20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

VÝCHOVA A VÝCVIK: O soužití koček a psů

Hezký dobrý den, jmenuji se Věra Brunclíková a mým povoláním a koníčkem současně je kynologie. Profesně se zabývám výcvikem a výchovou psů všech plemen a snažím se pomáhat lidem, kteří mají psa a potřebují radu či pomoc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 27.7.2006 15:46

Re: Ještě chvilku!

této velikosti se u nás doma říká "pátrací balón".;-)

tojefuk 27.7.2006 15:47

Re: Re: Ještě chvilku!

Furt míň, než Vave v pase! Spočítáno s Ludolfem!

zana 27.7.2006 15:50

Re: Re: Re: Ještě chvilku!

že Ludlu pozdravuju. Berete ho do Rychleb?

tojefuk 27.7.2006 15:52

Re: Re: Re: Re: Ještě chvilku!

Neé, na hovadiny si mladej stačí sám! Snad to přežije!

Lída Š. 28.7.2006 8:12

Tojefuku

Přeju krásnou dovču;-)VV

P.S. "starej prašivej bídák" nebyl můj výrok, tos chytil od někoho jiného;-D

tojefuk 28.7.2006 8:34

Re: Tojefuku

Lídošku, já vím, kdo mne tak nazval! Ale líbí se mně, tak jsem ti ho poslal jako inspiraci!;-) Zeptej se Mirky-Houston, jak by mne nazvala!;-D

ota.karel 28.7.2006 20:47

Re: Ještě chvilku!

Těch 56cm sice není moc, ale už dávno bylo zjištěno, že velikost mozku = tedy i obvodu lebky nemá souvislost s jeho kvalitou. Můj spolužák ze ZDŠ měl stejně jako já helmu na motorku 59-60cm, ale byl rád, že školou prošel a jeho nervosvalovou koordinaci si dodnes pamatuju: "Když jsem mu při košíkové udeřil do míče, který držel, tak ho udržel. protože tehdy byl silnější než já. A málem za vteřinu s těma rukama ucukl." Při běžném rozhovoru s člověkem s IQ 75 to nepoznáte a dokáže se i najíst příborem (to jsem vyčetl z posudku jednoho vraha). Dávejte si bacha a nebuďte důvěřiví, ale TOJEFUK vás zkouší = co a kolik toho poznáte. Za docela zajímavé považuji, že i jedinci mdlého rozumu dřív nebo později poznají, že si z nich děláte srandu a velice se rozzlobí, že by zrovna oni měli být ti hloupí. Já uznávám, že nejsem tak krásný jako ve 30ti a přijímám to. A že sem blbý do života taky beru (to se týká tzv. Her co spolu lidé hrají=psycholog.), ale dnes vím, že je spousta momentů, ve kterých bych přežil díky svým vědomostem a zkušenostem ...Chtěl bych znát polovinu z toho co znáš TOJEFUKU (jako kluk jsem chtěl být myslivec) , ale k tomu mému navíc. //A jestli jste trochu tolerantní a nad věcí, tak mi tenhle příspěvek odpusťe, jde jen o můj komplex a pocit, že ti hloupější se mají v životě líp, a to je mi líto hodně roků.//

zana 27.7.2006 15:34

proud

Tojefuku, když ti výpadek elektriky zajistil zábavu do soboty, tak teď už určitě bude chodit jak hodinky. Já, když dostanu, co chci, tak taky dám pokoj. ;-)

to, čemu z nedostatku jiných vhodnějších názvů říkám auto! - máš to dělat jako my, auto nemáme a jezdíme tím, čemu se v Praze říká socka8-o;-D, tedy veřejnou dopravou. Má to teda i svoje háčky, to připouštím, ale co nemá. Zase nemusíme opečovávat herkuR^.

tojefuk 27.7.2006 15:44

Re: proud

Tady jezdí jeden autobus zjara, na podzim jede zpátky! A aby naložil tři psy, našeho mladýho a mne s pilou a křoviňákem právě tuhle sobotu - zkus ho ukecat!;-D Pěšky je to daleko! 

zana 27.7.2006 15:49

Re: Re: proud

Jo, to jsou ty háčky... :-/.

tojefuk 27.7.2006 14:50

Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

JoVo 27.7.2006 15:06

Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

R^R^R^Souhlas.;-( Prosím Tojefuku neodcházej na týden, mně přezrajou cukety. Nemohl bych Ti popisovat moje zážitky. Přece s tím nebudu zatěžovat paní Ruščákovou!;-D;-D;-D

tojefuk 27.7.2006 15:18

Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

JoVo, Cuketový zážitky si zapisuj do zahradového sešitu, pusť je ven za týden! Jedu s mladým na Rychleby, díky dnešnímu výpadku proudu nemám hotový výplaty, takže odjedu nejdřív v sobotu! S ranním leknutím to nemá nic společného, prostě na mne zničeho nic spadla dovolená a navíc jsem rozpohyboval to, čemu z nedostatku jiných vhodnějších názvů říkám auto! Stejně jsem ráno šel do práce pěšky - bylo pěkně svěže! Teď už je hic!:-)

terra 27.7.2006 17:07

Re: Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

Tojefuku, krádnou dovču přeju - a pozdravujte Žulovou od jednoho cvoka, co trochu moc brzo podlehl okolnostem a složil usku do skříně.... Díky.

