Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ministr Vít Rakušan mátl veřejnost

Přišlo se nejen na to, co v paktu je – o tom se naše média šířila celkem obšírně a pravdě to odpovídá. Ukázalo se ale, co v něm není a co ministr vnitra Rakušan a v tom duchu i mnozí další soustavně tvrdili.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Jak mátl? Je to uplacenej lhář. Ať táhne jinam, např učilt dorost, ten mu dávzabrat.

0 0
možnosti
JF

Aston se nám konečně probouzí ze svého okouzlení vládou Fialkovy pětikolky a napsal - "Že mají Piráti spadeno na „peníze bez užitku‟ také není překvapující, mají spadeno například na byty bez užitku a svého času měli nápad fízlování přes elektroměry, jak moc se v kterém bytě bydlí. V jistém smyslu je to kopírování ofenzívy STAN zahájené dnes už slavným Rakušanovým videem na téma „je to špatně a já to Fialovi řeknu‟. Já jsem na téma pirátů už dávno napsal, že by se měli správně houpat na ráhně nějakého korábu v Anglickém přístavu Portsmouthu.

"Pirát Bartoš má plán: Zaměří se na stovky tisíc volných bytů. Vlastníci však často mají strach. Ministerstvo chce motivovat majitele prázdných bytů, aby je poskytli k pronájmu třeba prostřednictvím obcí. Ty jim budou garantovat nájem a vyřeší za ně případné problémy s nájemníky. Počítá s tím chystaný zákon." -

Tak se nám piráti vrací k těm svým základům - kořenům. Ty byly jasné - seniorům odebrat řidičáky a volební právo, ty co jsou jeden-dva ve větším bytě přestěhovat do garsonky nebo bytu 1+kk, a nyní trochu utajované VÍTAČSTVÍ muslimů z Afriky a Asie k nám... Toto novum je jen jejich předstupeň k cíli - odebírání bytů, tedy znárodňování-ukradení jak za komunistů.

0 0
možnosti
JF

Aston píše velmi uctivě o tom, že nám podlý Rakušan celé měsíce SPROSTĚ LHAL, že nám nebudou dodáváni muslimové z Afriky a Asie. A nejen on, ale celá ta banda jejich pětikolky na čele s mistrem ve lhaní a malování jejich neúspěchů na růžovo, šéfem té sebranky Fialkou. Aston to píše téměř omluvně takto : "Že nám tuto skutečnost pan Rakušan zamlčel mu nelze vyčítat, protože mu to asi nedochází, ale za matení veřejnosti vytvářením falešných iluzí nese odpovědnost stoprocentní." To je ohleduplnost, že ? Ale tuto OHAVNOU SPROSTOTU si Aston neodpustil když napsal - "Pozice opozice je jasná, přitom Andrej Babiš má díl odpovědnosti."

Děláme, co je třeba – porušujeme program a sliby. V plné nahotě se ukazuje, jak mizerným dokumentem program Fialovy vlády je. I po „aktualizaci“ obsahuje nerealistické sliby, které vláda s ohledem na veřejné finance bude muset porušit, pokud chce alespoň předstírat rozpočtovou odpovědnost. Tím se vystaví zcela oprávněné kritice za to, že se předvolební kampaní i psaním programu prolhala – ať už jde o stokrát porušený slib nezvyšovat daně, anebo třeba o zcela neprozřetelné výroky o nezvyšování věku odchodu do důchodu." A je toho mnohem víc....

0 0
možnosti
LN

Bla, bla, bla, "s Babišem bude líp"... ;-D Kolik za to máš slíbeno koblih? :-P

0 0
možnosti
JF

Celý svět obdivuje Péťu Fialku, a všichni nám ho závidí.. V Americe se nemluví a nepíše o ničem jiném než o Fialovi jaký je pašák.... A co teprve potom, co okouzlil Kongres USA. Manekýn Řezníček si nestačil vyměňovat svoje prochcané slipy po svém nadšení z jeho Péti... Jsem zvědav, jak budou po návratu z cest po Světě tito okouzlení reportéři toho našeho světového politika oslovovat - Jeho Blahorodí, Velkomožný Pane, Jasné Slunce naší Epochy, nebo jen náš Vůdče...? A klidně by se mohli při jeho oslovování vrátit k hezkému onikání našich pradědů, Péťa si to jistě zaslouží....

