18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Dvě výročí

O víkendu jsme vzpomněli dvou výročí. Před šedesáti lety Američané založili agenturu NASA a před padesáti lety Dubček jednal v Čierné nad Tisou s Brežněvem. Obě události měly dopad i na náš osud.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Rajman 30.7.2018 8:29

Re: Západ oslabují hlavně povstalci z Vyšegrádu,

To je ničím nepodložené konstatování. O takových se pak říká, že je u nich přání otcem myšlenky. Dnes Čechy představuje prakticky Zeman, Babiš a Fiala. Z mého pohledu velmi nesympatická partička.

P. Rajman 30.7.2018 8:30

Re: Západ oslabují hlavně povstalci z Vyšegrádu,

Jo zapoměl jsem na Klausovic nepotisty. Tím hůř.

P. Papež 30.7.2018 8:52

Dávat k Zemanovi a Babisovi Fialu je dost zvláštní. Zřejmě jste socan, proto vám současné socanske kreatury nevadí, i když se "podílejí" na vládě.

J. Vobr 30.7.2018 3:50

ALE JE TU KRÁSNĚ !!!

Tu-ááá.

F. Žůrek 30.7.2018 3:47

Případ H-systém je dnes také závažný

Je zcela v pořádku, že se tím zabývá VLÁDA. Pan senátor Jiří Čunek se tím zabývá již delší dobu, že ANO.

J. Holíček 30.7.2018 6:57

Re: Případ H-systém je dnes také závažný

Je zcela v pořádku, že pro vládu neplatí právo a místo tří pilířů moci demokradického státu platí v Česku jen dva pilíře, a to Zeman s Babišem. :-))

J. Holíček 30.7.2018 8:37

Re: Případ H-systém je dnes také závažný

Samozřejmě, vidím, že ironie mně nevyšla. :-))

M. Klas 30.7.2018 9:35

Re: Případ H-systém je dnes také závažný

Právě naopak, svým názorem jsem se připojil k Vám. Jen bez ironie, která by opravdu nemusela být pochopena.

M. Klas 30.7.2018 7:59

Re: Případ H-systém je dnes také závažný

Není v pořádku, že se tím zabývá vláda, je to věc soudu. Bureš si tu jen dělá volební kampaň.

K. Oldřich 30.7.2018 1:52

Jojo

A když se zdálo, že je na spadnutí obnova Sociání demokracie, tak lidská tvář Smrkovský milicemi vyhrožoval.