14.4.2021 | Svátek má Vincenc


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hájková 15.3.2018 8:02

Musela

jsem se smát - když jsem včera slyšela- jak zareagovala ""PRORUSKÁ HRADNÍ SMEČKA""- když dostala avízo, že ""banda pražské kavárny"" - se chystá jít OPILCI ZEMANOVI "" zazpívat pod okna pražského hradu jinou písničku než by rád slyšel ! Okamžitě - hradní policie a armáda- začala stavět obranné 3 metrové zátarasy! :-)) To je tedy síla! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

J. Svoboda 15.3.2018 8:01

Re: Jak to vidím já.

Vtipné od pana Spáčila. Ovšem svolávat bezpečnostní radu státu a pak ústy premiéra Fica v přímém mimořádném přenosu tvrdit, že někdo tajně navezl dlažební kostky před vládní budovy v předvečer ohlášených demonstrací, to už zas taková legrace není. Zvlášť potom, co se ukázalo, kde se tam ty kostky vzaly.

Pěkný den.

V. Heidlerová 15.3.2018 8:01

Re: Zeman slavil řikrát.

Děkuji za pozdravení. Já věděla, že se opět setkáme. Já sama jsem tělesně postižená, chodím o francouzských holích a těžko se pohybuju. Mám však sebekritičnost a život mne naučil pokoře i díkůvzdání za to,co ještě mohu vykonávat. Taky jsem už velmi stará a uvědomuji si, že jsem v závěrečné fázi života. Proto je mi z duše odporné, když se někdo nenaučí ohodnotit své síly a možnosti a nedokáže odejít včas, takový u mne nemůže získat úctu. Už i proto ne, že svou nemohoucnost doprovází siláckými a sebestřednými výroky o pevném zdraví, o svém junáctví,o prostatě jak panic, o tom, že další pětiletka patří jemu a jeho lokajům atd. - jako by měl úmluvu s Bohem, že se dožije nejméně 90 let. I když dokážu pochopit i odlišit nadsázku a básnickou licenci, v případě presidenta republiky ji nenacházím, a považuji jeho chování za vzpupnost, pohrdání slušností i za nebývalou sebestřednost a lživou sebejistotu, kterou jako těžce tělesně postižený nemůže mít. Proto mi slogany páně prezidentovy připadají naprosto nepřijatelné a velmi nehezky karikující jeho osobnost a vystupování. On není z rodu toho slavného fyzika, kterého tělo zradilo, ale duch zůstal v mocném rozmachu, protože ruku v ruce s chátráním tělesné schránky MZ jde i úpadek psychických a rozumových sil a jeho výstupy na veřejnosti se stávají fraškou, očekávaným pobavením a hlavně zvědavým davovým pátráním, o kolik zase pokročilo chátrání. Jen posuďte jeho 1. a 2.inaugurační projev - jaký propastný rozdíl a doklad mého tvrzení. Občané, kteří nemají prostředky na oslavu inaugurace, volí takové prostředky, jaké jim možnosti dovolí, jdou tam z vlastní vůle bez vidiny žranice a tučného výdělku a blejsknutí se na výsluní. Proto jim fandím a v duchu pajdám s nimi.

L. Němec 15.3.2018 8:00

Kluci ušatý z SPD

kdy vyrazíte vy do ulic ?

Nebo se bojíte ukázat ty svoje ksichty na veřejnosti a pěstujete si ty svoje xenofobní názory a nenávisti všeho druhu pěkně doma, anonymně, ve smrádku pod peřinou nebo u televize ?

Veřejně se vykoktáte maximálně v putyce pořádně posílený chlastem a přítomností podobně pošahanejch kumpánů.

Bojej se , pitomiovci, to je celý.

F. Doušek 15.3.2018 7:59

Re: Jak to vidím já.

Nevím sice co vyřvává zmanipulovaný dav, ale já v tom vidím důsledek nevymáchané Zemanovy huby, pardon, bonmotu.

F. Doušek 15.3.2018 7:57

Re: Že je ČT vaše

A přesto vám ho platíme, resp. následky dejme tomu havarie, kterou svým autem vy způsobíte v povinném ručení.

P. Novák 15.3.2018 7:57

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne

Tricku, to vám nevėřím. Vy, a potéšen? Vy jste jen nékdy více, jindy méné, ale vždycky žlučovitý.

J. Franke 15.3.2018 7:56

Re: Vláda ANOnistických odborníků

Mýlíte se. Byli to politici, to právě Babiš mluvil o odbornících.

