5.8.2020 | Svátek má Kristián


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 15.3.2018 6:53

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Co bych si počal s tou vrácenou televizí? Pane Anděli, já to ale na rozdíl od Vás vím!

Nechal bych ji žít svým vlastním televizním životem!

Ale pověřil bych řízením nějakého člověka, který by dokázal nějak zařídit, aby politická strana s 5% preferencí neměla 50% vysílacího času (obrazně řečeno), a aby ty miliardové toky byly pod nějakou efektivní kontrolou, tak jako ostatní veřejné peníze.

V. Kotas 15.3.2018 6:51

Astone/Neffe, doopravdy si myslíš, že " demonstrace "

v Praze, jsou víc, než přímé volby prezidenta ! A Slovensko ? To tam budou ty volby opakovat tak dlouho, dokud se nebude líbit EU ? Ona to má už vyzkoušené, ve svém konání, že.

J. Holíček 15.3.2018 6:50

Re: Zeman slavil řikrát.

Dobrý den.

Není hezké vysmívat se postiženému, leč je to věc vkusu.

Pokud jde ale o ono přehlučení občanů, povšimněte si, prosím, jak profesionální přípravu měli, jak si dali záležet na tom, aby jejich transparenty a mávadla byly k světu.

Přeji přehlučujícím lidem jejich povyražení, jen tu spontanietu aby jeden hledal jako vodu na poušti.

Pěkný den, přeji, paní Heidlerová. :-)

J. Schwarz 15.3.2018 6:50

Milý Astone,

z čeho plyne že Zeman byl zvolen na základě lží? Tohle je velmi laciné tvrzení, neboť jak by si počínal pan Drahoš neuvidíme, nebyl totiž zvolen a tvrdit může cokoli. Nicméně tvrdil, že se sice máme snažit EU a její mechanismy změnit, ovšem když se to nepovede pak se musíme podřídit neboť "i my jsme EU" a k EU "neexistuje alternativa". při případných "změnách EU" by se nikdy nedal na stranu Orbána, Stracheho Svobodných, Front National ve Francii nebo AFD v Německu, tedy by stál na straně současných "vítačů". Jak by z této pozice bojoval proti společné evropské azylové politice netuším. A pokud jde o veřejnoprávní média? Tak ta právě "mocným" patří. Neboť kdo je mocnější než ti, co mají možnost prakticky neustále svobodně hlásat svoje názory v médiích / které jsou údajně veřejnoprávní a nestranná / a přitom se snaží nasadit oponentům náhubek? "Politická korektnost" je svinstvo které jde proti svobodě slova a méně majetným třídám. Bohatí a vládnoucí měli svobodu slova vždycky. Svoboda slova musí znamenat možnost vyjádřit se i pro neprivilegované vrstvy, k čemuž patří především možnost vyjádřit svou nespokojenost s vládnoucími elitami i poměry za použití patřičného expresivního slovníku.

V. Klepetko 15.3.2018 6:45

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Co to plácáte? SPO je banda politických vykopávek a jakýsi Veleba je mi ukradenej, to je dinosaurus z minulosti, asi jako ten Kalousek...

Ale co bylo ukradeno - musí být vráceno! Veřejnoprávní televize se musí vrátit zpět veřejnosti - a k veřejnosti. A je škoda že Zeman už asi nemá sílu to říci na plnou hubu!

V. Pokorný 15.3.2018 6:40

Jasně

Znova se ptám. Kolik bojovníků včera bojovalo v Praze za svobodu slova a demokracii. Tři, čtyři tisíce? Není to málo Antone Pavloviči? hce to štípat a štípat. A třeba dát i štípanou.Tedy jen některé a vybrané.

L. Němec 15.3.2018 6:40

Re: Pražská kavárna a TOP demonstrují

A je to zakázané, pane demokrate ?

J. Anděl 15.3.2018 6:38

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Ani my, koncesionáři, na to nemáme jednotný názor, pane Klepetko. Ačkoliv my dva se náhodou docela shodneme, protože mně je opravdu Česká televize ukradená :-)

Akorát nemám ponětí, co bych si s ní počal, by mi ji někdo vrátil. Prosazoval pravdu a objektivitu podle Anděla? Nevím, v čem by to bylo v principu jiné.

