25.9.2023 | Svátek má Zlata


Diskuse k článku

KOČKY: Kuliferda

Kuliferda je koťátko nalezené. V listopadu roku 2006 můj synovec Matouš na návštěvě z Prahy seděl navečer u nás na kuchyňských schodech a tvrdil, že se tam v šeru míhá dodatečná kočka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bubu 8.8.2008 10:42

Re: ach jééje

U mě vede Portrét. Ten pohled je neodolatelný (já nic, já hudebník). Ty bílé fousky v černém xichtíku. Nádhera. Prostě báječný a úžasný pan kočkour s raráškama vzadu za očima.

LA 8.8.2008 10:54

Re: Re: ach jééje

Nejlepší je, jak si udělá pohodlí a relaxuje. Na portrétu připomíná spíše Sisinku, ale chybí mu takový ten POHLED, který člověka srazí na kolena a přivede k poslušnosti jakékoliv služebnictvo (holt jsem Sisinkou moc rozmazlená a mám na portréty příliš vysoké nároky ;-)).

Xerxová 8.8.2008 10:51

Re: ach jééje

Petro - včera jsem ti psala ráno emajlíka s odkazy na psí literaturu. Došlo??

Xerxová 8.8.2008 10:52

Re: Re: ach jééje

HMMM - td jsem dočetla níž - takže došel ;-D

PetraK 8.8.2008 12:11

Re: Re: Re: ach jééje

jojojo došel, díky moc ještě jednou.

Zdena b.p. 8.8.2008 8:51

Ano, ano,

to je kocour mojí krevní skupiny. Díky Hani, jen si myslím, že jsi měla vyprávění o své smečce začít těmi vzorňáky. Takhle jsi si přímo vystřílela na začátku ohňostroje ty nejparádnější rakety. Ale já se těším i na povídání o  těch plyšákách nezlobindových :-)VV

LA 8.8.2008 8:17

Hezký kocourek

Strašně se podobá Hugovi, až na ty bílé skvrny. Posílám podrbání.

Jindra 8.8.2008 8:05

milá Hanko,

díky za hezké povídání po ránu.Kuliferda je mooc krásný kocourek a Centrální Distribuce věděla, kam ho poslat, kde se bude mít dobřeVVV

Fallowa 8.8.2008 7:30

To je

moc hezký a blahobytně vyhlížející kocourekR^.A vůbec máš Hano hezká zvířátkaV a pěkně barevně sladěná.Díky za hebké povídání poránu a těším se,že nám blíže představíš i ostatní členy smečky:-).

Xerxová 8.8.2008 7:04

hezký den

hezký den všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Koukám, že zvířetnická zvířátka se mají moooooc dobře nejen v Čechách, ale i za oceánem ... Prostě Kuliferda se má jak čuník v žitě. I ty žaluzie mu kupují, aby si měl chlapeček s čím hrát ;-D

PetraK 8.8.2008 9:34

Re: hezký den

No řekni Xerxová - (mimochodem dík MOC za emila, jen jsem včera v rychlosti nakoukla, studovat budu až někdy jindy) - jak sou ty lidi dneska hrozný! Nevědí z rozcapenosti co těm zvířatům kupovat;-D;-D;-D, kupujou kočce žaluzie, no to je děs;-D;-D;-D;-D

Rpuť 8.8.2008 6:06

Kuliferdoooo! Přiznej se, žes to byl ty, kdo mi poslal Damiána !

Sem tě prokoukla;-)

LENKA S 8.8.2008 10:47

RPUTI, ON TI NESTAČIL JEDEN ULIČNÍK A KOČIČÍ RAUBÍŘ?

