Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ministr Vít Rakušan mátl veřejnost

Přišlo se nejen na to, co v paktu je – o tom se naše média šířila celkem obšírně a pravdě to odpovídá. Ukázalo se ale, co v něm není a co ministr vnitra Rakušan a v tom duchu i mnozí další soustavně tvrdili.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

J93a53n 16F16r57á56ň78a

18. 4. 2024 10:44

Zajímavá novinářská praxe o pojmenovávání lži. Rakušan mate veřejnost, Babiš lže a Okamura dezinformuje a Fiala zapomíná.;-D

0 0
možnosti
PD

A platí to i obráceně, stačí vzít jiné médium.

0 0
možnosti
SL

Zajímavé, stran toho názorového maglajzu o tom, co Rakušan řekl a neřekl a jestli lhal nebo nelhal, nyní eurokomisařka Ylva Johansson prohlásila, že Rakušan má v tomto pravdu a prohlásila: "Země jako ČR která již projevila solidaritu přijetím velkého množství Ukrajinců, bude moci mít výjimku od povinných solidárních příspěvků"

To k tomu, jestli Rakušan lhal či nelhal, na druhou stranu, povinná solidarita je v tomto punktu cestou do pekel, je to jen projevem evropské neshopnosti najít účinné řešení problému.

0 0
možnosti
JJ

J35u74r86a 35J91u56r72a68x

18. 4. 2024 10:48

Ehm ... bude moci není totéž co má.

Mmch Vy byste věřil slovům eurokomisařky najmě když se ta slova týkají politiky EU?

0 0
možnosti
DM

D78a79n35i48e85l 92M51a83c85h

18. 4. 2024 10:43

Česko bude moci žádat o výjimku z migračního paktu Evropské unie kvůli velkému množství uprchlíků z Ukrajiny před Putinovou válkou. Českou vládu jednoznačně podpořila eurokomisařka pro vnitřní věci Ylva Johanssonová.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/snemovna-mimoradna-schuze-migracni-pakt-evropske-unie-rakusan-ano.A240418_085934_ln_domov_rkj

Ale pana Neffa to zřejmě neuspokojí.

0 0
možnosti
SL

Kdybych nemusel zvednout telefon, byl bych první já! Tenhle závod jsem vyhrál já a trvám na opakování ceremoniálu!:-)

0 0
možnosti
Foto

ad/ L. Píchová 18.4.2024 10:13 - vyhazování z práce za špatné názory

--------------

názor, že 2+2=22 je špatný a pokud ho někdo zastává, tak ho z naší firmy okamžitě co? tak ho z naší firmy okamžitě vyrazíme!

:-P ;-D

0 0
možnosti
LP

hm , to je tedy argument - přeci se jedná, a vy to dobře víte, o názory politické a ideologické, nikoliv o matematické danosti. Že 2+2 nerovná se 22 je nezpochybnitelný fakt. Že se fialová vláda chová jako diktátoři je názor a při např vykonávání technické profese to na výrobu nemá absolutně žádný vliv. Pokud ovšem vaší "firmou" máte na mysli nějakou ideologickou neziskovku, pak máte pravdu - to by celou tu "výrobu" hatilo.

0 0
možnosti
TH

Jsou jen 2 možnosti . Rakušan je buď blbej , nebo zaplacenej ! Obě možnosti jsou však na demisi !

0 0
možnosti
Foto

a už jste to ve štábu STAN nahlásil? tyhle výkřiky tady jsou jaksi ku hounu, milej zlatej :-P

0 0
možnosti
JM

Zní to sice velmi tvrdě, ale jediný způsob, kterým je možno předejít azylovému řízení, hlídání pohybu imigrantů po Schengenském prostoru, bezpečnostním a zdravotním rizikům, hledání přijatelných způsobů jejich repatriace, nasazování pokut chudším zemím a dalším problémům je jediný - loď s nákladem imigrantů nesmí vplout do výsostných vod evropských států, imigrant nesmí stanout na evropském území.

Nepíše se to lehce, nečte se to lehce.

0 0
možnosti
JF

Je až neuvěřitelné, že v našem 21. století se nenajde rozumný politik, který by "odvážně" položil v EU-Bruselu otázku - "Proč vlastně musí Evropa brát statisíce-miliony Afričanů a Asiatů k sobě do naší Evropy ?" Pokud již chce vyspělejší a bohatší Evropa těmto lidem v Africe a Asii pomáhat, proč to nedělá pomocí u nich doma ? Oni by zůstali doma ve svých podmínkách a v prostředí, kde žijí po staletí podle svých zvyklostí, a tam jim nasměrovat pomoc zasíláním výrobních prostředků, zemědělských strojů, koziček, kraviček - a to všechno tak, aby se naučili normálně pracovat tak, jak naši předci v Evropě, kteří to zbohatnutí a rozvoj Evropy nastartovali.

Bylo by to jistě rozumnější, než jim předat naši Evropu, kterou by oni za 2 - 3 generace stejně zničili.

0 0
možnosti
Foto

To politici dobře ví, ale proč se namáhat!? Vždyť to stále slušně sype.

0 0
možnosti
JJ

J92u91r58a 24J13u49r57a78x

18. 4. 2024 9:59

Vláda samozřejmě chtě nechtě nějak dá najevo svůj postoj. S čepicí v ruce jako vždy skloní hlavu. Kdepak brumlat a bouchání do stolu je u naší vlády vůbec vyloučeno.

A tak je to spravně, tak to ma byť, soudruzi. EU si rozvracet nedáme!

0 0
možnosti
Foto

Svým způsobem se chová tržně. Žádné starosti a problémy. A love stejné.

0 0
možnosti
LZ

L29u59i56s 30Z29í34d47e72k

18. 4. 2024 9:54

Proste ty smejdy prolhaný dovolit . V Bruseli i Praze. A nejlíp zavřít ,!

0 0
možnosti
ED

Jaképak "nelze mu to vyčítat"?

Tak ať z toho fleku vypadne, když na to nemá, šašek..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz