23.6.2024 | Svátek má Zdeňka


Diskuse k článku

Bude z Babiše poskok?

Apoštolové dostali výprask, Jidáš jede, takto biblicky se dá charakterizovat vývoj posledních hodin. Ostudné fiasko strany Zemanových nýmandů vzbudilo veselí a poskytlo komickou vložku dramatu posledních voleb. Ovšem to hlavní se odehrává v sociální demokracii, straně, která pyrrhovsky vyhrála volby hanebným výsledkem těsně nad dvacet procent. Jidáš Hašek, jeden z významných viníků této prohry ve vítězství, se spolčil s rozvracečem sociální demokracie Zemanem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 26.10.2013 12:43

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Tak ať si pochutná někdo jinej, já je tam nezasadil.....:-)

On to tady nikdo nesbírá, v lese je plno holubinek, opěnek. Já bych to sebral, ale nikdo mi to doma neuvaří, prej nemám až tak vysokou životní pojistku......:-)

S. Netzer 26.10.2013 12:41

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

:-)))

S. Netzer 26.10.2013 12:41

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Páni!

Aby Vám je někdo ale nesebral.

S. Lazárek 26.10.2013 12:39

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Našel jsem asi deset trsů, ale vzal jsem jen čtyři, ostatní byla ještě školička.....:-)

J. Tolman 26.10.2013 12:38

Re: Vládu sestaví tyto strany

Trochu mi to připomíná smutný ruský vtip o rozdílu mezi ruskou a americkou demokracií. Američané vědí, kdy budou volby ale nevědí, kdo bude zvolen. Rusové nevědí, kdy budou volby ale vědí dávno předem, kdo bude zvolen. Hodně jsme se v tom Rusku přiblížili.

S. Lazárek 26.10.2013 12:38

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Musím říct, že dneska jsem viděl u kmene stromu hlavu cca 10cm širokou a říkám si, že na masáky je už trochu pozdě, tak jsem se jí kouknul na podvozek a ona to muchomůrka zelená.....

S. Netzer 26.10.2013 12:38

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Připojuji se ke gratulaci. Kotrč jsem našla jednou jedinkrát.

S. Netzer 26.10.2013 12:36

Re: Děda? ;-)

Německy podobné pořekadlo tvrdí, že plevel nezajde. To je, myslím, ještě trefnější. :-)

P. Vandas 26.10.2013 12:35

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

 V životě jsem to neochutnal, ale na drštkovou jsou houby dobré. Třeba masáci, ale ty také z opatrnosti nejím. :-):-):-)

V. Bok 26.10.2013 12:35

Re: Přeji hezké poledne, milí přátelé i odpůrci.

Přežil jsem komouše, přežil i Havlostán a tak přežiju i každý další. Tedy, pokud ten nahoře nerozhodne jinak.

Bez obav, jak říkal můj velezkušený kamarád ...každá změna k horšímu! No a vidíte ... i v tý tjurmě nakonec dostanou najíst. Jen aby mi nechali mý Kindle.

S. Lazárek 26.10.2013 12:34

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

U nás to všichni hodili tomu zdegenereovanýmu knížeti a to jsem nemusel vytáhnout ze skříně ani bič, opravdu chtěli sami a dobrovolně.....:-)

S. Lazárek 26.10.2013 12:33

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Tak tak. Pan kotrč mi jistě odpustí, že ho sežeru.....:-)

J. Kombercová 26.10.2013 12:32

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Jé... pan kotrč je výborný na dršťkovou polévku. Blahopřeji k úlovku.

P. Vandas 26.10.2013 12:31

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

 Tak přeji dobrou chuť. Mne ženuška odbyde moravským brabcem se zelím a bramborovým knedlíkem. Kachna je přece jen, kachna. Odvolili jsme s paní už včera. Já to hodil Kalouskovi, když je tak oblíben a paní z ostychu KDÚ-ČSL. :-):-) Děti to hodily ODS, prý jsou nejlepší. Tož tak je to u nás. :-):-)

S. Lazárek 26.10.2013 12:30

Re: Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Šel jsem to hodit spícímu knížeti, pak jsem vzal psa do lesa a přinesl odtud krásnýho kotrče. No není to pěknej den?......-)

J. Franke 26.10.2013 12:30

Máte mé symfónie...

Též se těch Indiánů nebojím. Když mě budou srát, odkloním své příjmy a přejdu do šedé ekonomiky. ;-)))

E. Heusinger 26.10.2013 12:30

Re: Kněžka slova a ducha je tam pečená vřená.....

