18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Chovanec si šolichá Zemana

Po volbách se může stát cokoli a nikdo si nemůže být jistý ničím. To dobře ví ministr vnitra Milan Chovanec. Ten v tom umí chodit, tento účastník Lánského puče, který včas zařadil zpátečku a zasunul se do řady a v posledku se snažil na sebe upozornit bojovými pokřiky, u nás naposledy slýchanými v kině, když dávali Vinnetoua.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 2.10.2017 14:28

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

No jo, deregulovat, a co s těmi, které ty regulace živí?

Kapři, rybník.

A nejhorší je, že při každé pitomosti to mnoho lidí, kteří by si věc snadno mohli sami zařídit tím, že někam jdou/nejdou, koupí/nekoupí, ječí, ať to za ně řeší stát nebo dokonce bruselní soudruzi.

J. Matuška 2.10.2017 13:59

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

Pane Fridrichu, generalizujete. Nechci dělat reklamu AAA, ale jejich služba je perfektní. Zavoláte na dispečink, tam vám sdělí i cenu objednané trasy. V pondělí jsem odvážel manželku z nemocnice ve Střešovicích. Cena předem zněla na 163 Kč. Když jsem se zeptal, kolik budu platit, odpověď zněla 163 Kč. Taxik byl přistaven během několika minut.

Podmínky pro všechny "taxikáře" by měly být stejné. Mnozí lidé se chytají hezky znějícího sousloví sdílená eonomika.

O. Uživatel 2.10.2017 14:02

Uživatel požádal o vymazání
J. Vobr 2.10.2017 14:16

ŠO TO MELESZ ŠOROŠ ???!!!

???!!!

O. Uživatel 2.10.2017 14:19

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 2.10.2017 14:28

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

Ano. Taky nemám s taxi obecně žádnou špatnou zkušenost. Dokonce ani s těmi, které si v noci odchytím na ulici. Ale nemluvím anglicky, nejezdím z letiště - a co si budeme říkat, když někoho odchytím na ulici, předem se ptám, kolik tak odhaduje cenu, a občas se i domluvíme, že ani nemusí zapínat taxametr.........

M. Prokop 2.10.2017 14:33

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

A za kolik by vás odvezl Uber jste zkoušel?

A. Zajícová 2.10.2017 14:26

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

blábolíte. Po Praze jezdí stovky taxikářů hlídaných aplikacemi, FU, inspektory a policií, provokatéry atd. Pak tu vartuje na štaflech pár desítek hochštaplerů..stejný poměr jako od politiků počínaje přes úředníky a řezníky až po uklízečky.

M. Prokop 2.10.2017 14:34

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

No a co? Kvůli tomu má Uber zavádět taxametry a školení, když se ještě lépe obejdou bez toho? Konkurence je moc zdravá.

M. Krátký 2.10.2017 15:08

Re: V problému TAXIKÁŘI se hlavně řeší to, co vadí

regulace, buzerace, regulace. buzerace a tak furt dokola

I. Semrád 2.10.2017 13:31

Shoda s Realisty a Svobodnými v předvolební

...hře aktualne.cz! V důležitých otázkách! Tak to je bomba! ;-)

Měla by Česká republika vystoupit z Evropské unie? Odpověď NE. Je tato otázka pro vás důležitá?: ANO (Realisté)

Měla by se Česká republika orientovat v zahraniční politice víc na Východ (Rusko, Čína)? Odpověď NE. Je tato otázka pro vás důležitá?: ANO (Realisté i Svobodní)

V té druhé jsem se shodl dokonce i se Svobodnými! ;-) Shoda s Realisty 9/34, se Svobodnými 4/34. Jinak největší shoda se SPDV (Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí), 18/34 otázek :-) Největší shoda vah u stejných odpovědí s Rozumnými a TOP09, 4 resp. 13 otázek z 34). Ostatní strany: ČSSD 17/34, KDU 16/34, ODA 16/34, Piráti 15/34, ODS 14/34, KSČM 8/34. Beztak většině stran nevěřím, že to co mají údajně v programu myslí vážně, resp. že to budou myslet vážně, když se dostanou k lizu. Můj užší výběr pro volbu zůstává: KDU, TOP09, Piráti, ODA. Ale hodnota akcií Pirátů (u mě) stoupá, u TOP09 je to spíš obráceně. Nu, uvidíme :-)

Na několik (ne)otázek, které by podle mě vyžadovaly strukturovanější zadání či odpověď (jako třeba "Prioritou české zahraniční politiky by měl být obchod, nikoli lidská práva" nešlo "odpovědět" jinak než NEVÍM, důležitost ANO.

