15.4.2021 | Svátek má Anastázie


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 15.3.2018 7:32

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Vezměte si všechny kanály ČT a spočítejte, kolik vysílacího času zabere byť jen zmínka o té Vaší pětiprocentní straně. Vsadím boty, že to nebude ani jedno procento, obrazně řečeno...

J. Franke 15.3.2018 7:29

Re: Bytostný demokrat

Ale když ten Zeman opravdu tu a tam lže. Není samozřejmě sám, ale lže... A lhát se nemá, Pepíčku 653!!!

J. Franke 15.3.2018 7:28

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne

No, Váš zaměstnavatel by se měl přidat taky, abyste byl "z toho obliga venku"!

J. Jelínek 15.3.2018 7:28

Re: Hospodaření ČT.

Vždyť to povídám, je to havlisticko-kavárenská a pravdoláskařská verbež. Do dolů s nima! A makat!!!! Takňák po našom, po bolševicku !

V. Němec 15.3.2018 7:24

Tento Cigán nelže

https://www.youtube.com/watch?v=e20f9lPgpRM

J. Schwarz 15.3.2018 7:22

Re: Hospodaření ČT.

Třeba by stačilo kdyby studovali za svoje peníze - nebo kdyby se vystudovaným oborem museli uživit - bez státního sponzoringu prostřednictvím dotací, grantů a zbytečných státem placených pracovních míst.

J. Karlík 15.3.2018 7:19

Bytostný demokrat

se pozná podle toho, že když nevyhraje jeho kandidát, tak tvrdí, že protivník lhal, balamutil voliče a vůbec. Bravo!

J. Jelínek 15.3.2018 7:19

Re: Hospodaření ČT.

Chtělo by to na fakultách nějaké ty akční trojky, aby té tvárné hmotě vysvětlily, že studuje za dělnický peníze. A byl by klid. Na práci.

J. Jelínek 15.3.2018 7:17

Re: Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne

Jsem u zubaře, ústavní hodnoty si braňte sám.

A. Trick 15.3.2018 7:14

Dnes od osmi do deseti hodin dopoledne

budu stávkovat za obranu ústavních hodnot. Kdo se přidá?

A. Trick 15.3.2018 7:13

Re: Benešovy dekrety jsou jako špunt,

Pane Rajmane, připomínám, že 15. března 1939 na celém území Čech a Moravy začaly platit říšskoněmecké zákony a byl konečně nastolen pořádek. Německé obyvatelstvo se zbavilo českého útlaku a mohlo se začít svobodně rozvíjet.

P. Klíma 15.3.2018 7:12

Plky o investigativním novináři jsou svojí hloupostí

až tklivé.

Bezvýznamný začínající novinář byl hnusně zavražděn.

A této vraždy bylo odporně zneužito politickou opozicí.

Ať žije "nezávislá ČT" - je to možné? Ještě že těch nevzdělaných zmanipulovaných hlupáčků byly jen 2 tisíce.

D. Polanský 15.3.2018 7:12

Re: Hospodaření ČT.

Možná je originál loga vypracován na platinové desce a má okraje z mnoha karátového zlata.

J. Nový 15.3.2018 7:11

Re: Hospodaření ČT.

Studenti jsou krásně manipulovatelní. Taková tvárná hmota. Ještě jsou moc mladí na to, aby se dokázali postavit a říct protichůdný názor. Raději potáhnou s davem, aby nevyčnívali.

P. Novák 15.3.2018 7:11

Re: Aston mluví za kavárnu a "elitu"

Kdo má smůlu?

J. Nový 15.3.2018 7:10

Re: Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Zemane bravo! podle podrážděného štěbetání Drahošových voličů, či příznivců neobjektivní ČT včera na demonstraci, jste trefil do černého!!!

D. Polanský 15.3.2018 7:09

Píšete moc vědecky

podívejte se na mapu bývalé ČSR po vyhlášení protektorátu. Tam kde nebyl, bydleli hodně Němci, dnes tam nebydlí, bydlí tam naši občané. Některé vesnice byly z 90 % německé. Zrušení Benešových dekretů je nereálné. Právní řečičky jsou v tomto případě k ničemu.

J. Nový 15.3.2018 7:05

Re: Právo voličovo

Samozřejmě že máte právo v ulicích vyřvávat každý den. nikdo vám to právo nebere.

V. Kotas 15.3.2018 7:05

Re: Aston mluví za kavárnu a "elitu"

Vidláků je víc, než zpovykovaných, rozmazlených Pražáků. Mají smůlu.

K. Kovařovic 15.3.2018 7:04

Hospodaření ČT.

Včera byl předložen důkaz, že za nové logo České televize byla zaplacena částka 2 miliony Kč. Je to normální ? Je to transparentní ? Vypovídá to o dobrém hospodaření České televize s veřejnými prostředky ? Máme nárok požadovat dobré hospodaření s našimi penězi ? Tímto faulem Česká televize jasně dokázala, že není veřejnoprávní, ale soukromoprávní za peníze koncesionářů. Prezident Zeman má pravdu, tak proč by ji neříkal ? Samozřejmě, že potrefené husy se ozývají, ale je hanebné, že si berou studenty na podporu vlastních zájmů, na podporu vlastní hrabivosti.

