Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ministr Vít Rakušan mátl veřejnost

Přišlo se nejen na to, co v paktu je – o tom se naše média šířila celkem obšírně a pravdě to odpovídá. Ukázalo se ale, co v něm není a co ministr vnitra Rakušan a v tom duchu i mnozí další soustavně tvrdili.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
SL

Já ho v nějakém podcastu slyšel, jak horoval pro Babiše, neuvěřitelně přízpůsobivej organismus. Tihle lidi se neztratěj nikdy.

0 0
možnosti
FN

Lži, podvody a lumpárny Pětikolky nelze nijak logicky vysvětlit. Snad jen tak, že Pětikolka je tahounem volební kampaně Babiše a zvyšuje své úsilí, aby s převahou vyhrál.

0 0
možnosti
Foto

Nevíte někdo, proč sem ten ubohej tschurák Fridrich, mimořádně tupá a prolhaná onuce eštébáckýho udavače dokola cpe ty svoje srágory psaný idiotskou češtinou?

0 0
možnosti
JJ

J45u25r12a 61J92u68r36a59x

18. 4. 2024 11:42

Vaše čeština je dokonalá.

0 0
možnosti
ZP

Ministr Rakušan veřejnost nemátl. On jí prachsprostě, vědomě a záměrně lhal. Máme několik trefných přísloví, jako že žádný strom neroste do nebe, na každého jednou dojde, pak ještě to o džbánu a jeho uchu. Nejpřiléhavější je ale asi to, ve kterém se na každou svini už voda vaří.

0 0
možnosti
DM
PD

MMF zhoršila odhad růstu HDP našeho ministra stagnace Stanjury z 1,4% na 0,7%, s vysvětlením :

Nebudete si moc vyskakovat, zřídili jste si potravinové banky, tak koukejte baštit zásoby !! .....a je to .....

0 0
možnosti
JF

J13a80n 95F19r78á87ň60a

18. 4. 2024 11:38

Nelze, jsou vyžrané.;-D

0 0
možnosti
JF

Pávek už narukoval do Putinovi rudé armády, že zde netrousí ty jeho prorusácké ohavnosti ?

0 0
možnosti
Foto

Tak nevím...

„Země jako Česká republika, která již ukázaly solidaritu tím, že hostí velké množství Ukrajinců, bude moci být osvobozeny od jakýchkoli povinných solidárních příspěvků,“ uvedla také jednoznačně eurokomisařka Ylva Johansson.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-mimoradna-schuze-migracni-pakt-evropske-unie-rakusan-ano.A240418_052129_domaci_kop?utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

0 0
možnosti
Foto

Toho se napovídá! Papír!!!

0 0
možnosti
JF

ANO zahájilo volební kampaň k eurovolbám v Praze. Podivný reportér Václav Dolejší se jako hlupák ptá "Proč to dělá?" - ale předvolební kampaně dělají politické strany odedávna... Asi to neví.

"Restaurace s česko-anglickým názvem Stodola House ve středu večer se v této hospodě mezi vysokými paneláky na pražském Jižním Městě sešli občané Prahy. Měli nabito k prasknutí, lidé seděli i stáli. „Řekněte mi jednu jedinou věc, kterou asociální, arogantní a prolhaná Fialova vláda udělala pro lidi? Jednu jedinou věc! Pro mladé, pro rodiny s dětmi, pro pracující, pro živnostníky, pro důchodce,“ rozehřívá hosty u piva Alena Schillerová. Ví, že na odpověď nemusí čekat. „Doposud největším českým podvodníkem byl Harry Jelínek, který málem prodal Karlštejn. Dnes tenhle podvod překonal Vít Rakušan s migračním paktem,“ rychle pálí Havlíček, který si rád připravuje všelijaké příměry."

0 0
možnosti
PD

Hysterie pro hysterky a hysteriky, jako vždy.

0 0
možnosti
JF

Celý svět obdivuje Péťu Fialku, a všichni nám ho závidí.. V Americe se nemluví a nepíše o ničem jiném než o Fialovi jaký je pašák.... A co teprve potom, co okouzlil Kongres USA. Manekýn Řezníček si nestačil vyměňovat svoje prochcané slipy po svém nadšení z jeho Péti... Jsem zvědav, jak budou po návratu z cest po Světě tito okouzlení reportéři toho našeho světového politika oslovovat - Jeho Blahorodí, Velkomožný Pane, Jasné Slunce naší Epochy, nebo jen náš Vůdče...? A klidně by se mohli při jeho oslovování vrátit k hezkému onikání našich pradědů, Péťa si to jistě zaslouží....

0 0
možnosti
PD

a to ještě neví, že u nás v obci, si myslivci odhlasovali závazek : ....už ani patronu pro Ukrajinu !! .....n-tssss

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz