Sobota 15. 6. 2024Vít polojasno10 °C

Diskuse k článku

ČLOVĚČINY: Diář

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 107
  • Poslední: 22.1. 2009 0:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
dalmatin 21.1.2009 12:26

Renato,

to je téma! Zrovna sedím u pracovního stolu, na kterém mám nepředstavitelný bo.. binec. Tisíce papírků a poznámek. Jak něco nemám na očích, zapomenu na to. Jsem už v takovém stresu, že prostě za pracovní dobu nedokážu stihnout to, co se po mně chce. Nejsem pomalá a zdržím se jedině tady. Prostě je toho moc, ono 150 ženských dá jedné pořádně zabrat. Ale k diáři: taky se pokaždé přesvědčuji, že si všechno poznamenám. Namotivuji se tím, že si pořídím krásný diář. A pak se zase spoléhám na svoji hlavu. Takže se vkrádají chybičky malé i kolosální. Už druhý rok mám diář Moleskine a ten mi asi konečně vyhovuje. Má na stránce celý týden a kolonky jsou vodorovně (nesnáším to psaní ve sloupcích.) Na protější straně je volný list a tam se snažím si napsat věci, které bych nechtěla zapomenout - otvírací doba, úkoly, záznam ze schůze. Jak jsem tak postižená profesionální deformací, tak mám zábrany používat osobní věci v práci - takže občas dezinfikuji klíče, mobil nebo diář ;-D Když to shrnu tak předsevzetí používat diář vždy odplyne s časem a jsem zase mezi lístky, stolním kalendářem, pípáním v počítači a na mobilu. Chaos. (Moc jste mě potěšili, že v tom nejsem samaR^

YGA 21.1.2009 13:10

Re: Renato,

Mě jsi zas potěšila novým slovem bobinec ".... i pojďte dál, ani se nezouvejte, mám tu malý bobinec ..." a už vidím návštěvu, jak se nápadně nenápadně díva pod nohy, v čem se šlape ;-D.

dalmatin 21.1.2009 13:33

Re: Renato,

;-D;-D Já v tom chaosu asi "bobinec" najdu ;-D;-D

Louk 21.1.2009 14:09

Re: Renato,

Ygó, ty mě jednou zabiješ! Bobinec  ;-D;-D.

Jinak už vše bylo řečeno. Taky používám archaický systém stolního kalendáře a všudypřítomných ceduliček. Specialitou jsou tzv. hnízda - tj. neuspořádané hromady papírků, papírů a dokumentů všeho druhu...

Hodně se mi líbí terrovic barevné kolíčky :-)

karakal 21.1.2009 14:58

Re: Renato,

Šmarjáá, tohle mi nedělejte. Bobinec je fakt dobrej. Já se nemůžu řehtat na celý kolo. Nejen, že to je poněkud namáhavé, ale přijde mi to už i nebezpečné. I když zase, spustit celou akci smíchem až se za břicho popadám možná není špatný nápad ;).

Jakub S. 21.1.2009 15:19

Re: Renato,

Bobinec - no jo, neuvěřitelná výkonná všezvládající dokonalá a ještě příjemná a klidná Dalmi... a ještě dala vzniknouti krásnému nezhoubnému novotvaru. Jakkoliv nepřímo - zase zásluha ostatních, no jo. Samý krasavice intelygentní... kdo to má vydržet.

YGA 21.1.2009 18:19

Re: Renato,

Ale jó, Jakube, ty to vydržíš - dyť tynteligent krásný se mezi krasavicama intelygetníma nikdy neztratí. ;-D

Jakub S. 21.1.2009 20:08

No dyť!

Tož toto sem právě chtěl slyšet! Aj chlap chce byt negdy pohlazený po srsti, pravda?