2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Nepochopitelný případ

Můžete mi vyčítat cokoli, ale doufám že ne to, že bych si dělal nárok na všeználkovství. Mnoho věcí nechápu a k tomu patří páteční ranní hlasování ODS spolu s ANO a SPD. Padla superhrubá mzda, ale hlavně ránu na komoru dostalo slavné spojenectví ODS, TOP 09 a lidovců, tří mušketýrů, kteří se zavázalo pod dohledem bronzového Masaryka jít všichni za jednoho a jeden za všechny, aby společně dostali ve volbách přes dvacet procent a díky bonusu d´Hondtova volebního systému mohli dát zakouřit Babišovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 22.11.2020 14:27

Čím to je, že odkaz na Proletářské listy umíte vložit vždy? Je to proto, aby nás bratr Google neodkázal na www.manipulatori.cz? :-)

R. John 22.11.2020 12:08

Doníčku, ty načesanej koníčku... ten invalida na vozíku s tebou strašně vy...ebal..... i republikáni tě zapudili... přepočítávat se už nebude... to je strašný... jen ten "krásnej Rudy" ti zůstal....a tos mu ty stará trumpeto nemohl nechat udělat přeliv od tvého dvorního kadeřníka ?... dyť Rudy si to snab barvil dětskejma vodovkama....i děti se vám dvoum teď smějí.... víš jak mně je ?... můj kůň a takhle to protentočkuje... jasný vítězství....ale nesmutni... dobře zase bude.... koupíš si zase nějakou ženskou , nevím tedy na co, střihneš si golfík a krásně ti čas k uteče.... a vzhůru znovu do voleb, věřím ti ty kluku natupírovaná...

P. Hofman 22.11.2020 12:17

Hrůza je v tom, že on za ty čtyři roky může skutečně znova kandidovat.

J. Havelka 22.11.2020 12:21

Výsledky jeho prezidentování, nejsou hrůzné, jeho vystupování a chování, tam je problém.

R. John 22.11.2020 12:40

To může.... to je fakt.... ale musí mít čistý trestní rejstřík... a to bude kámen úrazu, jak se říká... další obsílka od soudu se pro Doníčka chystá.... soud si s ním chce popovídat, o jeho daňových asignacích.... to nevypadá pro Dondu Trumpetovic vůbec, ale vůbec dobře....

P. Hofman 22.11.2020 12:48

No jo, takovej malej zápisek v rejstříku trestů by neškodil. Uvidíme.

I. Štípek 22.11.2020 14:09

Víš co, Radku? Doníkovi jseš u zadku, můžeš psát do alelujá.

R. Sorge 22.11.2020 12:20

Kluku ušatá, tys musel 4 roky trpět jak zvíře ... dostávals něco na bolest ... nějaký koňský injekce ... ?

R. John 22.11.2020 12:35

Musel jsem se rekreovat čtvrt roku v Alpách, jakej to na mě mělo strašný vliv.... ovšem ten vzdoušek mně pomohl nabrat zase sil a duševní rovnováhy.... nebudeš tomu věřit, agente rudá s teplou vodou.... jen kvetu.... ale Donda, ta natupírovaná frnda mě zklamala.... tebe né ?...

R. Sorge 22.11.2020 12:38

To rád slyším, že se Ti daří dobře a už nemusíš na injekce.

Je to škoda, že Trump neuspěl, moc nescházelo.

R. John 22.11.2020 12:49

Viď ?.... jen kousek ...no co... Donda, ta natupírovaná frnda ještě všem ukáže.... věříš mu ?.... nebuď zase swině a neopouštěj ho.... buď věren.... neměň zase kabát... jestli přejdeš k Bidenovcům, tak si to u mne polepíš....

R. Sorge 22.11.2020 12:51

Nejen já, ale celá naše rodina bude na prezidenta Trumpa vzpomínat s velkou láskou.

Vy levičáci máte v sobě jen nenávist.

R. John 22.11.2020 12:57

:-)))... magor s přezdívkou superbolševika a prý pravice:-))) Bože, do čeho jsi to duši dal..... """Prosím John... ach to je nebe... aha, nedal, utekl omylem z kýble na potraty.... ano, beru na vědomí svatý Petře... a děkuji..."""....:-))

R. Sorge 22.11.2020 13:03

Ty bolševik jseš a přímo výstavní, a celá ta vaše rudá partička rovněž.

R. John 22.11.2020 13:26

To víš že jo... ale jsem dobře utajen.... líp než ten tvůj idol, co máš po něm tu přezdívku... toho pitomce rudýho pověsili.... a dobrou chuť k obědu ti přeji.... jen si šmákni, když si nemůžeš "šmátnout"... :-))

R. Hroza 22.11.2020 12:02

Ondřeji, ne snad všeználek, ale zaujatý určitě. Vám už nejde o vládu nebo příští vladu ale o "zbohatlíka Babiše" a to je trochu tristní, u novináře vašeho formátu.