Zdena b.p. 27.7.2006 15:24

Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

Tak já se teda přiznáááám. Nechtěla jsem provokovat a mlsotník není moje parketa, ale dostala jsem od kamarádky 2 - slovy dvě sazeničky cukety. Jedna se mi při přívalovém (myslím tehdy pršelo zatím naposledy) dešti zlomila a já trouba jsem si koupila zlevněná semínka a nejdřív jsem zasela 2 ks. Dlouho se nic nedělo a já zasela ještě pro jistotu 3 ks. Tojefuku, ony vzešly úplně všechny a trifidi jsou pohádkou pro děti Prostě máme cuketky FŠUDE !!!!! Jako mohla mít Tosca ten posekaný křen. Asi to bude oplatek za moji škodolibost

zana 27.7.2006 15:17

Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

ale no tak, Tojefuku, tak si to tak neber. R^;-)

Jestli tys na to ostatně nekápnul, třeba se nám sem pod nickem Mirky vetřel někdo jiný.  Ale tak jak tak, tuhle tu někdo psal, že se mu v tom vedru perou psi - no, na nás to taky doléhá, na každého jinak. Jestli budeš mít dovču, tak si ji užij, pokud ne, tak nikam nechoď . Zana

Jo, já chci bejt děvče krásný - JoVo, co ty?;-D;-D;-D

tojefuk 27.7.2006 15:19

Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

JoVo je rejpavej klikálista! Nejvejš tak dědek čipernej!

tosca 27.7.2006 15:27

Re: Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

Pozor na slova, občas je pod tím nickem schovaná lepší polovička ;-)

tojefuk 27.7.2006 15:46

Re: Re: Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

Bóžeklukutróbohlópá! Já na paní zapomněl! JoVo, vyřiď jí, že to bylo pro tebe!:-( A děkuju!

zana 27.7.2006 15:53

Re: Re: Re: Re: Re: Jsem přesvědčen, že pro život je důležitější jeden strom než celý les ropných věží!

Paní je evidentní děvče krásný:-) - aspoň podle toho, jak píše, bych to tak viděla. :-)

tojefuk 27.7.2006 14:49

Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Nejsem pyšný ve smyslu, který mně přisoudil autor, podepsaný Mirka-Houston! Nějak se mně nechce uvěřit. že to opravdu psala ona!

Jsem pyšný na několik tisíc hektarů lesa, za který jsem zodpovídal od výsadby do předání k těžbě! Jsem pyšný na to, že jsem tyto lesy původním majitelům vracel v lepším stavu, než jsem je převzal! Jsem pyšný na to, že jsem lesy vracel bez byť i jen hrozby kalamitního výskytu biotických škůdců. A jsem také pyšný na to, že můj vnuk, ani ne sedmiletý, už začíná chápat a také se přiměřeně svému věku chovat podle jediné životní moudrosti, ke které jsem se za celý život dopracoval!

Oslovení "Děvčata krásná". Pokud vám vadí, řekněte a už je neuslyšíte! Já jsem také na jeden způsob oslovení alergický, řekl jsem vám, na který a vyhověly jste mi! Rád vám vyhovím také!

Blábol Rande: psal jsem je pro určitou osobu, s určitým úmyslem! Pokud se autorovi ranního příspěvku nelíbí, může si napsat sám a lepší!

Pokud se Zvířetníci ztotožní s názorem autora ranního příspěvku na mne, nechte si to projít diskuzí, výsledek sdělte paní Ruščákové jako správci Zvířetníku! Týden nebudu, tímto prosím paní Ruščákovou o zveřejnění vašeho názoru příští pátek. Pokud si to budete přát, ze Zvířetníku zmizím! 

Vave 27.7.2006 15:18

Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Můj názor je, že mně milý pan TJF by měl rozhodně zůstat. A omlouvám se mu za použití slůvka, které TJF v oslovení nerad, ale já to neumím jinak říct. Humor TJF mě neoslovil hned, musela jsem si chvilku zvykat, ale zvykla jsem si nakonec natolik, že by mi velice chyběl. Také oceňuji TJF jako studnici pohotových znalostí, i jako velmi příjemného člověka.

Píšu to tu všechno teď, protože budu týden na dovolené. A mám před tím docela honičku, tak nevím, co zvládnu zítra.

zana 27.7.2006 15:19

Re: Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Vave, hezkou dovču.

Fallowa 27.7.2006 15:30

Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Tojefuku,doufám,že nebudeš jen týden:-) - nějak nechápu,co se děje8-o - přestal psát WWW,ráno zase Mirka -Houston(mimochodem,taky se mi nezdá,že by to psala opravdu ona)!Pokud máš,Tjf dovolenou,tak si to užij a za týden nashle na ZvířetníkuR^!

tosca 27.7.2006 15:46

Re: Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

WWW je na dovolené, pokud si dobře pamatuji jeho poslední hlášení.

Mirka snad psát nepřestane.

A Tojefukovi přeji kráááásnou dovolenou. Já mu věřím, že skutečně odjíždí a tipuji, že bude někde v horách a lesích a tam internet nebude. :-)

tojefuk 27.7.2006 15:49

Re: Re: Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Přijeď se podívat! ;-)

Kardiak 27.7.2006 15:42

Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Tak hele Tojefuku.Jestli vocaď  teď zdrhneš,tak už s Tebou nikdy nebudu mluvit!;-P

tojefuk 27.7.2006 15:51

Re: Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Zdrhám, mám vagony! Na chvilku zejtra!

Kardiak 27.7.2006 18:33

Re: Re: Spěchám, než mně zase vypnou prod!

Jo,ještě něco.Když Ti to nezapovím,taky mi budeš řikat "děvče krásný"???8-o

Alča 28.7.2006 9:11

Klidně si tojefuku zmiz,

Ale ... za týden už budeš opět netrpělivě vyhlížen!

Hezkou dovolenou přeji všem, kteří se chystají odpočívat! :-)