0 0
možnosti
JF

"Rakouský prezident Van der Bellen připustil, že Putina špatně odhadl. Vídeň/Hamburg - Za "naprosto špatný odhad" označil rakouský prezident Alexander Van der Bellen svůj předpoklad, že se ruský prezident Vladimir Putin zastaví u anexe Krymu. Van der Bellen to řekl v rozhovoru s německým časopisem Der Spiegel, který byl dnes publikován." -

Co to má pro Boha dnes Evropa za politiky, kteří po 25 rocích vlády zločince Putina neumí poznat co je zač.... A poznal to až po více než 2 roky trvajícím vraždění obyvatel Ukrajiny a ničení celé jejich země.

0 0
možnosti
Foto

plzeňský ležák!!

0 0
možnosti
PP

P86e35t92r 31P80a40v59e54l

18. 4. 2024 21:21

Škoda, aspoň že v neděli porazili sešívané hadráky.

0 0
možnosti
JF

Výsměch všem Ukrajincům. Kyjev zuří kvůli nominaci Putinova oligarchy na Nobelovu cenu míru ... Norský Nobelův výbor již sestavil definitivní seznam kandidátů na Nobelovu cenu za mír. O plaketu pro osobnost či organizaci, která „vykonala nejvíce pro bratrství mezi národy, zrušení nebo zmenšení existujících armád či pořádání a propagaci mírových kongresů“ bude usilovat 285 jmen. Ukrajince však rozlítila nominace osobnosti, spojované s ruskou agresí — oligarchy Rubena Vardanjana. O kandidatuře Vardanjana jako první informoval kremelský propagandistický zdroj Sputnik, což také o čemsi vypovídá. ... Vardanjan se dostal do povědomí jako pračka peněz pro Putinovy elity. Jeho investiční banka Troika Dialog měla paralelní strukturu, která umožňovala prokremelským prominentům prát špinavé peníze. Jak zjistila mezinárodní síť investigativních novinářů OCCRP (Organized Crime and Corruption Reporting Project) mezi lety 2006 až 2013 přes Vardanjanovu pračku prošlo nejméně 4,6 miliardy dolarů. Ruský opoziční předák Alexej Navalnyj, který letos v únoru zemřel ve vězení, obvinil Vardanjana z úplatku ve výši 50 milionů dolarů.

https://cnn.iprima.cz/vysmech-vsem-ukrajincum-kyjev-zuri-kvuli-nominaci-putinova-oligarchy-na-nobelovu-cenu-miru-434664

Co je tohle za pitomost - nominován přeci má být osvědčený mírotvůrce, Gosudar vší Rusi a Maloruska Pútin! 8-o

0 0
možnosti
LN
JM

Přání Václava Klause k 90. narozeninám Jana Klusáka

Vážený pane docente,

dnes máte krásné devadesáté narozeniny, dokonce jsem se o tom dočetl i v dnešním Právu. Nějak se nám ta setkání moc nedaří uskutečnit, ale moc rád bych Vás viděl u nás v institutu, či kdekoli jinde. Přeji Vám k dnešnímu úžasnému životnímu výročí co nejvíce zdraví a síly, elán si člověk musí dodávat sám. A já jsem přesvědčen, že Vy si ho dodáváte. Jestli je pravda, že bude v září premiéra Vaší symfonické básně, pak je to důkaz Vaší nepřetržité aktivity. Dnes je Valérie a já si uvědomuji, že jste hrál ve filmu Valerie a týden divů, to je hezká shoda. To Vám určitě udělali schválně. :-) Teď jsem se zastyděl, protože mezi devadesátiletými by se neměly dělat modernistické smajlíky.

Ještě jednou, co nejvíce zdraví a elánu.

S mnoha pozdravy

Václav Klaus

https://www.klaus.cz/clanky/5359

0 0
možnosti
Foto

Holt zvednout zadek a jít někomu poblahopřát - to by se taky nikdo nemusel dozvědět, že jistej bejvalej má takový známý a že byl kdysi v kině.

0 0
možnosti
VZ

Francie zve zástupce Ruska na oslavy 80. výročí vylodění v Normandii.

No toto!

0 0
možnosti

Myslím, že i Rusové zvou Frantíky na počest letců z Normandie-Němen

0 0
možnosti
PD

Poslanci volají po zákonu o regulaci lobbyingu ???

Není to legrační ?? ...a proč tedy jezdí Fiala do USA ??

0 0
možnosti
VM

TAM JEZDÍ NA

kobereček, přece !

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz