3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Langer Likvidátor

Toho můžeš, na toho se radši zeptám šéfa a tohohle určitě ne. Asi tak by mohla zanedlouho vypadat odpověď vyššího policejního důstojníka po předložení seznamu jmen, která mu přinesl detektiv z protikorupční policie ke schválení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
huhu 4.11.2007 18:56

Re: Re: Re: Přesně tohle se tady pokouším vysvětlit.

podstatné je nakonec vyhrát.....co je to ztracený souboj ? kdy ten souboj končí ? sám píšete, že nakonec se má něco vybudovat..to je tedy pokračování. Vy na to vítězství jdete "stalinským" stylem, oběti netřeba počítat....

dr Turnovský 4.11.2007 19:01

Re: Re: Re: Re: Přesně tohle se tady pokouším vysvětlit.

no nevím...psal jsem o tom, že někdy i prohra je dobrý základ pro vítězství a sebevědomí :-))

huhu 4.11.2007 19:07

Re: Re: Re: Re: Re: Přesně tohle se tady pokouším vysvětlit.

no jsou i takoví, kteří po výprasku mají silné řeči...:-P

dr Turnovský 4.11.2007 19:13

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přesně tohle se tady pokouším vysvětlit.

no jo....myslel jsem, že Vám to dojde, že potřeba k tomu "sebevědomí" časový odstup a správné načasování. Stačí třeba takových 2000 let :-)))

Taraszátaras 4.11.2007 18:54

Re: Přesně tohle se tady pokouším vysvětlit.

Abyste se, vlku, neutopil ve vlastní ušlechtilosti. Mám s vámi otevřený případ, ve kterém by jedním z možných řešení byl ten váš z kovbojek vyčtený vzorec chování. V životě je to jinak: pokud nejste fyzicky napaden a nebráníte se, nesmíte použít násilí. Ta vaše zkratka je ilustrací hovadnosti českých podnikatelů, kteří si myslí, že si mohou dovolit úplně všechno. Málo dostávají na virtuální drštku.

Jinak, ksindle, by sis neměl dovolovat nadávat čestnému muži. Byla to řeč, které rozumíte, pane velkopodnikateli?

AeroKarel 4.11.2007 18:57

Re: Re: Přesně tohle se tady pokouším vysvětlit.

Jo, slušnost levičáků, téma na článek ..........

vlk 4.11.2007 18:59

Myslím, že jsme náš spor ukončili

konstatováním, že jste špína chlap. Pokud doložíte svá tvrzení, kterými jiné očerňujete, já odvolám toto. Nevidím důvod proč se jinak bavit se vzteklým ratlíkem visícím na nohavicích jiných :-)))

Taraszátaras 4.11.2007 19:11

Re: Myslím, že jsme náš spor ukončili

Neukončili, protože jste nadával, ksindle. Vaše zjevně hysterické extempore, ve kterém jste chtěl, abych na vašem konkrétním případě doložil své obecné tvrzení (že podnikatelé kradou jak straky) dokládá vaší neschopnost chápání jistě nepříliš složitého zobecnění. Mohu pro vás udělat to, že konstatuji: pokud vlk neokrádá stát na daních, potom se řadí mezi (přibližně) deset procent těch, kteří tak nečiní, zřejmě proto, že na to nemají příslušné předpoklady.

vlk 4.11.2007 19:12

Dobrá, přidám ještě lhář. Třeba se tou žlučí zalkněte :-)))

Taraszátaras 4.11.2007 19:15

Re: Dobrá, přidám ještě lhář. Třeba se tou žlučí zalkněte :-)))

Ale kdepak, zalknout, už jsem ledacos zažil. Jenom jsem vás dostal do situace, kdy se projevujete jako domovnice: už jenom nadáváte.