J. Franke 2.10.2017 13:55

Re: Shoda s Realisty a Svobodnými v předvolební

Vyšlo mi pořadí: Starostové, Realisté, Svobodní... Sám jsem si podle zveřejněných jmen na kandidátkách stanovil Realisty, Svobodné, Piráty a ODS. S těmi Starosty mám shodu největší a jejich lídra u nás osobně znám. Asi je přidám do osudí...

I. Semrád 2.10.2017 14:26

Ono to vypadá spíš jako fór

...se Svobodnými mi vyšla velmi nízká shoda(4/34), s Realisty nízká (9/34) a tak to i vidím, test-netest. Navíc není jisté, zda ten test aktualne.cz obsahuje správné údaje.

Ale Starosty možná zařadím ke čtyřem výše uvedeným, nejeví se být špatnou volbou.

Losovat určitě nebudu, popravdě mi to nepřijde moudré (to je ale otázka :-) ).

J. Anděl 2.10.2017 15:01

Re: Ono to vypadá spíš jako fór

Losovat lze probůh přece jen z pečlivě vybraných kandidátů :-)

I. Semrád 2.10.2017 15:15

Re: Ono to vypadá spíš jako fór

Ok, budu tedy losovat z jednoho "pečlivě vybraného kandidáta".

J. Anděl 2.10.2017 15:17

Pokud ho máš, já to prosté :-)

O. Uživatel 2.10.2017 13:28

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 2.10.2017 13:25

GOODBYE SPAIN

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=hYKm3o8iw1Q

O. Uživatel 2.10.2017 13:30

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 2.10.2017 13:31

Re: GOODBYE SPAIN

Prosím, tento odkaz dávám jenom proto, že jinak titulek by neměl smysl. Stačí se jenom podívat na obrázek posledního videa. http://www.skrytapravda.cz/domaci/1095-katalansko-policejni-brutalita-beze-slov

V. Pavelka 2.10.2017 13:15

No

Katalánsko? Obávám se že mnoho povyku pro nic.A to je problém celé EVROPY kdo chce moc nemá nakonec nic.!

R. Neveselý 2.10.2017 13:08

To by byla drzost bránit taxikářům

aby svobodně blokovali příjezd na letiště, kdy se jim zachce ... žejoooo Doušku ??

V. Pavelka 2.10.2017 13:17

Re: To by byla drzost bránit taxikářům

V USA je elektronická aplikace , která smete i UBER !

A. Zajícová 2.10.2017 13:07

měli by jím vzít licenci

to je toho, tak by začali jezdit jako UBER. Aplikace mají vesměs také.

J. Matuška 2.10.2017 13:07

Nebudu nikoho jmenovat, ale pro koho tady platí

upravené rčení: raději se mýlím s USA, než abych měl pravdu s Ruskem, ŽE...

A. Zajícová 2.10.2017 13:08

Re: Nebudu nikoho jmenovat, ale pro koho tady platí

pro mne to platí 100%.

P. Boublíková 2.10.2017 13:16

Re: Nebudu nikoho jmenovat, ale pro koho tady platí

Aspoň jste ochotná se ke své neobjektivitě přiznat :-)

J. Matuška 2.10.2017 13:17

Re: Nebudu nikoho jmenovat, ale pro koho tady platí

Andyo, jste 1*

A. Trick 2.10.2017 13:22

Re: Nebudu nikoho jmenovat, ale pro koho tady platí

Jen více takových státotvorných a uvědomělých občanů!

O. Uživatel 2.10.2017 13:30

Uživatel požádal o vymazání