P. Klíma 15.3.2018 7:04

Moc hezky řečeno 👍😂

J. Nový 15.3.2018 7:03

Mně to nestačí

"Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky,"

.

Ano, třeba já. A to jsem Zemana nevolil (věřte nevěřte). Ale rozhodně nevidím žádný "důkaz" v tom, že vyjde pár tisíc řvounů do ulic. Věřím, že obsazení podobný demonstrací je stále stejné, ať se demonstruje za cokoliv nebo proti čemukoliv. Někdo má rád davy a společné vyřvánání. Ti chodí buď na demonstrace nebo na sportovní utkání. Nebo na oboje.

-

A obsazení ČT že něco zachránilo? To už je fakt výsměch. Jednostrannost a neobjektivita z ČT čiší na sto honů. O tom snad není třeba diskutovat.

D. Polanský 15.3.2018 7:03

Brusel

jim také tleská. Podobně tleskal i Majdanu na Ukrajině, když ale viděl, kam to vedlo a jaký je skutečný stav na Ukrajině tak pružně couvnul.

V. Kotas 15.3.2018 7:03

Re: ČT není nezávisla, je plechovou hudbou

A je jen dobře, že pan Soukup rozpoutal debatu o ČT, která už nepůjde umlčet, jako se to stávalo všem předchozím snahám.

P. Klíma 15.3.2018 7:02

Způsobilost Miloše Zemana zastávat funkci

prezidenta republiky posoudilo významné množství oprávněných voličů.

Má-li Aston nějaké dosud neznámé údaje o jeho zdraví, měl by je postoupit Parlamentu.

Nenávistná kampaň proti demokraticky zvoleným ústavním činitelům vrcholí. Kalousek a Ondřej Neff ji vedou, ach jo...

B. Novacek 15.3.2018 7:02

Re: Zklamal jste mě Astone.

A ta druhá lež?...opět lže Aston, když tvrdí, že Zeman lhal o Drahošovi a migrantech; Drahošova blekotání o přijímání migrantů byl plný internet:

https://www.youtube.com/watch?v=izoOoNeMmqw

P. Rajman 15.3.2018 7:01

Benešovy dekrety jsou jako špunt,

který je nacpán do českého práva a tím do politického myšlení prakticky celé české společnosti. Kolik Čechů má německé a maďarské předky, ke kterým se jako k příslušníkúm jiného národa nehlásí, jen aby vyhovělo poptávce, která vychází z toho, že německý (a maďarský) problém byl v Česku vylikvidován. Právě představa oné vylikvidace či tlak na ní je bludem natolik hmatatelným a ve světě integrace i otevřeně zvráceným, že jej mohou zneužívat celé politické subjekty, včetně hlavy státu. Zvrácenost které se při tom dopouštějí nespočívá tolik v samotných dekretech, jak se chybně domnívá mnoho občanů a česká reprezentace, ale z účelově zneužitého pojetí národa a národů. Na Slovensku se s Maďary vládne nebo mají právo být v opozici. V Česku se strany dělí jen na ty, které na Němce a Německo útočí a ty, které se jich více nebo méně, někdy jen zcela účelově zastávají popřípadě to střídají. Práva menšin nespočívají jen v jejich obraně, jak se domnívají čeští protekcionisté, ale také v respektu k právu na jejich politickou subjektivitu, která je (na rozdíl od onoho majetku) nezcizitelná. Řečeno stručně řečeno vylikvidace je blud, který je začátkem likvidace sebe sama. Platilo to v případě vutahu Němců k Židům a platí to analogicky, tam, kde na tento princip přistupují ve vztahu Čechů k Němcům popřípadě Maďarům.

M. Berka 15.3.2018 6:59

ČT není nezávisla, je plechovou hudbou

aktivistických skupin. Ať je jaká je, je mi to jedno, ale ne za moje peníze... Ať ji klidně platí Šoroš.

"Přichází jaro, pukají ledy,

pražákům na mozku narostly vředy..."

:D :D :D

D. Polanský 15.3.2018 6:59

Aston mluví za kavárnu a "elitu"

My obyčajňáci jsme v pohodě. Vše je jak má být. Po nových volbách, opět tomu tak bude. Ono totiž od toho volby v demokracii jsou, aby byl klid, pohoda a zajištěn evoluční vývoj. A už jenom mimo, Drahoš petici pro vstřícný přístup k migrantům podepsal. Z toho se nevylže.

J. Schwarz 15.3.2018 6:55

Re: Tak ten dnešní úvodník mě dost nasral, Astone!

Kdyby vám ji "někdo vrátil" mohl byste říci "Děkují, ale nemám zájem" a přenechat ji těm, co po ní touží. Ovšem s tím, že si zaplatí její provoz! Potom by i demonstrující "bojovníky za veřejnoprávní média" začalo zajímat jak s jejich penězi hospodaří, koho a jakými částkami sponzorují. Pokud je ČT z větší části hrazena z prostředků lidí, kteří ji za objektivní nepovažují, pak je pro ty, jejichž názory ČT hlásá koncesionářský poplatek pořád velice přijatelnou cenou.