19.6.2024 | Svátek má Leoš


Diskuse k článku

Bude z Babiše poskok?

Apoštolové dostali výprask, Jidáš jede, takto biblicky se dá charakterizovat vývoj posledních hodin. Ostudné fiasko strany Zemanových nýmandů vzbudilo veselí a poskytlo komickou vložku dramatu posledních voleb. Ovšem to hlavní se odehrává v sociální demokracii, straně, která pyrrhovsky vyhrála volby hanebným výsledkem těsně nad dvacet procent. Jidáš Hašek, jeden z významných viníků této prohry ve vítězství, se spolčil s rozvracečem sociální demokracie Zemanem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Slanina 26.10.2013 10:56

Re: oprava

" Kdyby ho Bek pouze upozornil, že nemá pronášet politickou agitaci pro SPOZ (což ovšem Zeman stejně dělat nehodlal),..."

Tohle vypadá, že mu ten projev psala Varadinková.

P. Boublíková 26.10.2013 10:56

Re: :-) Voni jsou na Vysočině ještě pověrčiví...

Obcoval se stromy a pak se poničené lesy na Žďársku svedly na orkán Kyrill.

M. Varadinková 26.10.2013 10:55

Re: oprava

Nemyslím, že si naběhl na vidle. Udělal to, co považoval za správné, bez ohledu na to, jestli na něho novináři ječí nebo neječí. Protože dobře ví, že novináři budou ječet tak jako tak, bez ohledu na to, co dělá nebo nedělá. Pravdoláskaři mu totiž nikdy neodpustí, že v demokratické volbě porazil jejich milovaného Karla a tím pádem i je, tedy Karlovu smečku.

V. Hajková 26.10.2013 10:55

Nikdo nepopsal co nás čeká lépe!

http://neviditelnypes.lidovky.cz/p_absurdarium.asp

P. Boublíková 26.10.2013 10:54

Re: oprava

A jak psal onehdy pan Lazárek, Havel to řídí z kolumbária.

Zatím se mějte, jdu klohnit oběd :-)

R. John 26.10.2013 10:54

:-) Voni jsou na Vysočině ještě pověrčiví...

    to znám odtamtud jednoho, co obcoval se stromy a dotáhl to až na nejvyšší funkci... inventárí číslo ani číslo stranické legitimace ovšem také neukázal...    proto asi nemohl kušnit v Budějicích ...                  :-)

M. Martinovská 26.10.2013 10:54

Re: oprava

Za tři dny? Myslíte, že mají až tak dlouhé vedení? Nebo že se navzájem neznají? Rektoři? Prostě by po třech dnech začali uvažovat, jejda, nějak mám pocit, jako by...

M. Martinovská 26.10.2013 10:53

další odkaz: ad kampaň.

http://www.lidovky.cz/pecina-vystoupil-v-karvine-se-zemanem-odmita-ze-slo-o-kampan-ple-/zpravy-domov.aspx?c=A131003_165342_ln_domov_ml

P. Boublíková 26.10.2013 10:51

Re: oprava

Bek sice IMHO žádnou kampaň nerozpoutal (viz níže), ale máte pravdu, že Zeman mu umožnil, jak se říká, se zviditelnit.

M. Varadinková 26.10.2013 10:51

Re: oprava

A další pravdoláskařská kampaň jede na plné obrátky. Nic nového pod sluncem.

J. Slanina 26.10.2013 10:50

Re: oprava

No, kdyby mne po ránu "povzbudil" Ovar, tak by to nejspíš nespravilo ani pár frťanů, natož jenom jedno kafe.

E. Heusinger 26.10.2013 10:49

Re: oprava

Hloupé a naivní studenty je třeba chránit před všemi ideologickými diverzanty. I kdyby to měl být prezident!

Tak to ma byt, tak je to spravne!

S. Lazárek 26.10.2013 10:48

Re: oprava

Tak tím rozumem bych se zrovna ve Vašem případě moc nechlubil. Já si naopak myslím, že máte mezi ušima poměrně slušnou siláž.

To, co si umíte představit Vy, si já opravdu představit nedokážu, tak v tom Vám dávám za pravdu, slečno Marpleová.

P. Boublíková 26.10.2013 10:48

Re: oprava

No, myslím si, že to byla takhle: novináři si všimli, že Bek na seznamu pozvaných chybí, a zeptali se ho na důvody, které jim pak řekl. Na ČTK s tím Bek myslím neběžel. Holt si Zeman naběhl na vidle, to se stává. Zákon o vysokých školách tím porušen nebyl :-))))

M. Martinovská 26.10.2013 10:48

Ano, hodlal, zrovna v Brně to předvedl.

http://www.lidovky.cz/vybirejte-rusnokovy-odborniky-doporucoval-brnanum-rusky-agent-zeman-1z5-/zpravy-domov.aspx?c=A130925_170756_ln_domov_spa

M. Varadinková 26.10.2013 10:48

Re: oprava

Ano, za tři dny by si možná všimli. Ale mediální kampaň, rozpoutaná uraženým Bekem, jede už dnes. Ještě včera nikdo z běžných lidí nevěděl, že nějaký Bek existuje.

J. Kombercová 26.10.2013 10:47

Re: oprava

Za totáče se četlo mezi řádky. Nějak mi to zůstalo. :))

S. Lazárek 26.10.2013 10:46

Re: oprava

Amores perros.....:-)

J. Kombercová 26.10.2013 10:45

Re: oprava

Já jo, zvlášť po ránu, někdy víc a někdy mi stačí jen kafe.

M. Varadinková 26.10.2013 10:45

Re: oprava

Já nemám žádného páníčka. Jen svůj vlastní rozum. Pro Vás nepředstavitelné a nedosažitelné, že:-)))))))

M. Martinovská 26.10.2013 10:45

Re: oprava

Ostatní rektoři by si možná fakt třeba všimli, že tam není rektor MU.

P. Boublíková 26.10.2013 10:45

Re: oprava

Politicky angažovaní docenti a profesoři přednášejí v rámci svých úvazků v drtivé většině něco jako systematické názvosloví housenek, při tom se politická angažovanost jistě neuplatní.

Jak to je na fakultách humanitních směrů - kdo tam hlídá, aby přednášková činnost vyučujících nebyla angažovaná ve prospěch nějaké politické strany, to netuším. Ale napříkla Kellera MU vylila di Opavy právě z důvodů politické angažovanosti v rámci výuky.

Jinak je váš příspěvek opravdu "coby-kdyby", Bek prostě situaci vyhodnotil jako v nesouladu s VŠ zákonem a využil své pravomoci, to je celé.

J. Kombercová 26.10.2013 10:44

Re: oprava

...a když ho miluješ, tak musíš!

M. Varadinková 26.10.2013 10:44

Re: oprava

Na které předchozí besedě se studenty dělal politickou agitaci pro SPOZ? Máte nějaký odkaz?

Že nehodlal, to přece on sám řekl.

Č. Milota 26.10.2013 10:44

Srandičky, srandičky

Vtip včerejška :

Modrá Milka Mirka si pořídila Voličský průkaz a přišla odvolit do volební místnosti v Parlamentu. :o) Aby nikdo nepochyboval, že do Parlamentu navěky patří. Opomněla ukázat inventární číslo (asi vytetované na zadku). Ještě se pochlubila zakroužkováním sama sebe. :o)

M. Martinovská 26.10.2013 10:44

Re: oprava

Mě by zajímalo, jestli se Zemna bude setkávat se studenty a s pracujícími přímo v závodech, obklopen lídry SPOZu, i nadále, i po volbách. Poteřbujeme přece všichni povzbudit, že?

S. Lazárek 26.10.2013 10:42

Re: oprava

Přítel mého přítele je i můj přítel.....

M. Varadinková 26.10.2013 10:41

Re: oprava

Ale zveřejnil to (že nebyl pozván)  uražený Bek, nikoliv Zeman. Kdyby si to Bek nechal pro sebe, tak o tom nikdo neví.

 Ano, Bek zneužívá pozici  rektora cíleně pro svou politickou kariéru. Neporušuje tím náhodou vysokoškolský zákon?:-))))))

M. Martinovská 26.10.2013 10:41

Re: oprava

První věta: vy tomu fakt věříte? To jste zcela unikátní tvor. Věříte Zemanovi všechno, co říká, že? Vy ale dokonce víte, co Zeman nehodlal. Vy máte se Zemanem nějaké bližší kontakty, či co, nebo to jenom víte, jako všechno, tak nějak z hlavy?