19.6.2024 | Svátek má Leoš


Diskuse k článku

Bude z Babiše poskok?

Apoštolové dostali výprask, Jidáš jede, takto biblicky se dá charakterizovat vývoj posledních hodin. Ostudné fiasko strany Zemanových nýmandů vzbudilo veselí a poskytlo komickou vložku dramatu posledních voleb. Ovšem to hlavní se odehrává v sociální demokracii, straně, která pyrrhovsky vyhrála volby hanebným výsledkem těsně nad dvacet procent. Jidáš Hašek, jeden z významných viníků této prohry ve vítězství, se spolčil s rozvracečem sociální demokracie Zemanem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 26.10.2013 8:15

Re: Tak jsem se dozvěděl,že v Praze

Z toho si nic nedělejte.

P. Boublíková 26.10.2013 8:14

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Na Hradě špekulujou, kolik židlí ubrat a jak ty zbylé rozmístit, aby nebylo poznat, že Vladislavský sál je poloprázdný :-)))

Myslím si, že své funkční období Zeman nějak doklepe a že podobných trapasů bude přibývat geometrickou řadou. Je ve funkci půl roku a už má takový konflikt... Havel i Klaus začali blbnout až po mnoha letech strávených na Hradě.

J. Boleslav 26.10.2013 8:14

Re: V mezičase...

To mně už bohužel zdravotní stav nedovoluje.

J. Balcar 26.10.2013 8:13

Re: K dálnici D47

Měla. Ještě že netušíme, do dalšího v našich veřejných stavbách chybí, nebo přebývá.

J. Boleslav 26.10.2013 8:12

Re: Tak jsem se dozvěděl,že v Praze

Mně většinou nic neříkají.

J. Boleslav 26.10.2013 8:11

K dálnici D47

Po 2 letech! sporů státu se společností Eurovia se zjistilo, že tato zapomněla do dálnice dát cca 70 cm 2 vrstvy štěrku. Není to kouzelné? Netrvalo toto zjištění náhodou trochu dlouho? A neměla by být taková společnost okamžitě po nápravě takového šlendriánu rozpuštěna a vypuštěna?

P. Rajman 26.10.2013 8:10

Re: Narcis II alkoholik

Francie zůstala Francií. Česko nezůstalo Československem.

J. Boleslav 26.10.2013 8:06

Re: Narcis II alkoholik

Dobrý program. Jen aby Vám večer nehráli volební Requiem. :-)

S. Lazárek 26.10.2013 8:05

Re: Tak jsem se dozvěděl,že v Praze

Já bych si toho udavače šel klidně poslechnout, jeho písničky jsou nádherné.

J. Boleslav 26.10.2013 8:04

Re: Tak jsem se dozvěděl,že v Praze

Taky mně není jasné, proč ho někteří lidé tak zbožňují.

J. Boleslav 26.10.2013 8:03

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

:-)))

J. Balcar 26.10.2013 8:03

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Jsme národ Komenského, rádi druhé vychováváme. Nepřišel, už ho podruhé nepozvu. Zvedli daně, už je nebudu volit (s výjimkou socanů).

J. Boleslav 26.10.2013 8:03

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Příště už třeba bude zvát někdo jiný. :-)

E. Sevrát 26.10.2013 8:02

Tak jsem se dozvěděl,že v Praze

měl dva předvolební koncerty bard Jaroslav Nohavice-udavač z Těšína.Za pouhých 890,-Kč jste mohli cca dvě hodiny prožít s alkoholikem,který udával své kamarády typu Karla Kryla za pár panáků vodky.Proč se tedy divit jak asi dopadnou volby,že.

S. Lazárek 26.10.2013 8:02

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Doufám, že je po půlnoci nenapadne mrknout se na korunovační klenoty.....

J. Boleslav 26.10.2013 8:02

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Důležité je, aby se tato hnusná skvadra ovarovců nedostala do parlamentu. Přes mocnou a nefér podporu svého bosse a všechny křivárny, které v kampani opět používala, stejně jako v prezidentské.

P. Rajman 26.10.2013 8:00

Re: Narcis II alkoholik

Samozřejme,že svou existenci ukončil vznikem států nástupnických, za který nelze považovat anektovanou Podkarpatskou Rus, alevznik dvou mezinárodne respektovaných státních subjektů ano.