SOTVA    SE S POOPÍŠKA  UBOHÉHO  ZBAVILA, HNEDLE  TI  TOJEFUK  NADĚLIL DAMIÁNSKÉ   POKRAČOVANÍ,  VIĎ.  ZDRAVÍM A  PŘEJU NEJKRÁSNEJŠÍ  A  PŘÍMO  POHÁDKOVÝ   VÍKEND  VŠEM LIDIČKÁM  TADY  I   MIMO. PŘED  CHVÍLÍ JSEM  SE  VRÁTILA  ZE  ZAHRÁDKY, KDE  JSEM   BYLA   PŘELÍT  DO  PRÁZDNÝCH  NÁDOB  DEŠŤOVÉ NOČNI  NADĚLENÍ.  A   ZAS   TO  TU  VYPADÁ,  ŽE  PRŠET  JEŠTĚ   ZNOVU  BUDE.  TÉ  VODY   V  NOCI  NAPRŠELO   VÍCE  JAK 40 LITRŮ. MEDÍM  SI  , TIŠE   A  SPOKOJENĚ  PŘEDU  BLAHEM JAKO  HANČIN KIULIFERDA. 

LENKA S 8.8.2008 10:51

NE 40, ALE 400LITRŮ U NÁS NADEŠŤOVALO. JEDNA NULA MI PŘI PSANÍ SPADLA POD STUL

MaRi 8.8.2008 10:56

Re: NE 40, ALE 400LITRŮ U NÁS NADEŠŤOVALO. JEDNA NULA MI PŘI PSANÍ SPADLA POD STUL

LENKO, K TOMU TVÉMU NOČNÍMU PÍSÁNÍ  O TĚCH SOUSEDECH - HLAVU HORE, NIC SE NEJÍ TAK HORKÉ. A HOKINKOVI PŘEJU ŠŤASTNÉ PŘEKONÁNÍ NUTNÉHO ZÁKROKU.

Jakub S. 8.8.2008 12:57

NAZDAR!

TAK KOLIK LITRŮ TO TEDA BYLO? NULA SEM, NULA TAM - TO NEJDE, S TAKOVOU NÉ. MUSÍTE SE VÍC SNAŽIT, PANÍ SPRÁVCOVÁ!

SOUSEDY SI HOLT NEVYBÍRÁME, ALE JAKSI DOSTÁVÁME PŘIDĚLENÉ. DOBŘÍ SOUSEDI - JEDEN Z NEJVZÁCNĚJŠÍCH DARŮ ŽIVOTA.

