25.10.2021 | Svátek má Beáta


KOČKY: Jak se z Macíka nakonec stal Kimi

2.10.2008

 
Pozor, všechno je jinak. Slečna nakonec usoudila, že kočka přece jen není zvíře pro ni, ale našli jsme ještě někoho lepšího. Je to báječná zaměstnankyně Hospicu v Rajhradě, paní Ilonka, která bydlí v rodinném domku a má vnuka Davídka. Macík se stal vytouženým dárkem k 11. narozeninám, dostal nové jméno Kimi a tady je úryvek z mailu, který jsme obdrželi, když se koťátko zabydlelo, psala ho Davídkova maminka:supík - kotě Kimi doma 1
Kimi je kouzelné koťátko, moc hodné a hravé. Je to mazlíček, který se opravdu rád chová a nechá hladit. Vydrží neuvěřitelně dlouho ležet v náručí a náležitě si to vychutnává:) Dnes se od Davídka nehnul dobrou hodinu. Davídek by se myslím do Bílovic k babičce nejradši odstěhoval a nebo si ho vzal s sebou domů, což ale není možné, protože bydlíme v paneláku. Ale jezdíme tam často, takže si spolu určitě hodně užijí.
Kimi teď bydlí ve velkém domě ještě s dědou Milošem a strejdou Laďou, které si oba hned získal. Tak to bude mít dobré, protože doma skoro vždycky někdo bude! Očičko, které mu chybí, je už úplně zahojené a zarostlé srstí a Kimi vypadá, jakoby na vás stále mrkal:)
Myslím, že přes všechno zlé, co určitě prožil, je to teď moc šťastný kocourek a věřím, že se mu u nás bude líbit a bude spokojený!“
Spolu s mailem poslali i fotky, které vám teď s radostí přeposílám. Nestává se každý den, aby měl člověk takovou radost z něčeho, co ze začátku vypadalo tak ošklivě a my jsme všichni strašlivě rádi, že se záchrana povedla. Takže moc moc díky paní Ilonko a Davídku a přejeme samé krásné chvíle strávené s naším jednookým hrdinou. Macík to vyhrál na celé čáře ;)
Istar
PS: naši kocouři se po třech dnech "samoty“ konečně uklidnili, zase pospávají po křeslech a nevrčí na mě, když je jdu očuchat ;)
supík - kotě Kimi doma 2
supík - kotě Kimi doma 3
Supík


Grafton Recruitment Praha
SEŘIZOVAČ | 32 000 Kč

Grafton Recruitment Praha
Jihočeský kraj
nabízený plat: 30 000 - 32 000 Kč