L. Němec 15.3.2018 6:36

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

No a víc za vás, zemanovce, mluví ještě marginálnější a mikropidipartaj zvaná SPO - emanovci.

Chudák předseda Veleba, včera se loučil na Hradě smutným tangem se svým působením na veřejnosti. Už ho nikde nechtěj. Prej se stane novinářem. Huráááá.

L. Němec 15.3.2018 6:31

Právo voličovo

Ani Burešovci a ani Eman z Kolína si nemůžou myslet, že byli jednou zvoleni a můžou si dělat úplně , co chtěj.

A občan-volič nemá právo jen přijít k volbám a pak léta držet klapačku.

Naopak, volič musí bohorovný mocipány citelně štípat a kousat do pördölö.

F. Žůrek 15.3.2018 6:30

Astone, souhlas. Nové volby do sněmovny!

Slovensko je bezpochybně politicky před námi. Tam skutečně investigativní novinář je investigativní novinář a výsledek se dostavil. Je důvod protestovat. Arogance ve vysoké politice již nabývá vrcholu.

U nás se také začíná stávkovat. Velice opatrně. Dnes studenti odejdou z vyučování (na půl hodiny - aspoň to). Má to být stávka či protest. Konečně v českých zemích je aspoň trochu při rozumu. Nemluvme pořád zbytečně o nějaké politické krisi, ale jednejme!

Jednejme slušně a o poctivě. A těm politikům, kteří nás očividně podvádějí, již konečně poděkujme.

Na znovuzvolení Zemana se skutečně podílela veřejnoprávní média. Zde je názorně vidět, jak slouží lidem taková placená veřejná "reklama" - pro klamání "občana".

L. Sindi 15.3.2018 6:29

At zije demokracie, ale moje pravda je ta spravna!

J. Anděl 15.3.2018 6:27

Re: Zeman zvitezil protoze Drahos byl nevolitelny mamlas

To by se dalo říct o někom, kdo v prvním kole vypadne s max půl procentem hlasů. Čistě logicky, analýzou slova "nevolitelný".

V. Klepetko 15.3.2018 6:25

Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Vidím to jinak. Před 18 lety byla veřejnoprávní televize ukradena koncesionářům . Ta zlodějská banda si tehdy ve spacákovém puči proti Sněmovně uzurpovala moc a ovládla miliardové finanční toky - a již dvě desítky let z nich finančně korumuje celou kulturní scénu. A politicky korumpuje šíbry ze spřízněných partají výměnou za slepou, hluchou a servilní mediální radu!

Co bylo ukradeno, musí být vráceno! Zeman by to za nás, koncesionáře, měl říci na plnou hubu - ale on místo toho ve svém inauguračním projevu jen tiše naznačil, že ti televizní zloději za naše peníze okatě upřednostňují Kalouska a jeho marginální pidipartaj!

V této věci Zeman mluví za nás, koncesionáře.

A. Trick 15.3.2018 6:20

Re:

Spekulujte a dejte vědět.

A. Trick 15.3.2018 6:19

Astone bravo!

Dnes je to vskutku ÚDERNÉ. Jen více takových úvodníků, tento národ potřebuje více propagandy.

V. Heidlerová 15.3.2018 6:19

Re: Zeman slavil řikrát.

Ten odsudek "za třetí" je ryze subjektivní a už zdaleka ne takový, aby mohl být označen za jeden z triumfálních oblouků. To, co se jednomu zdá jako pitomost, např. já považuji za docela zajímavý náhled. Takže oslavme spolu svůj triumf, že Vy i já můžeme psát svoje pitomosti, aniž by do půldne pro jednoho z nás přišla policie v civilu.

