18.7.2019 | Svátek má DrahomíraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Slovenský příkladŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 1088, poslední: 16.3. 2018 9:34, přehled diskusí

Volby se nevyhrávají na náměstích (i když na Slovensku to ta:
Autor: I. Kozák Datum: 15.3.2018 2:39

"Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci .... "

Ano, preje. Konkretně vítězství protikanditáta v řádných volbách.

Volby se nevyhrávají na náměstích (i když na Slovensku to tak vypada) ale u volebních uren. Všechno ostatné jsou prázdné řeči a nenávist.

:
Autor: J. Nováček Datum: 15.3.2018 1:38

Aston nám nějak hloupne, začíná používat podpásovky a více lhát. Zeman vyhrál, protože nositelé "pravdy" jsou už profláknutí, takže ani masáže "veřejnoprávních médií" nezabraly.

Re: Zklamal jste mě Astone.:
Autor: A. Sedláčková Datum: 15.3.2018 1:30

Mne také. ČT je nedívatelný moloch, na který všichni platíme. Pane Neffe, mluvíte o lžích , ale sám některé opakujete. Zmíním jedinou: Ne na základě Zemanových lží, ale proto to očírovaný agent projel, protože si v TV pustil hubu na špacír ohledně Benešových dekretů. Lidi se lekli a p. Zeman byl zvolen prezidentem. A že zmínil v inauguračním projevu stranickost ČT? To je přece pravda. Kulturní fronta nám to ale všem vytmaví, buranům jedněm nevzdělaným. Tak už se zase bojuje za svobodu slova, boha jeho. Ještě že blbnou jenom Pražáci, všude jinde je klid.

Zklamal jste mě Astone.:
Autor: F. Václavík Datum: 15.3.2018 0:51

Už také překrucujete události, jak se Vám to hodí, abyste si mohl kopnout do Vámi nenáviděného Klause. Asi proto, že má vždycky pravdu a to levičáky spolehlivě nadzdvihne. Přeci si můžete snadno ověřit, že televizní krize se odehrávala kvůli Hodačovi a ne kvůli Bobošíkové. Ta se k tomu připletla, jak je jejím zvykem.Podstata byla jinde. Od té doby patří čt televizním odborářům. Ta jejich (vaše) "veřejnoprávní" televize mi leží v žaludku také, nejen mocným a jejich skupinám, jakkoliv se k nim nepočítám. Leží mi v žaludku jednostranné prosazování levičáckých názorů a hlasatelů jedné pravdy. A štve mě, že na to musím přispívat svými těžce vydělanými penězi. Vylezte z té vaší pražské kavárny a běžte se podívat mezi lidi a poslechněte si je. A toho vašeho Drahoše si dejte za rámeček na zeď.

vlastně nevím, proč by :
Autor: S. Ševeček Datum: 15.3.2018 0:49

Ondřej Neff alias Aston měl být vyvážený a neutrální. Nebo seriozní a uvážlivý.

selektivní rozhořčení:
Autor: S. Kubů Datum: 15.3.2018 0:20

Je pozoruhodné, že bojovníkům za svobodu slova vůbec nevadí současný brutální útok na něj v Německu, kde byla prosazena předběžná mimosoudní cenzura internetu. Ohledně zmíněných událostí na Slovensku, doufám, že z nich za pár týdnů zbyde víc, nežli u nás (po svržení vlády) kauza nezdaněných kabelek. Mám intenzivní deja vu a už mi chybí jenom Ruml se spacákem.

utajení?:
Autor: T. Kohout Datum: 15.3.2018 0:17

Oslavoval "v utajení"? Ono je to i tak dost zlé, ale netřeba to přibarvoval. O oslavě se běžně psalo, tak jaké utajení? Fantas.

Zeman zvitezil protoze Drahos byl nevolitelny mamlas:
Autor: M. Zavala Datum: 15.3.2018 0:09

nic vice v tom nehledejte