vlk 4.11.2007 19:23

:-)))

clay 4.11.2007 18:31

Dano

Čunek nebyl "odejit za sociální dávky" ani "za nějakou prkotinu", i v tomto hodnocení se skrývá kus nespravedlnosti, protože i toto je zkreslením skutečnosti, on byl odejit kvůli něčemu nevyřčenému a byla proti němu vykonstruována fantasmagorická obvinění, kterým jsme, přiznejme si to, každý určitou měrou podlehli. Jeho schopnosti zastávat funkci ministra nedovedu. Obávám se, že o jeho působení na ministerstvu máme všichni stejně "kvalitní" informace, jako v případě dávek atd. Hodnotíme ho zase jen podle mediálního obrazu vytvářeného stejně předpojatými a všehoschopnými břídili, kteří se vyjadřovali k poslední aféře. Když se objevil Čunek a přišel s jakýmsi "řešením" problému zametaného pod stůl celou politickou reprezentací, vznikla jednozačně politická zakázka "zničte krtka", najděte na něj cokoliv a zprovoďte ho ze světa. Váš názor, že je schopen leda řídit radnici města je subjektivní a sotva objektivně měřitelný. Já to nevím. Jako jsem nevěděl, zda zneužil dávky pro chudé....Pokud ještě vysvětlí, jak to bylo s miliony na konci roku 1998, pak mu přeji, aby za tu hilsneriádu vyinkasoval na ČT výraznou sumu.

Dana 4.11.2007 18:47

Re: Dano

Clayi, samozřejmě, že si dělám úsudek jen podle mediálního obrazu. A ať už se ukáže v tomto případě cokoli, Čunek prostě aféru neustál. Přitom premiér ho podržel i za cenu snížení vlastní polularity.

Mně ale spíš děsí na celém tomto případu něco jiného. Je to už několikátý v řadě, kdy se na veřejnost dostávají informace z neuzavřených policejních spisů,  informace ze spisů státních úřadů, které podléhají mlčenlivosti a to není dobré. Ve včerejších lidovkách na to téma psal Klíma a obhajoval tuto praxi tím, že jinak se nelze domoci spravedlnosti. A to je úděsná myšlenka. Zas někdo bude brát spravedlnost do vlastních rukou. Tohle přece přísluší jen a jen státu. Ono dnes se třeba lidem líbí, že takto byl "potrestán"  Čunek, který se podle nich dopustil hanebnosti, která sice není trestná, ale která se prostě nedělá, ovšem zítra..zítra se takto může řešit někdo jiný a z jiného důvodu. Přitom novináři a veřejnost zcela pomíjejí platné zákony. Tím se  veřejnosti podsunuje myšlenka, že právo, zákony se nemusí dodržovat. Tohle ale nemá s demokracií co do činění. Tady už nejde o Čunka..

Ivan Nový 4.11.2007 18:55

Dano

A to se teprve ukáže. Je možné, že ho vlastní zaříznou, protože se třesou na jeho místo. Ale Paroubka porazil. Možná nechtěně. Výchozí pozici pro ofenzívu má velmi dobrou. Lidi už nechtějí stbáckou mediokracii.

clay 4.11.2007 19:01

Re: Re: Dano

s tímto vašim hodnocením nemám nejmeší problém. V podstatě to odpovídí i vyjádření Vesecké, podle níž se jedná už o nemístnou šikanu a nikoliv o snahu odhalit a prokázat konkrétní trestní čin.

Kopřiva 4.11.2007 19:29

Re: Re: Dano

Pod všechno co jste napsala se můžu podepsát.Nesouhlasím však,že pán Čunek neměl nárok na přídavky.Vžijte se do situace,že poctivě pracujete,šetříte každou korunu.Chcete si postavit chalupu.To je u nás na Valachách takový cíl chlapa.Mít svůj dům.TeDˇpříjdete o práci.Máte 4děti.Stojíte před rozhodnutím.Ušetřené peníze projídat,tím se Vám oddáli Váš životní cíl,nebo si výpomoct přes dávky na které máte nárok.Toho jsem se obával i já,když jsem měl před důchodem,našetřené nějaké peníze a začalo se ve fabrice propouštět.Proto jsem na straně pána Čunka a vidím v celé té štvanici úplně něco jiného.

AeroKarel 4.11.2007 18:59

Re: Dano

Obávám se, že s žádným řešením nepřišel ........

Akorát jak natahat na ministerstvo co nejvíc lidovců.

