16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Osma zpátky na plac

Dámy na sál, volala bordelmutr, když se slečny zakecaly u kafe. Internetové sdružení CZ.NIC podle své tiskové zprávy by mohlo na konci měsíce přestat blokovat osm webů, zabanovaných od začátku války Ruska proti sousedovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 13.5.2022 14:56

Tohle je pěkná ukázka na svobodu slova. Když někdo v Petrohradu pustí nahlas nahrávku, v níž se mluvilo o zvěrstvech ruských vojáků na Ukrajině, a píseň Vladimira Vysockého o fašistech na Ukrajině..... https://www.facebook.com/nikola.repin/posts/10224691931344149

V. Mokrý 13.5.2022 14:52

VEDETE TO HEZKY,

EUROHUJEŘI, SLUNÍČKÁŘI, OBDIVOVATELÉ

5KOLKY !!

Potřebujete rejt hubou v brázdě, aby se vám v těch kebulích rozsvítilo.

F. Doušek 13.5.2022 14:54

Rv

M. Ilsner 13.5.2022 14:58

sklapni russomrde

J. Anděl 13.5.2022 15:22

Taky byste rád denacifikoval, že?

M. Varadinková 13.5.2022 15:34

Když Vás pořád trápí ta "denacifikace", co říkáte na toto:

https://www.youtube.com/watch?v=QxcB0PI4ZLg

J. Anděl 13.5.2022 15:36

Říkám na to, že RF nemá co vojensky napadat Ukrajinu.

M. Varadinková 13.5.2022 15:54

To jenom odkláníte. Takže jste si to evidentně "na sebe nepustil".

Vzpomínám si, jak jste byl zhnusen z písniček Ortelu. Přitom reálný, skutečně vraždící nacismus, bující na Ukrajině a tolerovaný pomajdanským režimem, prostě pokrytecky odmítáte vzít na vědomí.

J. Anděl 13.5.2022 15:56

Vzpomínáte, ale nepamatujete. Připadalo mi to blbý a afektovaný. Neodsuzoval jsem to kvůli nějakému nacismu, to by bylo směšné.

Nepouštím si utopené turecké chlapečky, které mi někdo pošle v domnění, že to nějak ovlivní můj názor.

Jinak viz má druhá reakce.

M. Varadinková 13.5.2022 16:12

To není naaranžovaný utopený chlapeček, to je reálný snímek ukrajinského nacismu ve více než hodinu trvajícím dokumentu. V podstatě bez komentáře, jen nasnímaná realita a výpovědi svědků, kteří ten masakr přežili. Masakr, který dodnes nebyl vyšetřen a viníci zůstali nepotrestáni.

Nepouštíte k sobě fakta.

J. Anděl 13.5.2022 16:19

Já tohle vím.

Nevyžíval jsem se ani ve sledování záběrů z Buče.

F. Doušek 13.5.2022 15:37

https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy-ze-sveta/rusko-ukrajina-valka-invaze-kazetove-rakety-smerc-dukazy-20230513.html

J. Anděl 13.5.2022 15:53

I když možná bych to měl zformulovat jinak: ukazuje se, že Rusko je ochotné vojensky útočit na jiné země, a to směrem k nám. I nás a celý západ obviňují z narůstajícího nacismu.

Ne, že by u nás nebyla nějaká neonacistická scéna, ovšem bláboly o nárůstu nacismu v Evropě jsou absurdní. A tudíž ani důkazy výskytu nějaké náckovské scény na Ukrajině pro mě nejsou ospravedlněním agrese, u které bych si řekl - aha, tak to jo, tak to pak je dobře, že se tam s těmi tanky vydali. Spíš to vnímám jako záminku pro domácí obecenstvo.

Asi to nemá cenu nějak opakovat, ale opravdu si Ukrajince nemaluju na růžovo. Nemyslím si, že má cenu to opakovat, protože stejně mi trpělivě budete vysvětlovat, jak jsou ti Ukrajinci taky špatní, a já budu pořád krčit rameny a říkat - okej, okej, hezký, zajímavý, ale pořád je Putin v téhle válce agresor a potenciálně je nebezpečný i vůči ČR. A vzhledem k jeho nevypočitatelnému chování ani nelze počítat s tím, že když splníme některé z jeho požadavků, že tou hrozbou být přestane. Jako u psa se vzteklinou urvaného ze řetězu.

