16.6.2024 | Svátek má Zbyněk


Diskuse k článku

Bude z Babiše poskok?

Apoštolové dostali výprask, Jidáš jede, takto biblicky se dá charakterizovat vývoj posledních hodin. Ostudné fiasko strany Zemanových nýmandů vzbudilo veselí a poskytlo komickou vložku dramatu posledních voleb. Ovšem to hlavní se odehrává v sociální demokracii, straně, která pyrrhovsky vyhrála volby hanebným výsledkem těsně nad dvacet procent. Jidáš Hašek, jeden z významných viníků této prohry ve vítězství, se spolčil s rozvracečem sociální demokracie Zemanem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 26.10.2013 9:45

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Chováš se nejen jako bolševik, ale také jako estébák. Hodně hluboko jsi klesl.

O. Slavík 26.10.2013 9:45

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Smát se není totéž co posmívat se .... čemyšlovat.    :-)

S. Netzer 26.10.2013 9:45

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

To se mýlíte, soudruhu, u nás frčí Schuhplattler.

M. Varadinková 26.10.2013 9:43

Re: mají to kluci prověřený s novýma lidma

A kdy odstoupí Babiš?

P. Han 26.10.2013 9:43

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Já myslel, že je jmenuje na návrh akademické obce a ne podle toho, jak hluboko jsou v jeho řiti.

M. Varadinková 26.10.2013 9:42

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Tak jo. Být v akademickém senátu univerzity, tak takového rektora prostě nevolím. Jeho chování shledávám naprosto nevhodným a akademické svobody potlačujícím.

Doufám, že tu anatomii vztahujete i na financování vysokých škol. Nebo peníze od státu, jehož hlavě na akademické půdě zacpáváte ústa,  Vám nesmrdí?

Kdo ostentativně a veřejně pohrdá pozváním nebude příště zván, to mi připadá naprosto logické. Kdyby je opakovaně zval a oni opakovaně veřejně předváděli tu šaškárnu, co předvádějí, akorát by tím znevažoval svůj úřad.

J. Kombercová 26.10.2013 9:42

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

To byste koukal, jak to s Čuldou umíme na parketu roztočit. :))

K. Drobková 26.10.2013 9:41

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

Bať, bať ..... nepotkala jsem policajta, který by toho taxíkáře nemyloval. :-))

P. Han 26.10.2013 9:41

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Nechcete vy dva někam do separé?

M. Luňák 26.10.2013 9:40

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

:o))))))))

P. Han 26.10.2013 9:40

Re: mají to kluci prověřený s novýma lidma

Že si na to kurňa nevzpomněl dřív? Ta skleróza!

M. Luňák 26.10.2013 9:39

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Jo, tebe mít doma, tak tě biju jak nezralé žito. Tady si dovoluješ už dvacet let.

Že jsem tě ještě nerozdělal, bylo za tu (celkem laickou) šifru, kterou nerozbili ani bývalí StBáci. Proto jsem ten anzábl rozpustil.

Ale neser mě, Mileno!

P. Han 26.10.2013 9:38

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Vždyť ten rokec je dobrej. :-)

O. Prochazka 26.10.2013 9:38

mají to kluci prověřený s novýma lidma

Jen pár hodin před volbami odstoupil z druhého místa kandidátky hnutí ANO na Vysočině Miloslav Bačiak. Ukázalo se, že zamlčel svou minulost politruka i komunisty udělovaný titul RSDr. Vedení hnutí se o Bačiakově minulosti údajně dozvědělo až z tisku. Na kandidátce hnutí ANO je Bačiak stále na druhém místě, jeho rezignace přišla ve chvíli, kdy vyškrtnutí už nebylo možné. V případě svého zvolení poslancem však Bačiak podle mluvčí hnutí Radky Burketové slíbil, že se svého mandátu vzdá. Ve vydání pro Vysočinu o tomu informuje Mladá fronta Dnes (MfD).

Zdroj: http://www.lidovky.cz/cesko-ceka-druhy-den-predcasnych-snemovnich-voleb-fvm-/zpravy-domov.aspx?c=A131026_075433_ln_domov_hm

P. Han 26.10.2013 9:38

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Každý podle sebe...

V. Hajková 26.10.2013 9:38

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Pane  Slavík-  proč   se  do  mě  strefujete-   já  vuči  vám  -  nic  takového  nedělám!  

K. Drobková 26.10.2013 9:36

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

 Tak.

M. Luňák 26.10.2013 9:35

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

Tak to si možná řekneme později... To není výhružka. To je sázka :o)))

E. Heusinger 26.10.2013 9:35

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

 Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

P. Boublíková 26.10.2013 9:35

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Přidávám se k názoru pana Lazárka, že v tom případě by nemusely existovat rybníky.

Jinak v tom máte, paní Varadinková, hokej. Rektory nejmenuje prezident, nýbrž je volí akademický senát univerzity. Autonomie vysokých škol je zaplaťbůh tak velká, že veškeré úřednictvo včetně prezidenta může akademickým funkcionářům akorát škrabat záda.

Prezident jmenuje profesory a touto cestou může provozovat něco jako poměrně málo účinný interdikt nad vysokými školami :-) Kromě toho Zeman si vymyslel, že kdo se letos nedodá omluvenku za svou absenci na oslavách, nebude za trest příště pizván. To mě velmi pobavilo (píšou o tom dnešní LN).

E. Heusinger 26.10.2013 9:35

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Profesura nepadá z nebe ze dne na den.

Když očekávám profesuru nebudu se vymezovat proti kandidátovi na prezidenta. A ještě tak hloupě.

Jenže "profesor - čekatel" podlehl kampani kulturní fronty a myslel si, že Jeho Jasnost to má jisté. Nebo spíše podlehl dojmu ze své vlastní agitace.

S. Netzer 26.10.2013 9:34

Re: Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

Já bych spíš navrhovala sviňoka.

M. Varadinková 26.10.2013 9:33

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

No právě. Ale ten hrubý pytel jsi Ty. A s tím "vypadni" se chováš se jako kovaný bolševik.

M. Varadinková 26.10.2013 9:32

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Zemana volí voliči a pokud bude příště kandidovat a nebude mít u nich dostatek kredibility, mohou ho voliči nezvolit.

Rektory jmenuje prezident a pokud nemají u něj dostatek kredibility, může je příště nejmenovat.

Je to prosté, milý Watsone.

J. Slanina 26.10.2013 9:32

Re: "Ani já bych ho nepozvala."

Rád bych viděl toho, kdo by o to stál. :-)))

M. Luňák 26.10.2013 9:31

Re: Vážený p. NEFFE

Paní Vlasto, snažím se dostat do podobného stavu, v jakém jste nyní vy.

Ale nějak mi to nejde. Nemohla byste poradit? :o)))))))))))))))))))))))))))))))

O. Slavík 26.10.2013 9:30

Kucí, vezměte paní Hájkovou na taneček... tam se vyblbne.

http://www.youtube.com/watch?v=gLzn8nDVSo8

P. Hofman 26.10.2013 9:29

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

A taky se říká: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

K. Drobková 26.10.2013 9:28

Re: A bucínek Lessy má vymalováno

 Tak to zrovna moc ke chlubení není.

M. Luňák 26.10.2013 9:28

Re: A co kdyby podobným způsobem zabránil nějaký rektor Havlovi vystoupit před studenty?

Již teta Kateřina říkala. Na hrubý pytel...