2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Až naprší a uschne

Už jsme si zvykli, že Věci veřejné jsou, podobně jako lidovci (ne)blahé paměti, strana nevypočitatelná. Jejich politici slíbí jedno, vzápětí prohlásí druhé, pak se dlouho handrkují a dělají velkoústá prohlášení a nakonec se vrátí k tomu, co odmítali. Pravda, takhle jedná občas každá strana, jen u VV jako by tomu bylo častěji.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 6.1.2012 14:44

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 6.1.2012 14:50

Re: MADAŘI

Paní Varadinková,  já už cca 15let strávím zhruba 50tis. km ročně na silnicích a něco o tom trošku vím.

Žádná škola smyku Vás nenaučí zkrátit brzdnou dráhu auta s ABS na sněhu a na letních gumách. Tuhle brzdnou dráhu zkrátí pouze zimní guma a o kolik, to pak záleží na její kvalitě, nikoliv na té Vaší. To je jedna věc. Druhá je ta, že pokud se Vám auto na ledu v kopci zastaví a nejede dál, jeho další pohyb nezáleží na tom, jak dobrá jste řidička a kolik máte škol smyku, ale kolik lidí je ochotno se do něj zezadu opřít a pomoci Vám. O tom jsem psal.

Pokud na ledu brzdíte přerušovaně a máte ABS, pak nejste zkušený řidič......:-)))

F. Doušek 6.1.2012 11:35

D.Rath po téměř dvouletých soudních tahanicích

o zaplacení pokuty ve výši 10 tisíc Kč za slovní útok na M. Kalouska byl definitivně odsouzen k zaplacení.

Splní své slovo, že ho nikdo nedonutí pokutu zaplatit?

J. Kombercová 6.1.2012 12:03

Re: D.Rath po téměř dvouletých soudních tahanicích

Budou mu muset vrtat koleno. Ten slib, že druhý plat rozdá potřebným, ten také nesplnil.

J. Anděl 6.1.2012 13:18

Re: D.Rath po téměř dvouletých soudních tahanicích

V přímém přenosu by to jistě mělo velkou sledovanost :-)

A. Fritscher 6.1.2012 11:22

V přírodě se vše snaží jít cestou nejmenšího odporu, i lidé se tak chovají .....

.............. ale věkem už člověk vkládá do svých rozhodnutí i životní zkušenosti a pocity, a dovolí si jít kolikrát i cestou "většího odporu" než nejmenšího, protože "cítí", že to je správné :o))

Je třeba aby lidstvo dospělo do "věku", kdy všechny trasy nepovedou už jen cestou nejmenšího odporu, protože tento příklad, je li následován až do konce, znamená zejména u vody třeba to, že se dostanete až na DNO :o))

J. Václavíková 6.1.2012 11:28

Re: V přírodě se vše snaží jít cestou nejmenšího odporu, i lidé se tak chovají .....

Pěkná metafora, ale jsou v ní menší nepřesnosti. Zkoušel jste se někdy potopit nějaký ten metr pod hladinu? Dá to zabrat!

A. Fritscher 6.1.2012 11:31

Re: V přírodě se vše snaží jít cestou nejmenšího odporu, i lidé se tak chovají .....

Jak komu, verlybě myslím ani ne .o)) ............. ale jo zkoušel, akorát že plavat pod hladinu to chce sakra úsilí, a myslím, že v životě to dno úplně stačí :o))

S. Lazárek 6.1.2012 11:33

Re: V přírodě se vše snaží jít cestou nejmenšího odporu, i lidé se tak chovají .....

Já byl jednou v životě s bombami cca 5 metrů pod hladinou s instruktorem a měl jsem zkažené celé odpoledne. Myslel jsem, že mi praskne hlava. Už nikdy.....:-)

P. Hejl 6.1.2012 11:11

Nadstandard

Trest za drahé právníky, státní Homolka plýtvala peněziMy si připlatíme za nadstandard a Homolka to rozháže za právníky. Aneb další tunýlek. Nejen podle mne¨, ale i podle ÚOHS,

S. Lazárek 6.1.2012 11:13

Re: Nadstandard

Vy si někde připlácite za nadstandard? A copak pěkného jste si v tom špitálu koupil?

O. Uživatel 6.1.2012 11:13

Uživatel požádal o vymazání
P. Hejl 6.1.2012 11:17

Re: Nadstandard

To bylo řečeno vobecně. To můšou Lazar s NeOstrovidem těško chápat. Ale jináč sem samozřejmě na nemocniční reformu doplatil, jako vjetšina živnostníků. Platil sem dobrovolně 500 měsíčně, teďky bysem musel platit na totéš pojištěí 5 táců !!!!

S. Lazárek 6.1.2012 11:19

Re: Nadstandard

Takže jen takové obecné pindy....OK. 

Až natrhnete googlu prdel a dostanete prachy za Váš hlodač, tak si budete moci Homolku koupit celou, i s tím Leksellovým gamanožem. Ten se Vám může hodit......

O. Uživatel 6.1.2012 11:23

Uživatel požádal o vymazání
J. Václavíková 6.1.2012 11:23

Re: Nadstandard

Na jaké pojištění jste platil 500 měsíčně? Zdravotní je min. kolem 1700.

O. Uživatel 6.1.2012 11:26

Uživatel požádal o vymazání
P. Hejl 6.1.2012 11:27

Re: Nadstandard

Mám na mysli zdravotní pojištění., co se platí socijálce. Živnostníci vjedí vo co de.

J. Václavíková 6.1.2012 11:30

Re: Nadstandard

Vy jste opravdu exotickej pták.  Zdravotní, co se platí sociálce :-)))) Myslíte zřejmě nemocenskou. Ta s tím vůbec nemá co dělat.

P. Hejl 6.1.2012 11:55

Re: Nadstandard

Pro živnostníka sou to prostě daně. Tečka dot com.

J. Václavíková 6.1.2012 12:09

Re: Nadstandard

Když jim nerozumíte, tak nad nimi nerozumujte.

J. Václavíková 6.1.2012 12:10

Re: Nadstandard

P.S. Navíc nemocenskou si platit nemusíte.

S. Lazárek 6.1.2012 11:27

Re: Nadstandard

Hejl je hodně malej pták, tam je pětistovka pojištění až až.....:-)) 

O. Uživatel 6.1.2012 11:30

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 6.1.2012 11:37

Re: Nadstandard

Nebo urolog?

S. Lazárek 6.1.2012 11:17

Re: Nadstandard

Tak zrovna na tuhle si asi připlácet moc nemusel, tu sehnal nejspíš se slevou na Aukru.

P. Hejl 6.1.2012 11:19

Re: Nadstandard

Typicky přiblblý reakce. Já píšu vo konkrétních vjecech...

S. Lazárek 6.1.2012 11:21

Re: Nadstandard

Jednou píšete, že to bylo řečeno vobecně, pak zase, že píšete vo konkrétních vjecech....Vy jste pěknej pták, se mi zdá.

J. Václavíková 6.1.2012 11:26

Re: Nadstandard

Pěkně vybarvenej :-)))

J. Václavíková 6.1.2012 11:26

Re: Nadstandard

Snad už se konečně bude něco kolem standardů a nadstandardů dít. Aspoň jsem něco takového zaslechla v televizi, zatím to byla jen bouře ve sklenici vody.