23.6.2024 | Svátek má Zdeňka


Diskuse k článku

Bude z Babiše poskok?

Apoštolové dostali výprask, Jidáš jede, takto biblicky se dá charakterizovat vývoj posledních hodin. Ostudné fiasko strany Zemanových nýmandů vzbudilo veselí a poskytlo komickou vložku dramatu posledních voleb. Ovšem to hlavní se odehrává v sociální demokracii, straně, která pyrrhovsky vyhrála volby hanebným výsledkem těsně nad dvacet procent. Jidáš Hašek, jeden z významných viníků této prohry ve vítězství, se spolčil s rozvracečem sociální demokracie Zemanem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 26.10.2013 9:28

Vážený p. NEFFE

Nemusíme    na  něco  čekat-  co  je  již  předem  jasné   /  jak  ráda  bych  se  mylila/-    Dnes   tato  země  "" ZRUDNE ""   -   v  obou  komorách   parlamentu!  A  aby  toho  nebylo  málo  ,  VIROZA   - bude  mít   za  pár  měsícu  pod  palcem    i  US-   a  bude  dokonáno.  To,  že  se   na  této  situaci   velkým  %   podílíte  i   vy  novináři   vám  v  budoucnosti  nikdo  neodpáře!!!!!

K. Drobková 26.10.2013 9:26

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

 

S absolutním nedostatkem kredibility a nadhledu vynikl Zeman už svým jmenováním/nejmenováním M.C.Putnu profesorem. Není kouře bez ohně.

M. Varadinková 26.10.2013 9:22

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

A taky hulvát. A cvok.

E. Heusinger 26.10.2013 9:22

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Tak by Lazárek byl úhořem.

M. Varadinková 26.10.2013 9:22

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Tak si tu zkuste představit. Havel chce po sarajevském atentátu pronést projev v Rudolfinu a rektor mu to zakáže s poukazem na to, že hodlá agitovat (jakože Havel tam skutečně agitoval proti Klausovi). Bylo by správné mu to zakázat? Nebo nebylo?:-)))))))))

E. Heusinger 26.10.2013 9:21

Přesně tak,

pravdoláskový dvojí metr z toho čouhá jako sláma z bot.

Cenzurovat prezidenta, to je opravdu silná káva.

K. Drobková 26.10.2013 9:20

Víte prd......

Komunistická strana Spojených států byla založena v roce 1919.

M. Luňák 26.10.2013 9:19

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Ne, já jsem kovaný Pinochetista, ty krávo blbá.

E. Heusinger 26.10.2013 9:18

Re: A co kdyby podonil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty

M. Luňák 26.10.2013 9:18

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

Kubice nastoupil na MV ČSFR za mě. Heč :o)

M. Varadinková 26.10.2013 9:16

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Ano, jsi taky kovaný bolševik, Arnošte!

V. Hajková 26.10.2013 9:16

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

No-   hurá!   A  to  už  ječel-  že  che  miliony-  za  osobní   ujmu!  

M. Luňák 26.10.2013 9:14

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Vypadni!

O. Slavík 26.10.2013 9:14

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

A jedéééém

http://www.youtube.com/watch?v=4pgbJaKemic

P. Hofman 26.10.2013 9:14

Re: Fourth of July neboli Independance Day

Tak, na netu můžete tvrdit cokoliv. Já vám i ten podpis Charty uvěřím.

S. Lazárek 26.10.2013 9:14

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Kdyby byly v prdeli ryby......

M. Luňák 26.10.2013 9:13

Re: Sobotník Lídy Rakušanové pánům rektorům.

Jak Lídu nemusím, zlatá slova...

M. Varadinková 26.10.2013 9:12

A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

To by bylo pravdoláskového řevu!