J. Svoboda 15.3.2018 7:56

Re: Že je ČT vaše

Musíte založit stranu nebo do nějaké vstoupit, vyhrát volby nebo se dostat do vládní koalice a příslušný zákon protlačit sněmovnou a senátem. Nic na tom není.

V. Klepetko 15.3.2018 7:55

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Díváte se alespoň někdy?

Třeba před parlamentními volbami měla v TV i strana Zelených naprosto neůměrný prostor. Bylo to natolik okaté, že to snad musíte uznat i bez nějakých složitých analýz a výzkumů...

V tomto ohledu je to podobné jako za těch komoušů - ti taky prosazovali z televizní obrazovky jen tu svou pravdu! Nesuhlasím s tím aby se za peníze nas všech dělala politická propaganda ve prospěch malé hrstky vyvolených!

I. Břízová 15.3.2018 7:55

Re: Kde ti lidé všichni jsou ?..

Ahoj. Vzpomínáš na demonstrace odborářů společně s ČSSD? Ale to bylo asi něco jiného.:-))

V. Církva 15.3.2018 7:54

Re: Opět: co je dovoleno

Nevím s jakými podporovateli Babiše či Zemana diskutujete. Morálka je samozřejmě statisticky důležitá i pro většinu voličů Zemana či Babiše. Problém je jinde. A to že opozice Zemana či Babiše na tom je s morálkou stejně nebo hůř.

Opozice jsou dnes studenti DAMU, umělci, Kalousek, ODS. Takže k těmto: ODS je také Bohm s jeho posluhováním Ritigovi, Open Cards a ostatními podvody. Kalousek je známý ochybnými korupcemi z jeho minulosti na ministerstvu obrany. Není morální užívat marihuanu, a lidé kteří jsou na ni závislí mají vymaštěné hlavy, tu na DAMU statisticky užívá polovina studentů. Co se týká umělců a ČT. Klientelismus na ČT je známá věc. Kapři si rybník nevypustí, proto nátlak umělců proti potřebným změnám na ČT je konflikt zájmů.

Jinak, rád bych měl u nás etickou politiku se slušnými lidmi. Takoví ale nejsou ani v opozici, ani u vítězů, proto se rozhodujeme pragmaticky. Přestože ANO rád nemám a nevolil jsem je, je třeba aby urychleně byla schválena vláda, která logicky z výsledků voleb vyžaduje zastoupení ANO. Fouňové ODS, ČSSD, KDU, Piráti nejsou schopni vytvořit parlamentní většinu. Už proto že s ANO, SPD ani KSČ (v tom jediném souhlasím) do vlády nechtějí.

V. Hájková 15.3.2018 7:53

Chápu ,

že psát svuj příspěvek na NP - nemá dnes žádný smysl . Zdejší diskuze - bohužel obsadili z více jak 90% bývalí i současní komouši - nebo zcela senilní lidé bez špet

ky zdravého rozumu ! Přesto mně to nedá se nezeptat: KOLIK Z VÁS si poslechlo na čt. 24 tento pořad???

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/218411058130312/

Ptám se proto, že nezbývá než žasnout nad 95% zdejší výblitku proti české televize a jejímu financování a kontrole - což vyznívá z vašich nesmyslných žvástu!

P. Spáčil 15.3.2018 7:53

Re: Jak to vidím já.

Říkám to od začátku, střílel Ondráček, nabíjel Zeman a AB to jako řidič venku jistil, jestli někdo nejde!!!!

R. Chodovsky 15.3.2018 7:47

Kde ti lidé všichni jsou ?..

Kolik tisíc lidí na náměstí je jasný důkaz toho, že nejste způsobilý psát? Kolik je jich nutné na náměstí, aby jste pochopil svou nezpůsobilost mluvit? A kolik jich musí být, aby se dokázala nezpůsobilost k životu?

P. Portwyn 15.3.2018 7:46

Že je ČT vaše

a vy ji nedáte?

V pohodě. Ale plaťte si ji sami.

Já po vás taky nechci, abyste mi platili moje auto.

A. Trick 15.3.2018 7:45

Re: Vláda ANOnistických odborníků

Nic nového. Ministři dopravy za ODS také byli "odborníky". ANOnisti monopol nemají.

P. Čech 15.3.2018 7:44

Jak to vidím já.

"když se na Václavském náměstí spojuje Zeman s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové." Ale ono tomu, zdá se, tak je! Jen s malým doplněním. Ty Slováky zavraždili Babiš s Okamurou a Zeman jim v tom sekundoval. To vyřvává na náměstích a v ulicích Prahy zmanipulovaný dav.

J. Nový 15.3.2018 7:43

Re: Astone lžete!