I sockomouš se hlásí.

J. Kombercová 26.10.2013 12:29

Re: Vládu sestaví tyto strany

Vtipné.

Trošku strašidelné. :))

J. Kombercová 26.10.2013 12:28

Re: Zeman a kampaň

Beze sporu.

J. Franke 26.10.2013 12:27

Dobré odpoledne ze Svobodné Republiky Králický Sněžník...

Místo volebního guláše se v troubě hřeje kachna, dostal jsem na ni nezřízenou chuť a dělám ji s kysaným zelím a chlupatými knedlíky (nejsou to bobří chloupky z oficíny). Ale přijeli jsme pozdě na chalupu, takže hotovo bude až po druhé hodině. Zatím ladím volební náladu grogem a rázem se teplota v kuchyni zvedla na přijatelnou úroveň. A co vy ostatní, již odvoleno? ;-)

S. Netzer 26.10.2013 12:23

Re: Kněžka slova a ducha je tam pečená vřená.....

:-)))

takových je Vás víc, UBožÁKu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J. Franke 26.10.2013 12:23

Děda? ;-)

Č. Milota 26.10.2013 12:19

Re: Přeji hezké poledne, milí přátelé i odpůrci.

Nic se neděje, vezměte mlýn na záda (morální hrb), přibalte evangelického tajtrlíka z Vaši vsi a vyrazte. :o)

P. Hofman 26.10.2013 12:18

Re: Přeji hezké poledne, milí přátelé i odpůrci.

Nebojte, lid tam něco hodí i komunistům z ODS a Topky.

P. Hofman 26.10.2013 12:16

Re: Kněžka slova a ducha je tam pečená vřená.....

Proboha nestrašte. Já bych bez těch jejích urážek už ani nebyl.

Č. Milota 26.10.2013 12:15

Re: Vládu sestaví tyto strany

Hmmm, pijete silné čučo. To bude snad i hořet. Raketové palivo z Ruska ?

P. Vandas 26.10.2013 12:14

Přeji hezké poledne, milí přátelé i odpůrci.

 Tak už je to jisté. Sice nevíme co, nicméně už je to hotovo. Lid si nejspíše zvolil komunisty z ČSSD i ty echt komunisty od komunistů a nyní nám to spočítá. No a co přežil jsem je jednou, přežiji možná zas a když nepřežiji, žádná škoda nenastane. O jednoho pindala bude méně. Nuž, vzhůru bratři a sestry k světlým zítřkům! :-):-):-)

P. Hofman 26.10.2013 12:12

Vládu sestaví tyto strany

SPOZ, SSo, Hlavu vzhůru a DSSS.

Vyplynulo to z posledního čísla časopisu Izvěstije iz Gradu, které na Hradčanech vyjde v pondělí. Jak píše šéfredaktor časopisu Mynář, president Zeman změnil na poslední chvíli volební zákon a do poslanecké sněmovny se bude losovat. Proto už taky celý hlavní volební tým z Hradu obsadil dvě patra hotelu Pupp v Karlových Varech, kde losovačka za přítomnosti zkušeného notáře ze Sazky (nějaký Hušák) proběhne.

Za pár hodin bude známo, které strany vyhrály, což se redakci časopisu podařilo zjistit už nyní.

Sestavením vlády bude pověřen člen vítězné strany SPOZ premiér Mynář (který prohlásil, že se tato funkce nijak nekříží s funkcí kancléře presidenta, neb stejně žádnou prověrku nemá). Ministrem financí bude předseda strany SSo Mach (odborným poradcem mu bude nějaký Farage), ministryní zahraničních věcí předsedkyně Hlavy vzhůru Bobo (navrhuje okamžité vystoupení ČR ze všeho, kromě SČSP) a ministrem vnitra předseda DSSS Vandas (známý přátelským vztahem k Romům, čo to táram, cikánům). Ostatní funkce ministrů budou vydraženy v úterý.

S. Netzer 26.10.2013 12:11

Re: Prý voliči rozhodují i o osudu lídrů

Mráz kopřivu nespálí.

S. Netzer 26.10.2013 12:09

Re: Kněžka slova a ducha je tam pečená vřená.....

Kdyby pan Hofman volil Svobodné, tak by ho s největší pravděpodobností nezačala pomlouvat.

Myslím, že o zásadovosti u milé paní nemůže být řeč.