27.10.2021 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


Diskuse k článku

PORTRÉT: Ája

Jmenuji se sice Ike Z Vlčích luk, ale všichni známí mě znají pod jménem Ája. Jsem mladá dáma, fenka plemene Flat coated retrievera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JanaBa 2.8.2007 14:47

Promin Ajo,

tohle je mimo mísu, Jsi krásná holka, ale já potřebuju poděkovat kočičářům, kteří se mi ozvaly(i) na můj včerejší dotaz. Díky.

Já jsem si myslela, že kočky si vždycky vybírají nejlepší a nejteplejší místa. Tihle dva troubové mají k dispozici jednu kočičí košatinu s velkým vstupním otvorem, jednu košatinku vstup volný a otevřenou polyesterovou škatuli vyloženou kožešinou. Všechno na vyrovnaném dřevě, schované pod střechou. Přesto leží, nohy skrčené pod sebou na studené, mokré zemi. Já bych se zvencla!

Apina 2.8.2007 18:06

Re: Promin Ajo,

JanoBa, ještě abych přidala k tomu včerejšku, mě také nejde do hlavy, jakto že ta naše kočka často spí na koši naloženém naštípaným dřívím. To má pěkně ostré hrany a celé je to pěkně hrbaté a tvrdé. Jedině, že je tam teplo od kamen - to na venkově. Případně v bývalém bytě stačil ručník přes ústřední topení a spala na ěch dost ostrých žebrech úplně pravidelně. Jediný společný jmenovatel obou bylo teplo. Ale nepohodlné to musí být hrozně a jí to znějakého důvodu celkem nevadí. Každý nabídnutý pelíšek ale odmítne, ona si to prostě rozhodne sama a nenechá si do toho mluvit a popravdě je to tak pro nás levnější. Zkus těm kocourům na ta jejich oblíbená místa dát nějaké starší hadry (možná nejraději nasáklé tvým pachem - třeba nějaká tvá stará nepoužívaná bunda nebo svetr, pokud jsou na tebe zvyklí a mají tě rádi), ale pozor, také se jim to nemusí líbit a mohou začít ta místa odmítat, případně začnou chodit někam úplně jinam. Do koček člověk opravdu moc nevidí. Mají svou velmi svéhlavou hlavičku.