někdo vysvětlil, že každé rozhodnutí má politické následky. A že by mohl vysvětlit respekt k jedné Číně, pokud naváže diplomatické, ekonomické a kulturní vztahy s provincií ze Szczepen. Je to něco podobného, jako kdyby navštívil Jižní Osetii a dál tvrdil, že respektuje jednotu Gruzie nebo při návštěvě Podněstří ujistil Moldavsko, že se nic nemění a Česká republika nadále neuznává nezávislost Podněstří. Peking si musí myslet, že z nich dělají blbce.

0 0
možnosti
Foto

Nevzdelanou Martu konecne nahradí klasa s pořádným vzděláním. Sice trochu z prdele a hodně svindlem, ale co už...

0 0
možnosti
Foto

Tak jsem ten film Poslední sekunda dokoukal. Je to strašná kravina, ale Rutger Hauer je skvělý.

0 0
možnosti
MK

Tohle je paráda.. Na Dvojce je Ornella Mutiová a od užvaněnýho Forejta je pokoj..

0 0
možnosti
Foto

Sejdou se 13. února Zeman a Pavel a Zeman Pavlovi řekne: "Знаешь, Пётр, президент всегда у дел a to je prezidentův úděl!"

Já vím, blbý, ale klidně to může být další bonmot 😂.

A.MITROFANOV

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz