29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Závodní postřehy šílené matky

Přihlásil jsem Péťu do Gross Gerrau, poctivě trénuje, zlepšuje se, tak ať se zas koukne do světa. Po těchto slovech našeho pana trenéra mi lehce spadla čelist. Naše malá holčička a takovéhle velikánské závody!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
veram 2.6.2008 18:29

Re: Re: OT fotky Daňkovice

opravím to, napiš jim, ať se kouknou zítra, opravuju tam toho víc.

Jestli ještě někdo by mi k tomu něco řekl ...

A kdo by chtěl poslat nějaký obrázek v plné velikosti, tak ať napíše. (Jiný Honzo, dnes to pošlu :-D)

zana 2.6.2008 20:57

Re: Re: Re: OT fotky Daňkovice

No, jestli můžu, tak bysem prosila č. 250 (3Z), co se tam směju jako kůň :-). Děkuju.

Pitrýsek 3.6.2008 1:47

Re: OT fotky Daňkovice

;-(;-(Já to rajčátko nemohu otevřít!!!;-(;-(

Dee 2.6.2008 10:08

Taky

se připojuji k všeobecné gratulaci, je to velký úspěch a určitě to byl nezapomenutelný zážitek. Preji vám,ať takových i lepších máte ještě strašnou spoustu.

Dede 2.6.2008 9:55

Lucko, už jsem ti sice psala...

Ale když jsem včera zpracovávala ten článek, tak jsem si znovu musela říct, že Péťa je skvělá - celá  maminka ;-);-DV A taky mi bylo tak hezky, když jsem to četla...

Beda 2.6.2008 9:59

Re: Lucko, už jsem ti sice psala...

Dede, dorazil ti mailik? kvůli tomu datování ICT a dalších...

omlouvám se za OT;-)

Beda 2.6.2008 10:00

tak nic

šiš, pardon, teď jsem koukla do pošty;-D

Alča 2.6.2008 9:45

Lucko, klobouk dolů

před tím, co všechno zvládáš a dodatečná gratulace dcérence k báječnému výkonu!R^

YGA 2.6.2008 9:26

Milá Lucko V.

Posílám velké gratulace tvojí nejmladší - je vídět, že ona se ve světě neztratí. Moc vám všem fandím. Není větší štěstí, než když se dětem daří v tom, co je baví.

P.s.: a zrak se mi taky tak nějak rozostřil

Velká kočka 2.6.2008 8:45

Povětrnostní zprávy

Zdravím všechny při pondělku a hlásím že i na severu je momentálně teplo, něco mezi 25 až 30 stupni. 8-o Anglické trávníky sousedů, sestříhané na minimum, se začínají měnit v poušť. :-( Tedy rozhodně barevně. A takhle to tu bývá téměř každý rok. Než skončí škola (a ta tyto týdny právě končí) bývají velice krásné letní dny. Ale už na vyhlášené oslavy Svatojánské noci začne pršet a to obyčejně přetrvá celou dovolenou švédů v červenci a trvá pak dál až ten letní déšť přejde do dešťů podzimních. A to vám pak podám další hlášení. :-):-D;-D

Dede 2.6.2008 9:24

Re: Povětrnostní zprávy

Ahoj Velká kočko, dnes jedu s Martou do Svinesundu, budeme ti mávat! :-)V

Jinak v Norsku jsou také tropy... vzdycháme všichni. Lidi, psi, trávníky... a zmizel nám tu potok! Koukejte... Omlouvám se za nevalnou kvalitu, ale je to foceno mobilem :-/:-)

Beda 2.6.2008 9:58

Re: Re: Povětrnostní zprávy

uj uj, to jsou fotky8-o:-)R^VV (a vůbec ne nekvalitní:-))

Pitrýsek 3.6.2008 1:46

Re: Re: Povětrnostní zprávy

foceno mobilem, ale stejně hezky:-)

Zdena b.p. 2.6.2008 10:19

Re: Povětrnostní zprávy

Velká kočko, já ti tam k tobě začátkem prázdnin posílám 2 vnuky. Tak uvidíme, jestli už bude to pravé vlhké počasí. :-)

Jakub S. 2.6.2008 8:28

To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

to nelze vyvážit.

Jenom - doufám, že kdybyste zjistili, že to cerku přestává bavit, nebudete ji nějak příliš nutit - ?

Xerxová 2.6.2008 8:48

Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Jakube - ty nepamatuješ, jak tady Lucka řešila, jestli má svoji nejstarší "pustit" do reprezentace cyklistiky?? Já myslím, že u této "smečky" nebezpečí z rodičů, kteří honí své potomky,proti jejich vůli, nehrozí...V A Péťa je ten príma tvoreček, co s IQ vysoko nad průměrem, nadšeně sportuje, učí se, zvládá psy, potkánky, krmit ježka či vlaštovku... a u toho se směje ;-)

Lucka V. 2.6.2008 9:46

Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Víš, Jakoubku, tuhle cestu si vybrala sama. Pan trenér totiž napřed mluví s dětmi, aby slyšel jejich nikým neovlivněný názor a pak teprve jde za rodiči a zjišťuje, jestli jsou ochotni potomka podpořit. Takže slečna se domluvila, že by ráda přišla na trénink a pak mi to s trenérem přišli oznámit. Pokud by se v budoucnosti chtěla z této cesty odchýlit, je to její volba a její život. To, že jsme zplodili potomka, nám ještě nedává právo mu nalajnovat život. To, co Péťa momentálně dělá, je šíleně náročné, hupsla rovnou do světa vrcholového sportu a je to dřina. Zatím odmítám, aby trénovala denně jako ostatní, připadá mi, že je ve věku, kdy si potřebuje hrát, lítat venku, učit se a poznávat. A náš trenér, protože je to Pan trenér, mi to schvaluje.

Beda 2.6.2008 9:57

Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

tak já se, Lucko, přilepím pod tato rozumná slova VV ... gratuluju dcerce k úspěchuR^  a taky - tobě k ní VV a jí k toběVV

alimo 2.6.2008 12:46

Re: Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Připodepisuju, není co dodat...jen, že jsem na ta písmenka místy "špatně viděla":-)

Dede 2.6.2008 9:57

Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

R^Takového pozlatit milá Lucko! Vidí si totiž dál než na špičku nosu... a to nebývá obvyklé :-)

MaRi 2.6.2008 10:03

Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Lucko, tobě i Panu trenérovi píše život velikou 1

terra-san 2.6.2008 11:17

Re: Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Jojo. A s hvězdičkou* (Kde jsi, veram?)

EvaŽ 2.6.2008 12:10

Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Psal jsem dole, že jste dobří, ale tenhle názor to umocňuje. Ano, to, že jsme splodili potomka nám nedává právo mu nalajnovat život. To by se mělo tesat, nejlépe některým rodičům na čelo (a přitlačit). Pokud si ho takhle náročně nalajnuje sama, je to její právo. Ale gratuluji k takovému dítěti a ještě k neobyčejnému trenérovi.

zana 2.6.2008 21:08

Re: Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

amenV

Pitrýsek 3.6.2008 1:51

Re: Re: To je pro rodiče převelká radost, a pocit, že tomu aji sami pomohli a pomáhají dál -

Lucko, stejně jste bezva rodinka. Když jsem Tvé povídání ještě v noci četla, silně se mi "zapotily" brýlky. Je to radost číst. Fandím Vám, ať to nadšení vydrží. Blahopřeji znovu k úspěchu a raduji se s Vámi.

Vave 2.6.2008 8:14

Jsi

báječná ženská a máma, milá LuckoVV, a všechna ta Tvoje jablíčka nenapadala daleko od stromu!R^:-) Posílám velkou, byť dodatečnou gratulaci k senzačnímu umístění i k narozeninámVV, posledním jen s jednou číslicí! :-)

Velká kočka 2.6.2008 8:14

Rodinný team

Milá Péťo, "grattis" (jak tu ve Švédsku říkají) a jen tak dál!!R^ A milá Lucko, Péťa si musí jenom gratulovat k  podpoře jakou od rodiny má. Za to jsi ty získala zasloužené první místo. Moc vám oběma fandím!!VV!!

Zdena b.p. 2.6.2008 7:45

Hele, matko!

Tak si tu bulím a vyhazuju už třetí kapesník. Gratulace převelikáááá!!!!!! Ratolesti i tobě.

Rpuť 2.6.2008 7:13

Tak to je na gratulaci převelikou!

R^R^R^

veram 2.6.2008 8:04

Re: Tak to je na gratulaci převelikou!

>-R^VVR^VVR^VVR^VVR^>-