LENKA S 8.8.2008 1:47

HANI, TOHLE SE STALO PŘED NĚKOLIKA MÁLO HODINAMI

JEN  TO, ŽE   TY   ZLODĚJE    SLUCHÁTKO  PROZRADILO SVÝM  ZVUKEM, KTERÝ  NEČEKALI  A BYLI Z  NĚHO  DOST  VYVALENÍ( OBA  JSOU   DŮCHODCI  A  MAJÍ   VELMI  MALÝ  DŮCHOD), MI   OD  PORBLÉMŮ POMOHLO.  OPRAVDU JSEM   VOLALA  POLICII A KRÁDEŽ  I  PODEZŘENÍ  NAHLÁSILA.  UŽ  PŘI  TOM HLÁŠENÍ ZVONILA  TA   ŽENSKÁ  A  SLUCHÁTKO   DONESLA.  VÍM,  ŽE  V JEJICH   UZAMČENÉ  GARÁŽI  OPRAVDU  BÝT  NEMOHLO.  CÍTILI  ŠANCI  NA  VÝDĚLEK,  ALE  NEDOMYSLILI  SVŮJ  ČIN.  TZAKY  MĚLI  SMŮLU  A JÁ  ŠTĚSTÍ,  ŽE  JE  SLUCHÁTKO  SVÝM  ZVONĚNÍM  V JEJICH BYTĚ  PROZRADILO. JÁ  VĚDĚLA, KAM  POLICII  POSLAT A ONI   SE   LEKLI  PROBLÉMŮ   SE  ZÁKONEM. BYLA  TO  ALE  NEPŘÍJEMNOST, KTERÁ  JEŠTĚ  BUDE  MÍT  STÁLÉ  DOZVUKY  V NAŠICH  VZÁJEMNÝCH  VZTAZÍCH.  NEDÁVNO  SE  TOTIŽ  STALA  NEPŘÍJEMNOST.  NĚKDO URVAL   PUMPU  U  STUDNY. BALA  JSEM  ZA  VINÍKA  OZNAČENA  JÁ,  KDYŽ  JSEM   UŽ  CELÉ  MĚSÍCE   VODU  E  STUDNY  NEPOTŘEBOVALA  A NEČERPALA  JSEM JI  ANI. NIKDO MNE NEMOHLA  ZDE  TEDY  VIDĚT.  PUMPU ZNIČIL  NĚKDO JINÝ,  ALE  VINA  SE  SNESLA  NA  NEVONNOU HLAVU.  JEŠTĚ  NA  ZÍTŘEK  MÁM  ZÁSOBU  DEŠ´TOVKY  Z OKAPŮ A  UŽ  DNESKA  PRŠELO,  TAKŽE  POKRAČOVÁNÍ  BUDE.  NEBUDU  PUMPU  POTŘEBOVAT  .  NEZPODAŘILO  SE  MI VŠAK  ZJISTIT, KDO  TU  DĚSNOU A  ZLOU  LEŽ Z E  SVÉ  NEVYMÁCHANÉ HUBY  VYPUSTIL. MUSÍM PŘEDPOKLÁDAT, ŽE TAKOVÝHLE  POMLUV  A  JEŠTĚ  NEPŘÍJEMNĚJŠÍCH  BUDOU NYNÍ  MRAKY  A HEJNA. ZAHRÁDKY  SE  ALE   NEVZDÁM TAK  LEHKO. BUDU  ZLÁ. POKUD  SE  COKOLI  OBJEVÍ,  ZAČNU  SE  ÚČINNĚJI  BRÁNIT.  JÁ  SNAD  NIKDY  KLID  MÍT  NEBUDU:::  NEJDŘÍVE  ŠOK  S  DCEROU, PAK  PŘÍBĚH   S UKRADENÝM  SLUCHÁTKEM. LIDI, AŽ  SKONČÍM NĚKDE  V  DOBŘANECH, NIKDO  SE  DIVIT  ANI   NEBUDE....

Alex 8.8.2008 6:44

Re: HANI, TOHLE SE STALO PŘED NĚKOLIKA MÁLO HODINAMI

LENKO, UŽ JE TO BOHUŽEL TAK, ŽE JSOU VEDLE NÁS I ZLÍ A HLOUPÍ LIDÉ. JEŠTĚ, ŽE TO DOPADLO DOBŘE, DOUFÁM, ŽE JSI SE ZE VŠEHO ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ VYSPALA. a JESTLI U VÁS SVÍTÍ SLUNCE, BUDE LÍP. TADY V BRNĚ JE TMA TMOUCÍ, V DÁLCE NĚKDE NA ZÁPADĚ ŠLEHAJÍ BLESKY A BOUŘÍ HROM. A TADY SE PRÁVĚ SPUSIL LIJÁK (KONEČNĚĚĚĚĚ).

HANKO, MÁM TAKÉ ŠTĚSTÍ NA SOUSEDY. JEDNI Z NICH MAJÍ KLÍČE OD NAŠEHO DOMU A MY JEJICH. HLÍDÁNÍ KOČEK JE SAMOZŘEJMOSTÍ, PSY SI BEREME VŠUDE SEBOU.

