3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

KOČKY: V zajetí koťat

Kdysi dávno jsem chovala čistokrevné psy, když nám pak v posledním vrhu štěňátka ve čtyřech týdnech onemocněla coronavirózou a polovina jich umřela, zařekla jsem se, že už nikdy víc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
RenataE 25.5.2007 18:42

Re: Re: Zítřejší pohádka

Asi to budeš muset natáhnout dneska večer přes půlnoc:-)

zana 25.5.2007 22:05

Re: Re: Zítřejší pohádka

vstávám v 5,30:-P

Kačer 25.5.2007 15:07

Tééééédaaaa!!!! Jak je to možný??

;-D Tady se nic neutají! Jak je možný, že se to profláklo? ;-D;-DVVVV Moc děkuju za přáníčka a veliké gratulace! Velice velice a moc jste mně překvapili a já si v neděli připiji na zdraví Vás všech. Jdeme totiž do restaurantu a bereme s sebou na oslavu i čtyřnožky, doufám, že si Major neutrhne ostudu (já bych jí to stejně odpustila, když má ty dva zuby pryč...jó a normálně, vypadá vážně jinak...bych i řekla, že o něco lépe, ale stejně mně ten pizík chybí)

zana 25.5.2007 18:13

Re: Tééééédaaaa!!!! Jak je to možný??

Kačere, coby posledníček přeju hodně radosti, štěstí, lásky, spokojenosti, zdraví ... a vůbec fšehoVVR^VV!!

julča 25.5.2007 19:38

Re: Tééééédaaaa!!!! Jak je to možný??

Hodně štěstí!!! V

Hanča 25.5.2007 21:39

Re: Tééééédaaaa!!!! Jak je to možný??

Krásné narozeniny a velkou porci radosti ze života k tomu!

Jakub S. 26.5.2007 0:45

Ále depak, posledníček su já:

co nejvíc radosti a úlevy od překvápek s potomkama aji jinýma živočichama - nic lepšího bych nevěděl!

Zdena 25.5.2007 14:55

pro: KAČER

Vše nejlepší.

Vave 25.5.2007 13:40

Něco jsem se právě dozvěděla,

tak to hned prásknu, jo? Kačer má v neděli narozeniny, první v řadě gratulantů stojí Li, že prej přeje všechno nejnejnej!, a pak hned já, Kačíííírrrr, holčičko, ať se Ti splní nejen tři přání, ale všechna, která máš, a ať jste zdraví a máte se ve smečce pořád tak rádi. VVVVVV:-)R^:-)VVVVVV

YGA 25.5.2007 13:47

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Připojuji se k výše uvedeným gratulantkám VVVVVV

MaRi 25.5.2007 13:53

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

vše dobré, lepší a vůbec nejlepší VV

Lucka V. 25.5.2007 13:53

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Kačírku, všechno nej, nej, nej, hodně štěstíčka a lásky a vůbec, ať je ti na světě jen krásně!VV

Xerxová 25.5.2007 13:54

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Kačere, vše nejlepší. Betka posílá pusinku :o)

dalmatin 25.5.2007 14:00

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Gratulace veliká letí od puntíkatých VR^

Dede 25.5.2007 14:06

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

VKačírku, všechno nejlepší! Ať se ti splní všechno, co si přeješ, a štěstí a zdraví tě neopouštějí! V;-D;-D

Zdena b.p. 25.5.2007 14:30

Re:I já, i já, i jááááááá,

i já přeju fšecko nejnejnejlepšííííííí.

baty 25.5.2007 14:52

Májové koťátko Kačírku

všechno nejlepší k narozeninámV:-DR^

Zuzka 25.5.2007 15:19

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Všechno nejlepší k narozeninám, Kačírku! A vše, co si jen lze přát! Hlavně ovšem zdraví a lásku.VVR^VV

veram 25.5.2007 15:32

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Všecko nejlepší! A moc, moc, moc štěstí ve všem, co budeš podnikat :-DVVVVVV . Jestlipak někdy býváš ze svého okolí celá divoká? Pak by se k tobě hodila tahle fotočka hvězdné parády.

