18.8.2019 | Svátek má HelenaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Slovenský příkladŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 1088, poslední: 16.3. 2018 9:34, přehled diskusí

Musela:
Autor: V. Hájková 383 Datum: 15.3.2018 8:02

jsem se smát - když jsem včera slyšela- jak zareagovala ""PRORUSKÁ HRADNÍ SMEČKA""- když dostala avízo, že ""banda pražské kavárny"" - se chystá jít OPILCI ZEMANOVI "" zazpívat pod okna pražského hradu jinou písničku než by rád slyšel ! Okamžitě - hradní policie a armáda- začala stavět obranné 3 metrové zátarasy! :-)) To je tedy síla! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

Re: Jak to vidím já.:
Autor: J. Svoboda 169 Datum: 15.3.2018 8:01

Vtipné od pana Spáčila. Ovšem svolávat bezpečnostní radu státu a pak ústy premiéra Fica v přímém mimořádném přenosu tvrdit, že někdo tajně navezl dlažební kostky před vládní budovy v předvečer ohlášených demonstrací, to už zas taková legrace není. Zvlášť potom, co se ukázalo, kde se tam ty kostky vzaly.

Pěkný den.

Re: Zeman slavil řikrát. :
Autor: V. Heidlerová Datum: 15.3.2018 8:01

Děkuji za pozdravení. Já věděla, že se opět setkáme. Já sama jsem tělesně postižená, chodím o francouzských holích a těžko se pohybuju. Mám však sebekritičnost a život mne naučil pokoře i díkůvzdání za to,co ještě mohu vykonávat. Taky jsem už velmi stará a uvědomuji si, že jsem v závěrečné fázi života. Proto je mi z duše odporné, když se někdo nenaučí ohodnotit své síly a možnosti a nedokáže odejít včas, takový u mne nemůže získat úctu. Už i proto ne, že svou nemohoucnost doprovází siláckými a sebestřednými výroky o pevném zdraví, o svém junáctví,o prostatě jak panic, o tom, že další pětiletka patří jemu a jeho lokajům atd. - jako by měl úmluvu s Bohem, že se dožije nejméně 90 let. I když dokážu pochopit i odlišit nadsázku a básnickou licenci, v případě presidenta republiky ji nenacházím, a považuji jeho chování za vzpupnost, pohrdání slušností i za nebývalou sebestřednost a lživou sebejistotu, kterou jako těžce tělesně postižený nemůže mít. Proto mi slogany páně prezidentovy připadají naprosto nepřijatelné a velmi nehezky karikující jeho osobnost a vystupování. On není z rodu toho slavného fyzika, kterého tělo zradilo, ale duch zůstal v mocném rozmachu, protože ruku v ruce s chátráním tělesné schránky MZ jde i úpadek psychických a rozumových sil a jeho výstupy na veřejnosti se stávají fraškou, očekávaným pobavením a hlavně zvědavým davovým pátráním, o kolik zase pokročilo chátrání. Jen posuďte jeho 1. a 2.inaugurační projev - jaký propastný rozdíl a doklad mého tvrzení. Občané, kteří nemají prostředky na oslavu inaugurace, volí takové prostředky, jaké jim možnosti dovolí, jdou tam z vlastní vůle bez vidiny žranice a tučného výdělku a blejsknutí se na výsluní. Proto jim fandím a v duchu pajdám s nimi.

Kluci ušatý z SPD:
Autor: L. Němec Datum: 15.3.2018 8:00

kdy vyrazíte vy do ulic ?

Nebo se bojíte ukázat ty svoje ksichty na veřejnosti a pěstujete si ty svoje xenofobní názory a nenávisti všeho druhu pěkně doma, anonymně, ve smrádku pod peřinou nebo u televize ?

Veřejně se vykoktáte maximálně v putyce pořádně posílený chlastem a přítomností podobně pošahanejch kumpánů.

Bojej se , pitomiovci, to je celý.

Re: Jak to vidím já.:
Autor: F. Doušek Datum: 15.3.2018 7:59

Nevím sice co vyřvává zmanipulovaný dav, ale já v tom vidím důsledek nevymáchané Zemanovy huby, pardon, bonmotu.

Re: Že je ČT vaše:
Autor: F. Doušek Datum: 15.3.2018 7:57

A přesto vám ho platíme, resp. následky dejme tomu havarie, kterou svým autem vy způsobíte v povinném ručení.

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne:
Autor: P. Novák Datum: 15.3.2018 7:57

Tricku, to vám nevėřím. Vy, a potéšen? Vy jste jen nékdy více, jindy méné, ale vždycky žlučovitý.

Re: Vláda ANOnistických odborníků:
Autor: J. Franke Datum: 15.3.2018 7:56

Mýlíte se. Byli to politici, to právě Babiš mluvil o odbornících.

