5.6.2024 | Svátek má Dobroslav


Diskuse k článku

MLSOTNÍK: Mandlové placičky z ovesných vloček bez mouky

Jednoduché a velice dobré sušenky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Yga 7.1.2022 18:14

Díky za vysvětlení - jedna má praneteř je alergická na lepek a tak se musím ségry zeptat, co vlastně může a co ne. V

Z. Lika 7.1.2022 8:37

To musejí být velmi dobré sušenky k čaji o páté. A oves mám moc ráda. A taky už jsem s věkem přišla na to, že nejlepší je ze všeho nejdřív si ušlehat sníh a teprve pak to ostatní, přesně jak Marička píše - protože není nutno umývat metličky, což je vopruz.

Kotě je vzorně stoluje :-) Pěkná vzpomínka, a díky za recept!

Z. Yga 7.1.2022 8:42

Tohle už dělám roky - jsem člověk líný a tak se snažím si co nejméně přidělávat práce. ;-D

A. Zemanová 7.1.2022 9:35

Taky to tak dělám. Strčím ho do lednice, než spatlám dohromady všechno ostatní. "Sníh počká", říkám si vždycky. Hrozí ovšem nebezpečí, že se tam načeká. Už se mi ne jednou stalo, že jsem ho tam objevila až ve chvíli, kdy to bylo v troubě, doslova. ... Že by odtud to přísloví pocházelo, chicht?

Z. Lika 7.1.2022 10:54

No, já jak peču málo, tak to nemám v paži, takže začnu proces a pak si vzpomenu, že jsem měla použít "dřífnešovu" metodu ;-D

Z. Xerxová 7.1.2022 6:21

hezký pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Nabíráme postupně kila oba dva a tak je na sladké vyhlášené embargo. Peču jen před příjezdem Trpajzlíků. Jo a vánočky se nepočítaj ;-D