Xerxová 25.5.2007 15:43

pro Veram

Tak jsem toho autora pomníčku odhalila - ale ne na internetu, ale v knížce o Liberci... Dík za snahu. Napsala jsem to k tomu včerejšku

Kačer 25.5.2007 16:09

Re: Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

To je fotočka krásná! Děkuji milá Veram, na tvé hvězdné odkazy "dycinky" klikám :-)VVV

zana 25.5.2007 18:20

Re: Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

já sice nejsem Kačer, ale ta fotka je nádherná!!

JoVovi 25.5.2007 15:48

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

R^R^VVVVVVNaše dvoučlenná rodinná rada stojí v koutě a vinšovat nepřestane, dokud něco nedostane.VVVVVVR^R^

RenataE 25.5.2007 16:01

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Taky přeju všechno nej, ať je ti pořád hej:-)

Štětinka 25.5.2007 16:58

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

VVVVVV fšechno nejlepčejší Kačko! R^R^R^

Bláža 25.5.2007 17:27

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Všechno nejlepší k narozeninám !!!!!!!!!!!

evva 25.5.2007 17:42

Re: Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

já taky přeju -všechno nejlepšíVVV!:-)!!

Hana Williamson 25.5.2007 18:11

Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

Vsechno nejlepsi, stesti, zdravi a lasku.

Kačer 25.5.2007 18:48

Re: Re: Něco jsem se právě dozvěděla,

ještě jednou všem moc děkujuuuuuuu VVV

Dede 25.5.2007 12:50

Další setkání s losem

a tentokrát nedopadlo úplně dobře. Psi po skoro dvou měsících dokonalého chování opět zabodovali -- pouštím je totiž jen v malém kousku lesa, hned u parkoviště, aby se proběhli a trochu si užili. Zatím to vždy bylo "bezpečné místo", tedy místo, kde jsme na losy nenarazili. Jenže listí na keřích a malých stromcích asi změnilo charakter losůprostého místa na místo, kde se losi cítí dobře a psi jednoho vyplašili tak 50 m od naší obvyklé stezky. Utekli a vzápětí jsem uslyšela nářek, Daník brečel! Zatrnulo mi a hned na to podruhé, protože kousek ode mne se křovím protáhla losice. Psy asi odvedl los a rozhodl se to s nimi vyřídit. Čekala jsem, že se psi dají na útěk za mnou (drobečci vylekaní), ale houby. Začali zuřivě štěkat a zjevně se nehodlali jen tak vzdát (idioti). Odlehlo mi trochu, protože mrtvý nebo umírající pes neštěká, že? Tak jsem zapískala a zavolala. Vcelku brzy přišli (byli pryč sotva 5 minut) a vypadali celí. Jenže ten nářek...že by se byl Kulíšek tak hrozně polekal? Tak jsem je pozorovala ostřížím zrakem. Nic. Prošli jsme celou obvyklou vycházku, psi se vykoupali, správně čůrali (hledala jsem morbidně krev) a já se snažila vytěsnit obrázek psa, který utíká pryč po autonehodě a potom někde umře. Jako sadista jsem dokonce nevynechala ani závěrečný obřad zvaný "hop na kamínek", což znamená výskok na asi 80 cm vysoký balvan, kde psi dostávají poslední pamlsek před nástupem do auta. Všechno v pořádku. Dojeli jsme domů, psi dostali najíst a šli se vyspat, zatímco já jsem jela cvičit. No a po návratu mě čekal kvílející Daník, kterého zjevně bolí celý pes. Na nic nekulhá, jen se šourá a kvílí. Ale vzhledem k tomu, že mě v rámci žalování na pitomého losa (o pitomém psu nemluvil) následoval po schodech nahoru do ložnice, a všechny končetiny se mu správně hýbou a bříško nebolí, tak bych řekla, že je prostě někde pod chlupy pořádná modřina. Kouká ukřivděně, ale s chutí smlsne co mu nabídnu. Ach jo, Máte někdo zkušenost s potlučeným psem?