Ten triumf MZ musí mít hodně nahořklou příchuť, když občané přehlučeli i přezpívali libý hlas našeho rodinného stříbra HV. té "dámy", která za peníze udělá cokoli. Pochybuju, že by si MZ "zaspartakiádoval" za zvuků agitek a častušek Michala Davida. Hááááááááááááááá

J. Franke 15.3.2018 6:03

Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Astone, bravo! Podle podrážděného štěbetání Zemanových voličů či odpůrců ČT jste trefil do černého!!!

J. Fridrich 15.3.2018 5:56

Slavit zeman-Zeman umí, hlavně se svými

Slavit zeman-Zeman umí, hlavně se svými nohsledy.. Demokracie - celkem dobré řešení-vedení občanů v civilizovaných zemích.. Je tam ale v ní, té demokracii zakomponovaný velký problém - VĚTŠINA nemusí mít vždy pravdu a schopnost nalézt nejlepší řešení nějakého problému té-které země.. Osvícený-moudrý monarcha, vůdce země, může udělat správná rozhodnutí téměř okamžitě - ale kde je vzít ? I když víme, že v historii lidstva takoví byli.

J. Strakoš 15.3.2018 5:41

Zemanův projev

Tak mám pocit, že jsem četl jiný projev. V tom, co jsem četl já, Zeman zmínil studii poukazující, že ČT dává větší prostor vybraným stranám (TOP), což by jako veřejné médium dělat neměla. A nikde jsem neviděl protesty proti této studii, popřípadě poukázání, že studie není pravdivá.

A vzhledem k tomu, že ČT je veřejnoprávní, požadavek na rovnější zastoupení ostatních stran nevnímám jako nesmyslný.

J. Vobr 15.3.2018 5:40

HLAVNĚ NEONANOVAT PŘED MARCELOU !!!

!!!

J. Holíček 15.3.2018 5:23

Astone, díky.

Přiznejme si dvě věci:

1) Aston je taky člověk s emocemi a může mít slabší chvilku.

2) Od Astona nelze vyžadovat vyváženost a objektivitu jako u veřejnoprávní ČT. Aston není veřejnoprávní, Psa si vymyslel, vybudoval, tak si na něm může psát co se mu zlíbí.

Že s ním dneska nesouhlasím je taky moje věc a děkuju mu zároveň, že mně k tomu vyjádření dává příležitost. (Ne jako Čulík na BL.)

J. Vobr 15.3.2018 5:15

KDO MLUVÍ POMALU,MUSÍ BÝT V ČT ČASTĚJI !!!

(c)Dvořák-generální ředitel ČT

D. Lobpreis 15.3.2018 5:11

Proč 2/3 voličů Miloše Zemana nevolilo můžeme jen spekulovat. Nicméně je to fakt.

P. Dvořák 15.3.2018 5:03

Zeman slavil řikrát.

Poprvé o tom psaly všechny noviny a předem to bylo avízováno.

Podruhé "Miloš Zeman ve středu večer oslavoval v utajení a za kordony strážců svůj triumf".

A potřetí když se píší takové pitomosti jako je tento článek.

J. Švarda 15.3.2018 4:13

Re: Zeman zvitezil protoze Drahos byl nevolitelny mamlas

Celá Drahošovská kampaň je nesmysl.

J. Pospíšil 15.3.2018 4:07

Aston to má jako já.

Nejraději mám pravdu. A nejvíc mě štve, když ji nemám.

Aston je dnes hodně naštvaný.

Já tedy naštěstí na rozdíl od něj nemusím psát články, když jsem naštvaný.

J. Švarda 15.3.2018 4:07

Pražská kavárna a TOP demonstrují

Astone tohle podporovat snad nemůžete. Kavárníci se prezentují za prohrané volby.

P. Boublíková 15.3.2018 3:22

Dnešní úvodník

Co věta, to "perla"! :-):-):-) Nesouhlasím téměř v ničem. Hlavně televizi si můžou - nevím kdo, asi televizáci - nacpat do špic.

V. Braun 15.3.2018 3:03

Re: Zklamal jste mě Astone.

Tak pokud vím, demonstrovalo se třeba v Turnově. Naposled když jsem se díval do mapy bylo do dost daleko od Prahy.