LENKA S 8.8.2008 1:29

POKRČOVÁNÍ

 A SLUCHÁTKO  RADĚJI  VRÁTILA  S VYMYŠLENOU A  NAIVNÍ   BÁCHORKOU.   JEJÍ  SYN  MÁ TOTIŽ  VLASTNÍCH  PROBLÉMŮ NAD  HLAVU A   HLAVNĚ   SE  ZÁKONEM. VĚŘTE  VŠAK VŠICHNI, ŽE  SE  MI  PO  VRÁCENÍ  SLUCHÁTKA  VELICE  ULEVILO. I KDYŽ  DOBŘE  VÍM,  ŽE  JSEM  JE   ZASTRAŠILA  JEN  TOU POLICIÍ.  DNEŠKEM JSEM  ZASE  ZÍSKALA VELIKÉ A SILNÉ  NEPŘÁTELE,  AČKOLIV JSEM  SI JE   NEZASLOUŽILA.  MĚLA  JSEM  OBROVSKÉ OBAVY  Z  VÝVOJE  VĚCÍ  PŘÍŠTÍCH  A  MUSELA  BYCH  SVOU  I PEVNOU LINKU  NECHAT  ZABLOKOVAT.  TAKHLE  SE  MI  TELEFON VRÁTIL.  ALE   ZAHRÁDKÁŘSKÉ  PŘÁTELSTVÍ   JE   NAPROTSTO PŘETRŽENO  A ZNIČENO.  TAKHLE JSEM  TO   ALE  NECHTĚLA. JÁ  CHTĚLA  POUZE  ZPÁTKY  SVŮJ MAJETEK A  NESTÁLA  JSEM  O  TO,  ABYCH PLATILA   UŽ  PODRUHÉ  ZA   OBDOBÍ  NAŠEHO POBYTU  ZDE, CIZÍ  ÚČTY  ZA  TELEFONOVÁNÍ   A Z  VLASTNÍ  DĚRAVÉ KAPSY. STALO  SE  TO   J UŽ  EDNOU  A  BYLA  TO  VELICE  DRAZE   ZAPLACENÁ  ZKUŠENOST, KTERÁ  MNE  NAUČILA  OPATRNOSTI  A  NEDŮVĚŘE  KE  ZDEJŠÍM LIDEM .PODRUHÉ  JSEM O  TOHLE   NESTÁLA. UŽ   SI  BUDU PŘÍŠTĚ     SVÉ VĚCI PŘEPEČLIVĚ  HLÍDTA.  VŽDY´T  UŽ  I LIDOVÉ  PŘÍSLOVÍ  ŘÍKÁ, ŽE  PŘÍLEŽITOST   DĚLÁ Z  POCTIVÝCH LIDÍ  ZLODĚJE.    DOBROU  NOC, UŽ   DNESKA  MOHU  JÍT  SPÁT  KLIDNĚ  A BEZ OBAV. UŽ  MI  TAKY  NENÍ ZLE.  BOUŘKA   SE  VYŘÁDILA  A  ODEŠL A JINAM  .  DOKONCE  TU I  TROCHU ZAPRŠELO.

Hana W 8.8.2008 1:31

Re: POKRČOVÁNÍ

JESTE ZE TO TAK DOPADLO. ALE JE CLOVEKU Z TAKOVYCH VECI FUJTAJBL. DOBROU NOC, LENI.

PetraK 8.8.2008 9:03

Re: POKRČOVÁNÍ

TEDA LENKO, TY MÁŠ ZÁŽITKY!! TAK HLAVNĚ, ŽE TO TAKHLE DOPADLO A JÁ DRŽÍM HOKINKOVI PALCER^R^R^R^R^R^

LENKA S 8.8.2008 1:15

HANI, MOC DEKUJU ZA TO KRASNE HLADIVĚ HŘEJIVÉ POVÍDÁNÍČKO I ZA FOTEČKY JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍHO KOTÍKA.