Re: Že je ČT vaše:
Autor: J. Svoboda 169 Datum: 15.3.2018 7:56

Musíte založit stranu nebo do nějaké vstoupit, vyhrát volby nebo se dostat do vládní koalice a příslušný zákon protlačit sněmovnou a senátem. Nic na tom není.

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone! :
Autor: V. Klepetko Datum: 15.3.2018 7:55

Díváte se alespoň někdy?

Třeba před parlamentními volbami měla v TV i strana Zelených naprosto neůměrný prostor. Bylo to natolik okaté, že to snad musíte uznat i bez nějakých složitých analýz a výzkumů...

V tomto ohledu je to podobné jako za těch komoušů - ti taky prosazovali z televizní obrazovky jen tu svou pravdu! Nesuhlasím s tím aby se za peníze nas všech dělala politická propaganda ve prospěch malé hrstky vyvolených!

Re: Kde ti lidé všichni jsou ?..:
Autor: I. Břízová Datum: 15.3.2018 7:55

Ahoj. Vzpomínáš na demonstrace odborářů společně s ČSSD? Ale to bylo asi něco jiného.:-))

Re: Opět: co je dovoleno:
Autor: V. Církva Datum: 15.3.2018 7:54

Nevím s jakými podporovateli Babiše či Zemana diskutujete. Morálka je samozřejmě statisticky důležitá i pro většinu voličů Zemana či Babiše. Problém je jinde. A to že opozice Zemana či Babiše na tom je s morálkou stejně nebo hůř.

Opozice jsou dnes studenti DAMU, umělci, Kalousek, ODS. Takže k těmto: ODS je také Bohm s jeho posluhováním Ritigovi, Open Cards a ostatními podvody. Kalousek je známý ochybnými korupcemi z jeho minulosti na ministerstvu obrany. Není morální užívat marihuanu, a lidé kteří jsou na ni závislí mají vymaštěné hlavy, tu na DAMU statisticky užívá polovina studentů. Co se týká umělců a ČT. Klientelismus na ČT je známá věc. Kapři si rybník nevypustí, proto nátlak umělců proti potřebným změnám na ČT je konflikt zájmů.

Jinak, rád bych měl u nás etickou politiku se slušnými lidmi. Takoví ale nejsou ani v opozici, ani u vítězů, proto se rozhodujeme pragmaticky. Přestože ANO rád nemám a nevolil jsem je, je třeba aby urychleně byla schválena vláda, která logicky z výsledků voleb vyžaduje zastoupení ANO. Fouňové ODS, ČSSD, KDU, Piráti nejsou schopni vytvořit parlamentní většinu. Už proto že s ANO, SPD ani KSČ (v tom jediném souhlasím) do vlády nechtějí.

Chápu ,:
Autor: V. Hájková 383 Datum: 15.3.2018 7:53

že psát svuj příspěvek na NP - nemá dnes žádný smysl . Zdejší diskuze - bohužel obsadili z více jak 90% bývalí i současní komouši - nebo zcela senilní lidé bez špet

ky zdravého rozumu ! Přesto mně to nedá se nezeptat: KOLIK Z VÁS si poslechlo na čt. 24 tento pořad???

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/218411058130312/

Ptám se proto, že nezbývá než žasnout nad 95% zdejší výblitku proti české televize a jejímu financování a kontrole - což vyznívá z vašich nesmyslných žvástu!

Re: Jak to vidím já.:
Autor: P. Spáčil Datum: 15.3.2018 7:53

Říkám to od začátku, střílel Ondráček, nabíjel Zeman a AB to jako řidič venku jistil, jestli někdo nejde!!!!

Kde ti lidé všichni jsou ?..:
Autor: R. Chodovsky Datum: 15.3.2018 7:47

Kolik tisíc lidí na náměstí je jasný důkaz toho, že nejste způsobilý psát? Kolik je jich nutné na náměstí, aby jste pochopil svou nezpůsobilost mluvit? A kolik jich musí být, aby se dokázala nezpůsobilost k životu?

Že je ČT vaše:
Autor: P. Portwyn Datum: 15.3.2018 7:46

a vy ji nedáte?

V pohodě. Ale plaťte si ji sami.

Já po vás taky nechci, abyste mi platili moje auto.

Re: Vláda ANOnistických odborníků:
Autor: A. Trick Datum: 15.3.2018 7:45

Nic nového. Ministři dopravy za ODS také byli "odborníky". ANOnisti monopol nemají.

Jak to vidím já.:
Autor: P. Čech Datum: 15.3.2018 7:44

"když se na Václavském náměstí spojuje Zeman s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové." Ale ono tomu, zdá se, tak je! Jen s malým doplněním. Ty Slováky zavraždili Babiš s Okamurou a Zeman jim v tom sekundoval. To vyřvává na náměstích a v ulicích Prahy zmanipulovaný dav.

