20.6.2024 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

Bude z Babiše poskok?

Apoštolové dostali výprask, Jidáš jede, takto biblicky se dá charakterizovat vývoj posledních hodin. Ostudné fiasko strany Zemanových nýmandů vzbudilo veselí a poskytlo komickou vložku dramatu posledních voleb. Ovšem to hlavní se odehrává v sociální demokracii, straně, která pyrrhovsky vyhrála volby hanebným výsledkem těsně nad dvacet procent. Jidáš Hašek, jeden z významných viníků této prohry ve vítězství, se spolčil s rozvracečem sociální demokracie Zemanem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 26.10.2013 10:08

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Já Vám narozdíl od Drobkové nevyčítám státní vemeno.

Jen mi hlava nebere, proč tleskáte omezování svobody slova na akademické půdě. Proč by hlava státu, který tu školu zřídil a financuje ji,  neměla mít možnost tam vystoupit? Kdyby ji zřídila a financovala místo státu nějaká soukromá nadace, bránila byste šéfovi té nadace, aby promluvil ke studentům?

A nevyhýbejte se otázce, co kdyby to byl Havel. Hlava státu je stále hlava státu, bez ohledu na Vaše či mé animozity k ní. I Havel měl přece své politické názory, se kterými spousta lidí nesouhlasí.

Hájila byste stejně vehementně  i právo takového rektora, který by s Havlovými názory nesouhlasil, aby prezidentu Havlovi zakázal promluvit ke studentům? Jste schopná si odpověď na tuto otázku přiznat, nebo to odbudete jen lazárkovským úhybným manévrem?

R. John 26.10.2013 10:08

Škoda že nekandiduje Pancová , tu bych volil...

   Ta umí sehnat prachy, je pečlivá , vedla si i učetnictví , není rozhazovačná , umí šetřit na stáří a vůbec se chová zodpovědně ...   to by byla ministrině financí..          :- )

M. Luňák 26.10.2013 10:08

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

Taxikáři, zvláště v Práglu, jsou fine :o)

V. Hajková 26.10.2013 10:06

Re: to: LUNAK-

Nikdy  jsem  o  sobě  netvrdila,  že  jsem  filozof! 

M. Luňák 26.10.2013 10:05

Re: to: LUNAK-

Ale já jsem analytik only. Nikdy jem se za filozofa neprohlašoval...

P. Hofman 26.10.2013 10:03

Re: to: LUNAK-

Vždyť tady taky k vám nikdo už nedodává nic.

M. Luňák 26.10.2013 10:03

Re: Kuwa nešilhej ,, vlákno ! drž vlákno ! :-)

Dyž já mám jeno jedno voko, a na to vidím blbě. Tak mě, pls, omluv.

Jo, a eště su pod opiátama (legálně) :o)

P. Han 26.10.2013 10:02

Re: mají to kluci prověřený s novýma lidma

Až si vzpomene...

P. Han 26.10.2013 10:02

Re: to: LUNAK-

Nic... mně to vychází, že ani jeden z vás není filosof. :-)))

V. Hajková 26.10.2013 10:02

http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/martin-nejedly-cv

ČESKÁ POZICE zamýšlela nabídnout čtenářům profilový článek o jedné z nejvlivnějších osob kolem současného prezidenta Miloše Zemana    -NEDODÁ-  :-)))

P. Han 26.10.2013 10:01

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Madam von Netzer v popředí? To by byl ale sakra lifting!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/archive/8/8e/20051101072725!Bavarian_Schuhplattler.jpg

V. Hajková 26.10.2013 10:00

Re: to: LUNAK-

Co-  dodat  na  stupidního   HULVÁTA!

R. John 26.10.2013 10:00

Kuwa nešilhej ,, vlákno ! drž vlákno ! :-)

R. John 26.10.2013 9:58

Tak to jsi bydlel pár metrů odemne...

    to jsi bydlel v pivovaře ? ...  Dneska by ses bez azbukovštiny cítil v té ulici jako cizinec, ale některé azbukovkyně jsou pěkné...   :-)

P. Boublíková 26.10.2013 9:58

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

No, tak až budete v akademickém senátu, můžete nevolit rektora :-)))

S tou "anatomií" jsme mě pobavila. Co se týče financování vysokých škol, zde se můžete vzít za pacičky s paní Drobkovou a běžet spolu nahatý proti větru. Ona též označila VŠ za státní vemeno.

Doufám, že vy jste na rozdíl od ní alespoň pro privatizaci VŠ.

P. Boublíková 26.10.2013 9:54

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Rektory nejmenuje prezident, jak jste na to přišla?

M. Luňák 26.10.2013 9:54

Re: Chape ! Vy mě špehujete ! ...:-))))

:o)))))))))

M. Luňák 26.10.2013 9:54

Re: Chape ! Vy mě špehujete ! ...:-))))

Já?, To bych příteli neudělal. Mimochodem, jsme si tykali...

P. Han 26.10.2013 9:53

Re: Chape ! Vy mě špehujete ! ...:-))))

Jo, já jsem ten ve štruksáčích, flanelce a s bekovkou na hlavě.

R. John 26.10.2013 9:52

Chape ! Vy mě špehujete ! ...:-))))

M. Luňák 26.10.2013 9:52

Re: to: LUNAK-

To snad nemusím ani psát....

M. Luňák 26.10.2013 9:51

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

howgh

V. Hajková 26.10.2013 9:51

to: LUNAK-

Nechápu-  proč  chcete  ode  mně   nějaké   vyjádření??   Snad  asi,  abyste  mně  poté  mohl  napsat ,  jako  p.  Varadinkové,  že  jsem  kráva??

P. Han 26.10.2013 9:50

Re: Nazdar Oldřichu, potřebuji poradit.....

Že vy jste na košili zapomněl a vzal si jen montérky a červenou pásku?

M. Luňák 26.10.2013 9:50

Re: Nazdar Oldřichu, potřebuji poradit.....

Ahoj barde, už je tady konečně přítel z Vinohrad. Já tehdy bydlel na Sobotecké, což je 10. Ale pořád Vinohrady.

Enigma :o)

R. John 26.10.2013 9:47

Nazdar Oldřichu, potřebuji poradit.....

    Prej když chci volit ODS , musím mít na sobě modrou svazáckou košili, jinak ten hlas prý neplatí ...  člověče , já mám strach, abysme to neprojeli .....                   :-)

K. Drobková 26.10.2013 9:47

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

 Milá paní raději Evu s Vaškem. S nima to má teprve ty správný grády ....... :-))

J. Kombercová 26.10.2013 9:46

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Idiotské zvyklosti. Příště už jen ty, jak píšete.

P. Han 26.10.2013 9:45

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Neznám, Genossin.