 JEDNO  TO:DNES  JSEM   ZAŽILA   NEUVĚŘITELNOU  PŘÍHODU.  ŠLA  JSEM   NAVEČER  ZALÍT  ZAHRADU, NESLA  JSEM  SI  S SEBOU TELEFONNÍ SLUCHÁTKO  OD  PEVNÉ LINKY(   PŘÍSTROJ  MÁ DOSAH   AŽ 300M  A   MÁM ODZKOUŠENO,  ŽE  NA   ZAHRADĚ  FUNGUJE.  CHTĚLA  JSEM  TZAVOLAT  PŘÍTEELKYNI, KTERÁ   DNES  MĚLA  DO  ČR  DORAZIT.  Z  TÉ IGELITKY  MI VŠAK NA  TOM KOUSKU  CESTY( ASI  20 METRŮ PODÉL PLOTŮ) NEPOZOROVANĚ  VYPADLO. KDYŽ  JSEM   CHTELA  VOLAT,  PROSTĚ  NEBYLO., I KDYŽ  JSEM  JISTĚ  VĚDĚLA,  ŽE   V IGELITCE  BYLO  JEŠTĚ  DOMA.   VZALA  JSEM  TED Y SVŮJ  MOBIL A  PEVNOU LINKU   PORZVÁNĚLA. A  EJHEL!! SLUCHÁTKO SE  MI OZVAL PRÁVĚ  Z OKEN   SOUSEDA Z VEDLEJŠÍ  BYTOVKY, KTERÝ  MÁ  ZAHRÁDKU POD  NÁMI  , BYDLÍ  NEJBLÍŽE  A JEŠTĚ  ODCHÁZEL DOMŮ  PŘEDE  MNOU.  BYLA  JSEM   PŘESVĚDČENA,  ŽE   E  ON  TÍM , KDO   MI  SLUCHÁTKO  SEBRAL. KDYŽ  JSEM  HO  ALE  POŽÁDALA, ABY   MI  HO VYDAL, JELIKOŽ  MU  STEJNĚ  BEZ PODTSAVCE  S NABÍJENÍM  A ZAKOTVENÍM  V NAŠICH  DRÁTECH K NIČEMU  NEBUDE, ONI OBA  TVRDILI  SVORNĚ,  ŽE   HO NEMAJÍ  A  NIC  NENAŠLI. HROZILA  JSEM  POLICIÍ A  ŠLA   POSLOUCHAT  ZA  DVEŘE JEJICH  BYTU, JELIKOŽ  DŮM BYL OTEVŘENÝ. CELOU  DOBU  SE   VŠICHNI  SE  SVÝM  SYNEM  DOHADOVALI O   NEJDŘÍVE TOM,   CO  TO   ZVONÍ., PROČ  TO ZVONÍ. APK  I  ROKOVALI O  TOM, ZDA   MNĚ HO  MAJÍ VRÁTIT.  KDYŽ  SEM   OPRAVDU  BYLA  ROZHODNUTA   ZAVOLAT  POLICII Z   DRÁTOVÉHO  TELEFONU,  O  NĚMŽ  ONI  ALE  NEVĚDĚLI, BNAJEDNO  KDOSI   ZVONIL.  ZROVNA  JSEM  S POLICIÍ  HOVOŘILA.  MUSELA  JSEM  KRÁDEŽ   NAHLÁSIT.  MOHLO  SE  DOBŘE  STÁT, ŽE  BYCH  SE  JEN PODIVILA,  AŽ  BY  PŘIŠEL  OD   O2 ÚČET  NA  NĚKOLIK  TISÍC  ZA   VOLÁNÍ  Z MÉ PEVNÉ  LINKY.  HOVOR  JSEM  TEDY  PŘERUŠILA.  ZVONILA  TA  PANÍ, KTERÁ  DŘÍVE   TVRDILA, ŽE  NIC  NENAŠLI  A NEVZALI.  VYPRÁVĚLA  MI  TAKOVÉ POHÁDKY  PŘED  SPANÍM, KTERÝM  ANI   NEBYLO MOŽNO UVĚŘIT. JEJÍ  SYN PRÝ  TO  NAŠE  SLUCHÁTKO NAŠEL  VE  SVÉ  UZAMČENÉ   GARÁŽI!!! ONA PRÝ    NIC  PODOBNÉHO NEVIDĚLA. NESE  HO  ZPÁTKY.  PRÝ   NEVĚDĚLA,  KOMU PATŘÍ  .ZALEKLA  SE:POKR.

Pitrýsek 8.8.2008 1:26

Re: HANI, MOC DEKUJU ZA TO KRASNE HLADIVĚ HŘEJIVÉ POVÍDÁNÍČKO I ZA FOTEČKY JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍHO KOTÍKA.