P. Boublíková 26.10.2013 7:59

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Dnešní LN píšou, že kdo z letošních pozvaných se bez omluvy na oslavu nedostaví, nebude už příště pozván :-))))))

Zeman hrotí situaci, poštvat si proti sobě akademickou obec myslím není dobrá taktika.

J. Balcar 26.10.2013 7:59

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Hůlka? Jestli trefí.

J. Balcar 26.10.2013 7:59

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

Vtip je v tom, že si toho všeholid ani nevšimne.

J. Boleslav 26.10.2013 7:58

Re: Dobré ráno přátelé

Děkuji, tou dobou už bohužel bývám mimo provoz. :-) 

S. Lazárek 26.10.2013 7:58

Re: Ovar nepozváním 2 rektorů

To je asi to jediné, co ho pojí s jeho předchůcem, jen to dělá ve stylu jeho dolních deseti milionů.

No

co, na nádvoří si opečou buřty, dají si tláču, chleba ze sádlem a

cibulej, všechno to parádně zalejou slivovicí a k tanci poslechu zapěje Dan Hůlka. A možná přijde i kouzelník.

J. Balcar 26.10.2013 7:56

Re: Narcis II alkoholik

Asi ano. Zajdeme se podívat na Novákovu výstavu (typograf), do na výstavu o historii Karlova, na drátenickou výstavu ze Slovače, mrkneme na kamarády do Patton memorialu a dáme si nějaký dobrý gáblík. Večer bigbít.

J. Boleslav 26.10.2013 7:56

Re: Sobotník Lídy Rakušanové pánům rektorům.

Dnes s paní Rakušanovou nelze nesouhlasit. Uvidíme, zda přijdou a metál neodmítnou další vyznamenaní, třeba Suchý, vyznamenávaný pravděpodobně za totéž podruhé. :-)

J. Boleslav 26.10.2013 7:53

Ovar nepozváním 2 rektorů

pěkně nas.ral ostatní a většinou taky na oslavu nepřijdou. Jak dnes hezky píše Steigerwald, Ovar kdysi pravil, že bude lidi sjednocovat. Zapomněl pouze říct, že proti sobě, a docela se mu to daří.

K. Drobková 26.10.2013 7:52

Sobotník Lídy Rakušanové pánům rektorům.

Vážení páni rektoři,je skvělé, že jste se rozhodli solidarizovat s vašimi kolegy, které pan prezident nepozval na oslavy státního svátku na Hradě. Tady totiž nejde o žádné „bábovičky na pískovišti", jak to odbyl jeden z těch několika rektorů, co se na Hrad navzdory všemu chystají. Tady jde o princip.

Bohužel to vypadá, že v blízké budoucnosti bude mít tahle země obdobně demonstrativních projevů solidarity zapotřebí víc. Pan prezident sice před svým zvolením sliboval, že chce být nadstranickým prezidentem všech. Což se mu zatím evidentně ne a ne povést. Takže nezbývá, než mu důrazně připomenout, že na Hradě není doma, ale jen na návštěvě. Na jedno, nanejvýš na dvě volební období.

Svým solidárním gestem jste, vážení páni rektoři, dali najevo, že porušování zvyklostí, jakkoli je pan prezident může považovat za „idiotské", má své meze. Nejvyšší představitelé akademického světa nechyběli na oficiální oslavě státního svátku od jeho vzniku. Kdyby ale nechyběli ani letos, bylo by zřejmé, že jsou ochotni opět dělat stafáž.

Jako kdysi. Svou nepřítomností ve Vladislavském sále potvrzujete, vážení páni rektoři, nejen nezávislost své akademické obce, ale vracíte letošnímu státnímu svátku jeho smysl. A to je o tomto volebním víkendu ta jediná, zaručeně pozitivní zpráva.

J. Boleslav 26.10.2013 7:50

Re: Narcis II alkoholik

Možná to bude tím, že vás neosvobodila slavná Rudá armáda. I oslavy osvobození bývají u Vás lepší, než ve zbytku republiky. :-)

J. Balcar 26.10.2013 7:48

Re: Dobrá zpráva

Má v tom praxi, už letos jednu povedenou sestavil. Ostatně, jak pravil ministr Žák, je to náš nejlepší ekonom.

J. Balcar 26.10.2013 7:45

Re: Narcis II alkoholik

Neslaví? Jak kde. V Plzni máme spoustu zajímavých akcí, bývá narváno.

P. Han 26.10.2013 7:39

Re: Narcis II alkoholik

Synonymum