Já si myslím, že p. Fiala pochopil, že se do vlády daleko spíše dostana jako spojenec Ano, a SPD a může vykopnout pofiderní komunisty a sociální demokraty Hamáčka, kteří se do vlády příští s největší pravděpodobností nedostanou. A Babiš, ten asi o druhý mandát předsedy vlády ani moc nestojí. Myslím si, že už toho okopávání od vámi podobných expertů má plné zuby. I toto je možný a podle mne docela nadějný scenář příštích 2 let.;-O

M. Ilsner 22.11.2020 12:07

To je hrůza, Hroza. Proč píšete zbohatlíka do uvozovek? 8-o

J. Matuška 22.11.2020 11:51

... Stéblo, kterého se Marvanová chytá, je tvrzení, že Dozorčí komisi nelze odvolat jako celek. Jenže způsob odvolání Dozorčí komise zákon o České televizi nijak neřeší, pouze stanovuje, že se má PŘIMĚŘENĚ požít paragraf týkající se samotné rady. Koneckonců jednou, tuším před deseti lety, už se to stalo.

Kouzelné je, že přesně to, co teď vytahuje, Marvanové nijak nevadilo, když se sama spolupodílela na nezákonném odvolání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání v roce 2003. S nějakým rozlišováním, zda se jedná o odvolání jednotlivců či rady jako celku, se tehdy poslanci včetně Marvanové nijak nepárali, dokonce jim ani nevadilo, že pro odvolání ani jednotlivců ani rady jako celku žádné zákonné důvody neexistovaly. Však také SOUDY NÁSLEDNĚ TU JEJICH POLITICKOU SVÉVOLISMETLY ZE STOLU.

Už chápete, proč se tahle zájmová parta mohla doslova zjančit, když nedávno „hrozilo“, že bych se mohl vrátit do Rady pro vysílání? Největším nebezpečím pro jejich zájmy jsou lidé, kteří se v problematice vyznají, a navíc mají historickou paměť. Drahoše, Hilšera, Smoljaka, Němcovou, Kalouska, Schwarzenberga a další podobné výtečníky, plkající nesmysly, si totiž každý, kdo o věci něco ví, namaže na chleba. Takoví ale nesmějí být připuštěni.

Každý, kdo zájmy „majitelů“ České televize ohrožuje, musí být vyobcován. Teď jdou po Lipovské a spol. Vše je dovoleno. Každá levárna, každá podpásovka. A takhle my si tu žijeme. https://pravyprostor.cz/zpovykani-senatori-nestoudna-marvanova/

V. Mokrý 22.11.2020 11:55

Tak jest ! ! !! R^

D. Hubáčková 22.11.2020 13:25

PřesněR^

P. Jirkovský 22.11.2020 12:33

Vsadil bych se, že tuhle pitomost napsal P. Štěpánek.

K. Salajka 22.11.2020 17:33

R^

M. Moravcová 22.11.2020 11:45

Petr Fiala : Do politiky jsem šel jako nespokojený občan a zklamaný volič pravice. Rostla byrokracie i daně. Neplnily se sliby z voleb. To se pod mým vedením nesmí opakovat. Když máme příležitost splnit náš slib a snížit daně, musel bych se studem propadnout, kdybychom to neudělali. - Že by?

M. Kolář 22.11.2020 11:53

Podle mého názoru, byrokracie souvisí se státními výdaji, nikoliv příjmy.. Dále se domnívám, že pravicová strana by měla svou pravicovost prosazovat právě návrhy na snižování výdajů, rešit velký a soustavný nárůst výdajů obligatorních a kvazi obligatorních, navrhovat snižování byrokracie v konkrétních oblastech činnosti státu.. Vydávat jednostranné snižování daní bez provázananosti na státní výdaje za pravicovou politiku nepovažuji,považuji to za podvod..

F. Sojka 22.11.2020 11:59

Považujte. To je v pořádku. Tak to má byt, tak je to spravne.

M. Moravcová 22.11.2020 12:22

Jednostranné zvyšování výdajů státu probíhá už 10 let. A ti, kteří platí daně - to znamená ty, kteří ten nenažraný stát żiví, ti už ty daně nemají platit z čeho. Nejlépe přestat vyplácet všechny dotace, přestat financovat všechny politické neziskovky, přestat podporovat bruselskou neziskovku, snížit stavy státního aparátu a tím i byrokracie. A peněz bude dost.

Č. Urban 22.11.2020 11:39

Ministryně financí za ANO prosí senát, ve kterém nemá ANO ani vlastní senátní klub, natož nějakou reálnou politickou sílu, aby zrušil část zákona, který poslanci ANO v poslanecké sněmovně spoluprosadili ....... Jsme schopný národ, jenom nás řídí nemehla, ANO !! A takhle my tady žijeme, i Boublíková. :-)

F. Doušek 22.11.2020 11:41

Už jsem psal - najednou bude senát dobrý.

Č. Urban 22.11.2020 11:44

Dal bych, co za sprostotu o něm ona ANOumaštěné řekla, ale nechci do arestu.

P. Spáčil 22.11.2020 11:42

Jste blbej nebo navedenej?

Schillerová chce po Senátu, aby zrušil navýšení nezdanitelné částky, které navrhli Piráti a ANO pro to nehlasovalo.