NO,  JE  TOTO  MOŽNÉ !!!???  KDYBY  TO  UDĚLALA  DĚCKA  CHÁPU,  ALE  DOSPĚLÍ ??? CO  SI  ASI  TAK   PŘEDSTAVOVALI?? 8-o8-o 

Hana W 8.8.2008 1:28

Re: HANI, MOC DEKUJU ZA TO KRASNE HLADIVĚ HŘEJIVÉ POVÍDÁNÍČKO I ZA FOTEČKY JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍHO KOTÍKA.

KOUKAM, ZE MAS POVEDENE SOUSEDY. mY MAME STESTI - NASE SOUSEDKA U NAS NA VYSTRKOVE VEDLE V DOMECKU MA NASE KLICE A MY MAME JEJI. KDYZ NEKTERY Z NAS NEKAM MUSI, TAK SE JEDEN ZE SOUSEDU STARA O ZVIRATA. A FUNGUJE TO V POHODE.

LENKA S 8.8.2008 2:27

HANI, TAKHLE PŘESNĚ TO FUNGOVALO U NAS VE STARÉM, ALE V NOVĚM MOSTĚ, KAM DO JEDNOHO PANELÁKU DALI CELOU ULICI

 VŠAK  SI  JISTĚ    ASPOŇ  NĚKTEŘÍ   LIDI  BUDOU  PAMATOVAT  MÉ  LÍČENÍ   SETŘINY  SVATEBNÍ   ANABÁZE. PRÁVĚ  V BYTĚ  TĚCH  SKVĚLÝCH  SOUSEDŮ  SI  SESTRA  SVOJE  SVATEBNÍ  ŠATY   NEDOPATŘENÍM  ZABOUCHLA.   A  KLIČ  BYL UVNITŘ  A  V ZÁMKU!!SOUSEDI    NÁM TEHDY  KVŮLI  SVATBĚ  DALI   SVŮJ BYT  K  DISPOZICI  A  SE  VŠÍM  VŠUDY. KLIDNĚ ODJELI A   NEMĚLI   ŽÁDNÉ OBAVY,  ŽE  SE  COKOLI  ZTRATÍ NEB  ROZBIJE.  TI  SOUSEDI  TAKY   DÍKY   AŠIM   KLÍČŮM , KTERÉ  MELI  STÁLE  U  SEBE( A  MY  JEJICH) ZACHRÁNILI   ŽIVOT   MÉ  ZALTÉ  BABIČCE.  ALE  TO   UŽ  JE  PŘÍBĚH, KTERÝ  JSTE  SI  MOHLI   DÁVNO  TADY   PŘEČÍST. NECHCI  HANCE   ZKAZIT  DISKUSI,  ALE  O TUHLE  NESKUTEČNOU  PŘÍHODU JSEM  SE  MUSELA  ZAČERSTVA  ROZDĚLIT.  A  JEŠTĚ  PROSÍM O  PŘIDRŽENÍ PALEČKŮ NA  ZÍTŘEJŠÍ  DEN.  nÁŠ  HOKIN   BUDE  U VETA  USPÁN A  BUDOU  MU   SUNDAVAT ZUBNÍ KÁMEN, PŘIČEMŽ  ZŘEJMĚ  PŘIJDE  I  O NĚJAKÝ  TEN  ZUB.  STAŘÍK  HOKIN POSLEDNÍ  DOBOU   NECHTĚL MOC   ŽRÁT  A  BYLO  MU  DĚSNĚ  Z  TLAMY  CÍTIT.   DOUFÁM, ŽE  ŽÁDNÉ  KOMPLIKACE  NENASTANOU A VŠE  SE  OBEJDE  BEZ  NICH. UŽ  BY  TOHO  BYLO  NA NÁS  OPRAVDU MOC. DÍKY  ZA  PALEČKY  A HANCE  SE  MOC  OMLOUVÁM  ZA   NEPATŘIČNÝ  PŘÍSPĚVEK.   BYLA  TO  ALE    TAK  NEUVĚŘITELNÁ  PŘÍHODA, ŽE  JSEM  NEODOLALA.  HLAVNĚ,  ŽE VŠE  MĚLO A  DOUFÁM I BUDE  MÍT  TEN NEJLEPŠÍ KONEC.