Ivan Nový 4.11.2007 19:02

AeroKarle,

jaké řešení má ministerstvo, které má za úkol sem tahat špinavé dotační peníze z Bruselu?

clay 4.11.2007 19:04

Re: Re: Dano

proto jsem to dal do uvozovek, protože to celé se dá považovat pouze za otevření tabu

Real 4.11.2007 19:01

Re: Dano

 Je ovšem otázka ,jestli žalobu skutečně podal. U soudu  by  TV použila renované právníky .ne ty kteří jsou poplatní ,protože jsou placeni  MS  , a při jeho důkazní nouzi při žalobě ,  by se mohlo nejen  Čunkovo obvinění z korupce  potvrdit ,ale čelil by žalobě z křivého obvinění. Proč myslíte , Vy , bláhový ,že Salichov a Coufal ,takto státní zástupci ,kteří svatosvatě slibovali  v TV před miliony lidí , že ONI osobně budou žalovat Urbanovou ,pro křivou výpověd  mlčí., ONI vědí ,že při občanskoprávním soudu ,kdy pí Urbanová a její právníci  , by měli nárok na přístup do materiálů ,by neměli naději na úspěch  a další tutlání ,zhledem k tomu  , že jednání by bylo veřejné. , by vyneslo na povrch podstatu věci .Že mluvila pravdu.

Pavlik Knedlik 4.11.2007 18:12

Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

Az na par vyjimek se na modro natreni rudi komanci kteri momentalne pouzivaji apelaci "liberal" ci "pravicak" projevuji nasledovne.

Objevi se clovek s nazory ktere neodpovidaji tomu co stado modrych blbecku od rana do vecera papouskuje; je celkem jedno jestli recena osoba ma nazory tkzv. "levicove" nebo proste jine ktere modri kreteni nedokazou pochopit. Nasledne se na nej modra prasata ktera na sebe vzala lidskou podobu vrhnou jako banda srsnu a vice ci mene sprostym zpusobem se snazi rezeneho diskutera zaslapat do zeme.

Pokud receny diskuter neni sralbotka a ustedri modrym kretenum virtualni kopanec do pr/dele (neni to vetsinou tak tezke, postaci IQ v kladnych cislech), zacnou jako jeden muzh a zhena fnukat a skuhrat ze dana osoba je necestna, nesportovni, neslusna ci hulvat.

Nas/rat soudruzi, nas/rat - tak jak do lesa volate tak se z lesa ozyva.

Kajan 4.11.2007 18:21

Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

Nic takového, jako modrý blbeček, neexistuje. Jsou jen blbečkové rudí, oranžoví, zelení a černí !!! Dzp.

Real 4.11.2007 18:28

Re: Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

 Nejhorší jsou zřejmě bezbarví .A duhový. Ti jsou nevypočitatelní a nemůžete si jich vážit ani za jejich neexistující pevný názor.

Halladin 4.11.2007 18:48

Re: Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

No, odtialto to tak nevyzerá :-D:-D:-D:-D

Tomáš Fuk 4.11.2007 18:28

Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

Ano - líbit se to tu nebude - ale v podstatě máte pravdu ;-)

Sedrman 4.11.2007 18:33

Re: Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

v podstatě má pravdu, jen to lze aplikovat i na druhou znesvářenou stranu.  A to bez výjimek. 

clay 4.11.2007 18:36

Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

je naprosto redundantní fňukat a skuhrat a připisovat ti zmiňované vlastnosti. Dokonce není třeba tě ani citovat....ty stihneš toto všecho ve svých příspěvcích potvrdit sám

Pavlik Knedlik 4.11.2007 18:45

Re: Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

No prestoze se diky sve fyzicke prevaze vetsinou fyzickemu reseni konfliktu vyhybam (pripada mi to vuci pidizhveekoom tveho typu necestne) tobe bych s chuti jednu raketu zapich do chrtanu a druhou do pr/dele.

Jara London 4.11.2007 19:11

Re: Queekantze o neslusnosti na tomto foru jsou skutecne roztomile

Knedlici s rudooranzovou sr a ckou misto mozku jsou viditelne jednodussi jak ve videni sveta, tak v pouzitem vyrazivu. Mindrak? Ma male one? Zkus ul - strcit, zabouchat, vysledek se dostavi. Alespon tak pravi stare porekadlo.....

vlk 4.11.2007 18:10

Obhajoba fyzického násilí?

Někdy se musí jít člověk prát i v případě, že ví, že dostane na budku. Nepředpokládám, že byste se díval, jak Vám někdo uráží manželku bez ohledu na to, že je silnější. Nebo ano? Ale je to individuální, nepopírám.

Daniel Landa - 1938 

A tady jsou slova té písně. Nepovažuji to za obhajobu násilí.