Přesně tak. Kdyby ti akademici měli "koule", tak místo toho, aby haněli své spoluobčany, tak by podepsali petici proti násilí a terorismu v Evropě, které v té chvíli přibývalo rychlým tempem.

To bych je pak ocenil i já.

Ale střílet do vlastních řad ve chvíli, kdy se dělo,co se dělo, bylo.....nemám pro to slov.

F. Havala 15.3.2018 7:43

Racionální je, že autoři těchto výroků jsou idioti.

"Ty jsou mnohdy přehnané, jako když se na Václavském náměstí spojuje Zeman s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové. V krajním případě jsou směšné, jako když horlivec při udílení Českých lvů vyzýval lidi, aby nevolili Zemana. Nicméně je třeba mít na zřeteli, že i tyto výstřednosti mají racionální názor."

J. Franke 15.3.2018 7:42

Re: To je teď taková móda obvinit kdekoho z kdečeho

Uspět ve volbách zdaleka neznamená mít pravdu. Nedávno komunisté slavili výročí a jak ten jejich "úspěch v demokratických volbách" dopadl, víte sám.

A. Trick 15.3.2018 7:42

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne

Jsem potěšen, že jste uvědomělý a státotvorný a "myslí Vám to politicky".

P. Lenc 15.3.2018 7:40

Re: Astone lžete!

Ano,Aston buď neví, čemuž nevěřím, nebo ví a pouze si zalhal.

J. Franke 15.3.2018 7:38

Vláda ANOnistických odborníků

A toto nám teď vládne. Můj Bóže, můj Bóže....

1url.cz/itcvN

F. Egerer 15.3.2018 7:38

To je teď taková móda obvinit kdekoho z kdečeho

To je teď taková móda u těch, co neuspěli v demokratických volbách, obvinit bez důkazu kdekoho z kdečeho a vydávat to za obecně přijímanou pravdu, ve jménu které se pak vede "boj za tu jejich demokracii".

V. Církva 15.3.2018 7:37

Astone lžete!

(Zeman) napodruhé opět lhal tvrzením, že jeho soupeř Jiří Drahoš otevírá dveře ilegální imigraci

------------------------

Jinak bych s Vámi v lecčems souhlasil. Zeman je mstivý, vůči Číně moc servilní..... Jenomže pan Drahoš podepsal mezi první desítkou petici proti neexistující xenofobii. A to v době kdy se přes hranice EU přivalilo ročně přes milion ilegálních migrantů! Jestli to není otvírání dveří migraci co už? To někdo čekal že Drahoš s Frontexem dělá taxíka přímo uprostřed Středozemního moře!?

P. Novák 15.3.2018 7:36

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne

Trickův zaměstnavatel má teď jiné starosti. Treba jak se vylhat ze Skripala.

J. Maleček 15.3.2018 7:36

Re: Zemanův projev

https://www.noviny.cz/analyza-vyvazenosti-vysilani-ceske-televize-je-plna-diletantskych-chyb/

J. Jelínek 15.3.2018 7:32

Re: Benešovy dekrety jsou jako špunt,

Pletu se, pokud si myslím, že říšskoněmecké zákony platily pouze na území přičleněných k Říši, tedy v Sudetech? V Protektorátu to asi bylo trochu jinak, nebo ne? Fakt nevím, prosím o poučení, bez ironie.

P. Kučera 15.3.2018 7:32

Opět: co je dovoleno

Lhát se nemá. Ale není to trestný čin - tak mlčte. Říkal jsem, že Zeman lže a Babiš přinejmenším obchází zákony (a měl jsem na to i důkazy), odpověď mi byla: Ty lžeš! Resp.: Žádný trestný čin se nestal. Na Slovensku se vyjevuje realita přísloví, že kdo lže, ten krade, kdo krade, ten zabíjí. To už trestné činy jsou. Vést zemi k orientálním autokraciím či totalitám trestné není. Když se snažím varovat, dostane se mi odpovědi, že Brusel je horší, protože nám bude cpát migranty. Nějaká svoboda slova a nezávislá veřejnoprávní média jsou většině úplně na nic, mají svoji Novu a svůj Barrandov. Sice mají práci a lepší mzdu, ale nemají perspektivu, vizi. Tak ji čekají od státu, fajn, ale dokonce i za svoje problémy, zaviněné vlastní hloupostí, obviňují stát a žádají jej o pomoc. Hlavně že máme legálně zvoleného premiéra a prezidenta. "Morálka mě nezajímá, tou se ohání jen podvodník či slaboch", slyšíme od nich. Je to tak?

Dobrý den.