LA 8.8.2008 8:18

Re: HANI, TAKHLE PŘESNĚ TO FUNGOVALO U NAS VE STARÉM, ALE V NOVĚM MOSTĚ, KAM DO JEDNOHO PANELÁKU DALI CELOU ULICI

R^

Bubu 8.8.2008 10:35

Re: Re: HANI, TAKHLE PŘESNĚ TO FUNGOVALO U NAS VE STARÉM, ALE V NOVĚM MOSTĚ, KAM DO JEDNOHO PANELÁKU DALI CELOU ULICI

Takhle držím palečky Hokinkovi R^R^R^R^R^R^ (asi jsem mnohonožka) a tobě posílám VV a sílu na jednání s takovými lidmi, co o nich píšeš. Aby je husa kopla, zmetky křivý. Vím, že to člověku přijde líto.

Jakub S. 8.8.2008 13:04

To je už legendární sociologický, resp. psychologický, debakl -

myslím, že figuruje jako výstražný případ všude na příslušných studijních oborech. Zničehonic měli lidi, sousedi odvždycky, ze života stísňující peklo. Bez naděje.

Pitrýsek 8.8.2008 10:42

Re: HANI, TAKHLE PŘESNĚ TO FUNGOVALO U NAS VE STARÉM, ALE V NOVĚM MOSTĚ, KAM DO JEDNOHO PANELÁKU DALI CELOU ULICI

CELKEM  BĚŽNÝ  ZÁSAH,  ALE  HOKYNEK  JE  UŽ  PÁN,  CO  NĚCO  PAMATUJE  A  K  TOMU NARKOZA  (FUJ,  TY  JSI  MĚ  S TÍM  USPÁNÍM  VYDĚSILA).  TO  JE  R^R^R^  ZAPOTŘEBÍ.    HOKYNKU,  PŘÍJEMNÉ  PROBUZENÍ.       PROMIň,  ŽE  POUČUJI,  OBČAS  HOKYNKOVI  MRKNI OČIČKAMA,  ABY  MU  NEVYSYCHALY.  JISTĚ NAPÍŠEŠ,  JAK TO  DOPADLO.

LENKA S 8.8.2008 11:01

HANI, TO USPÁNÍ JE ASI NUTNÉ PROTO, ABY PSÍK PŘI VÝKONU NEMLEL HLAVIČKOU A NÁHODOU MU VET NEPORANIL DÁSNĚ. oN MÁ HOKIN OPRAVDU ASI NĚJAKÝ ZUB HODNĚ ŠPATNÝ A I BOLAVÝ

KDYŽ  JSME   HOKINOVI  UŽ  SKORO  DESET  DNŮ  A  DBVAKRÁT  DENNĚ  OPÝYVALI    DÁSNĚ ŠALVĚJOVÝM   ODVAREM,  VEHEMTNĚ  SE  TOMU  BRÁNIL  A  DOCELA  ZLE   NA  NÁS  I  VRČEL.  MUSELO  HO  TO  HODNĚ  BOLET,  ALE  BYLA  TO  NUTNOST.  VET  DŘÍVE   ČAS  NENMĚL, JELIKOŽ  MĚL  SPOUSTU  KVŮLI  SVÉ  DOVOLENÉ  ODLOŽENÝCH  OPERACÍ.   HOKINOVY  ZUBY  MUSELY  POČKAT  DODNŠKA.  SNAD  BUDE  LÍP  A  DĚKUJU  MOC  ZA    RADU  S  TĚMA  OČIMA. HOKIN  TOTIŽ  UŽ  ZAČÍNÁ  SLEPNOUT.  OBĚ  OČI  MÁ  POTAŽENÉ  ZÁKALEM. NA  TOHLE  TAKY  VETA   MUSÍM UPOZORNIT,  ABY   TO  VIDĚNÍ  VYŠETŘIL.