Re: Astone lžete!:
Autor: J. Nový Datum: 15.3.2018 7:43

Přesně tak. Kdyby ti akademici měli "koule", tak místo toho, aby haněli své spoluobčany, tak by podepsali petici proti násilí a terorismu v Evropě, které v té chvíli přibývalo rychlým tempem.

To bych je pak ocenil i já.

Ale střílet do vlastních řad ve chvíli, kdy se dělo,co se dělo, bylo.....nemám pro to slov.

Racionální je, že autoři těchto výroků jsou idioti.:
Autor: F. Havala Datum: 15.3.2018 7:43

"Ty jsou mnohdy přehnané, jako když se na Václavském náměstí spojuje Zeman s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové. V krajním případě jsou směšné, jako když horlivec při udílení Českých lvů vyzýval lidi, aby nevolili Zemana. Nicméně je třeba mít na zřeteli, že i tyto výstřednosti mají racionální názor."

Re: To je teď taková móda obvinit kdekoho z kdečeho:
Autor: J. Franke Datum: 15.3.2018 7:42

Uspět ve volbách zdaleka neznamená mít pravdu. Nedávno komunisté slavili výročí a jak ten jejich "úspěch v demokratických volbách" dopadl, víte sám.

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne:
Autor: A. Trick Datum: 15.3.2018 7:42

Jsem potěšen, že jste uvědomělý a státotvorný a "myslí Vám to politicky".

Re: Astone lžete!:
Autor: P. Lenc Datum: 15.3.2018 7:40

Ano,Aston buď neví, čemuž nevěřím, nebo ví a pouze si zalhal.

Vláda ANOnistických odborníků:
Autor: J. Franke Datum: 15.3.2018 7:38

A toto nám teď vládne. Můj Bóže, můj Bóže....

1url.cz/itcvN

To je teď taková móda obvinit kdekoho z kdečeho:
Autor: F. Egerer Datum: 15.3.2018 7:38

To je teď taková móda u těch, co neuspěli v demokratických volbách, obvinit bez důkazu kdekoho z kdečeho a vydávat to za obecně přijímanou pravdu, ve jménu které se pak vede "boj za tu jejich demokracii".

Astone lžete!:
Autor: V. Církva Datum: 15.3.2018 7:37

(Zeman) napodruhé opět lhal tvrzením, že jeho soupeř Jiří Drahoš otevírá dveře ilegální imigraci

------------------------

Jinak bych s Vámi v lecčems souhlasil. Zeman je mstivý, vůči Číně moc servilní..... Jenomže pan Drahoš podepsal mezi první desítkou petici proti neexistující xenofobii. A to v době kdy se přes hranice EU přivalilo ročně přes milion ilegálních migrantů! Jestli to není otvírání dveří migraci co už? To někdo čekal že Drahoš s Frontexem dělá taxíka přímo uprostřed Středozemního moře!?

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne:
Autor: P. Novák Datum: 15.3.2018 7:36

Trickův zaměstnavatel má teď jiné starosti. Treba jak se vylhat ze Skripala.

Re: Zemanův projev:
Autor: J. Maleček Datum: 15.3.2018 7:36

https://www.noviny.cz/analyza-vyvazenosti-vysilani-ceske-televize-je-plna-diletantskych-chyb/

Re: Benešovy dekrety jsou jako špunt,:
Autor: J. Jelínek Datum: 15.3.2018 7:32

Pletu se, pokud si myslím, že říšskoněmecké zákony platily pouze na území přičleněných k Říši, tedy v Sudetech? V Protektorátu to asi bylo trochu jinak, nebo ne? Fakt nevím, prosím o poučení, bez ironie.

Opět: co je dovoleno:
Autor: P. Kučera 512 Datum: 15.3.2018 7:32

Lhát se nemá. Ale není to trestný čin - tak mlčte. Říkal jsem, že Zeman lže a Babiš přinejmenším obchází zákony (a měl jsem na to i důkazy), odpověď mi byla: Ty lžeš! Resp.: Žádný trestný čin se nestal. Na Slovensku se vyjevuje realita přísloví, že kdo lže, ten krade, kdo krade, ten zabíjí. To už trestné činy jsou. Vést zemi k orientálním autokraciím či totalitám trestné není. Když se snažím varovat, dostane se mi odpovědi, že Brusel je horší, protože nám bude cpát migranty. Nějaká svoboda slova a nezávislá veřejnoprávní média jsou většině úplně na nic, mají svoji Novu a svůj Barrandov. Sice mají práci a lepší mzdu, ale nemají perspektivu, vizi. Tak ji čekají od státu, fajn, ale dokonce i za svoje problémy, zaviněné vlastní hloupostí, obviňují stát a žádají jej o pomoc. Hlavně že máme legálně zvoleného premiéra a prezidenta. "Morálka mě nezajímá, tou se ohání jen podvodník či slaboch", slyšíme od nich. Je to tak?

Dobrý den.