V rámci obřího mocenského a vlivového resetu, ke kterému teď na planetě dochází, budu rád od Ruska co nejdál to reálně půjde. Aniž bych se domníval, že ve spojenectvích, která nám zbývají k dispozici, bude nějaký růžový ráj matičky dobrotivé, jak nás tu vtipně provokuje Mařák.

M. Varadinková 13.5.2022 16:03

Já si myslím, že se mýlíte. Putin pro nás nebezpečný není a nikdy nebyl, to je jen hloupá hysterická paranoia. Ty důvody jeho invaze na Ukrajinu u nás vůbec nepřicházejí v úvahu. To ovšem nemůžete pochopit, pokud o nich odmítáte přemýšlet. To se pak můžete jenom iracionálně bát a páchat ekonomickou sebevraždu, jak Vám to vnucuje propaganda.

J. Anděl 13.5.2022 16:05

No vidíte, a já si myslím, že nás ohrožuje. Prostě tím, že na nás vznáší nároky. A čím více se mu bude ustupovat, tím spíš si bude myslet, že na ty nároky má opravdu nárok. Takže je dobře, když dostane stopku dřív.

Ale nepřipadám si, že se bojím. Jsem spíš naštvaný a znechucený.

M. Varadinková 13.5.2022 16:21

Jaké na nás vznáší nároky? Abychom mu za plyn platili do té banky, kterou určí on? Takové nároky přece vznáší každý obchodník, u kterého něco kupujete na fakturu. Určí Vám na který účet a do které banky mu máte zaplatit.

J. Anděl 13.5.2022 16:25

Už musím jet. Vrátíme se k tomu jindy. Jestli tu ještě budem.

P. Jirkovský 13.5.2022 15:23

Ty reješ hubou v brázdě furt a furt zatemníno. Víš tyvole vůbec, co je to brázda?

J. Fridrich 13.5.2022 14:49

Putin, nebezpečný, nemocný zločinec-diktátor - " Ruský prezident Vladimir Putin dnes telefonicky hovořil s německým kancléřem Olafem Scholzem o evakuaci civilistů z oceláren Azovstal, poslední ukrajinské bašty v přístavním městě Mariupol u Azovského moře. S odvoláním na Kreml to dnes napsala ruská agentura TASS. Putin podle ní upozorňoval Scholze, že rusko-ukrajinská jednání zablokovala ukrajinská strana." To už rusákům nevěří ani afričtí křováci...

F. Doušek 13.5.2022 15:01

A nebyl to už Putinův dvojník?

H. Rybnická 13.5.2022 14:49

Se svobodou slova je to jako se svobodou občana. Končí tam, kde začíná svoboda jiného. V obou případech.

M. Ilsner 13.5.2022 15:07

to je docela slušný blábol... kde začíná svoboda slova jiného?8-o

P. Han 13.5.2022 15:11

Tím chcete říct, že když vy melete, ostatní musí držet hubu?

J. Havelka 13.5.2022 14:43

Finsko, Švédsko do NATO, RuSSko doprdele! Tak ňák....

P. Spáčil 13.5.2022 15:01

Finsko, Švédsko doprdele! Tak ňák....

Myslí si Erdogan.

F. De Winter 13.5.2022 15:18

;-D

F. Doušek 13.5.2022 15:27

Ten Asiat, který by rád do EU?

P. Spáčil 13.5.2022 15:34

Ano, je ve stejné pozici vůči EÚ jako úkáčka. Jenom sliby.

Ale v rámci NATO má právo veta a sdělil, že stejnou chybu jako s Řeckem nebude opakovat.

P. Brich 13.5.2022 14:25

Astone, svoboda slova buď je, anebo není. Sebedrobnější omezení už je cenzura a konec svobody slova.

Proti tzv. dezinformacím se dá bojovat jen informacemi.

A co bylo např. Očkujte se, uděláme tečku za kovidem, apod. Nejdříve údajně stačila jedna dávka, po ní pak tzv. posilovací druhá dávka a nyní už se začíná snaha veřejnost připravit na to, že už ta čtvrtá bude posilovací.

Byla to informace nebo dezinformace?

M. Ilsner 13.5.2022 14:30

pane Břicho, vždy v konkrétní situaci to byla informace