Co je to  za rektora, který si myslí, že jeho studenti jsou natolik hloupí, že je musí chránit před názory, s jejichž nositelem nesouhlasí? Buď by Zeman mluvil hloupě a studenti by ho vypískali. Nebo by mluvil chytře a studenti by mu zatleskali. A zakázat mu mluvit, to je jak za bolševika. Nevpustit hlavu státu na akademickou půdu a bránit jí ve svobodě projevu je blbost. Není to ochrana akademických svobod, ale naopak jejich potlačování.

A pokud jde o politickou agitaci, dělá ji především sám rektor svým veřejným vystupováním. Dodnes (jako mnozí další pravdoláskaři) nepřekousl, že lidé nezvolili Karla.

Zeman udělal správně, že ho na Hrad nepozval. Ani já bych ho nepozvala. Nevím, zda mají rektoři více funkčních období, ale žádného z těch kolektivně protestujících bych nejen nikam nezvala, ale ani příště do takové funkce nejmenovala. Prokázali totiž svým stádním chováním, že pro své funkce nemají dostatek kredibility a nadhledu a zneužívají je k politickému boji.

O. Slavík 26.10.2013 9:10

A bucínek Lessy má vymalováno

http://www.novinky.cz/domaci/317377-lessyho-potrestal-uz-ministr-zduvodnil-soud-proc-zastavil-stihani.html

___________________________________________________________________________

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš !

M. Luňák 26.10.2013 9:10

Re: Volby dopadnou jako vždy dobře,

Křesťanské "kdo po tobě kamenem...". To já spíš oko za oko :o)

V. Hajková 26.10.2013 9:08

Re: to: p. BOLESLAV

Dát     dnes   na  sklo  tuto  písen-  to  se  p.  Boublíkové   opravdu  povedlo!

V. Hajková 26.10.2013 9:05

Re: to: p. BOLESLAV

Jeden  z  příspěvku-   pod  touto  písni   :::::Žádná nová písnička od jakéhokoliv interpreta mi nezní v uších tak

dlouho. Je v ní tolik symbolů, na dobu současnou i dávno minulou. Tolik

pravdy v jedné písničce.. Klaním se až k zemi

O. Slavík 26.10.2013 9:04

Re: Fourth of July neboli Independance Day

Já to tušil, že pocházíte z Ruska. Já tam předky nemám... tu-ááá.

M. Luňák 26.10.2013 9:02

Re: Zeman boří tradice, pozvánku na Hrad nedostali ani expremiéři. Klaus pozván jako exprezident

Dovolte, abych se zasmál. Ha ha ha. :o)))))

J. Tolman 26.10.2013 9:01

Re: Zeman boří tradice, pozvánku na Hrad nedostali ani expremiéři. Klaus pozván jako exprezident

Šéf české pravice Simkanič a velký podporovatel pana Macha a SSO veřejně zničil jedinou stopu, která mohla vést k nějakému výsledku. Takže sorry.

V. Hajková 26.10.2013 9:01

to: p. BOLESLAV

http://www.youtube.com/watch?v=IKUGDZn20CY        Opravdu  Vám   tato  písnička  -  nic  neříká??   Já  jsem  z  ní    měla  dnes  ráno  docela  až  labutí  kuži-  jak  popisuje    dnešek   i  minulost  !   Přečtěte  si  příspěvky  pod  ní!  

M. Luňák 26.10.2013 8:58

Re: K dálnici D47

No tejdě o tom mluvím. Já jsem v lochu musel dělat na kolejích :o)

P. Hofman 26.10.2013 8:57

Re: Fourth of July neboli Independance Day

Jistě, až na to, že v oněch třicátých letech, kdy dělal starostu, už bolševik víc než 10 let radostně bačoval v rusku.

M. Luňák 26.10.2013 8:56

Re: Tak to mám za sebou.

Doufejme, paní Drobková.

Krásná knížka "Milenci a vrazi"

M. Luňák 26.10.2013 8:54

Re: Fourth of July neboli Independance Day

Jo, jo. 4. července jsem byl ještě vesel. Poté co mě fyzicky napadl náš starosta, jsem už jenom churav.

I když dnes, přišli od volební komise, se mi udělalo docela Tú áááá