15.6.2024 | Svátek má Vít


ČLOVĚČINY: Diář

21.1.2009

Taky poutka na můj milovaný roller Pelikan a mikrotužku Rotring. V šikovných plastových pouzdrech jsou vizitky lidí, které často kontaktuji. A taky to hezky vypadá, když právě přijatou vizitku důležitě zasunu do prázdného plastového okénka.

Diář dále skýtá mnoho různých kapsiček, určených pro zásobu mých vlastních vizitek a nejrůznějších jiných karet. Jedna kapsička má průhledné okénko, tam bydlí průkazové fotky mých dětí. Ano, už i Zuzka má průkazovou fotku, potřebuje ji na skipas na italských sjezdovkách.

Moje černá pravá ruka má i tajnou komnatu se zipem, tam si schovávám tajnosti typu daňové přiznání.

A pak je v mém diáři několik podivných věcí.

Tři obyčejné kancelářské sponky - vůbec nevím proč, zatím jsem je nikdy nepoužila. Ale dovedu si živě představit, jak sponku rozmotám a vzniklým drátkem cosi odkudsi vyšťourám.

Papírový metr z IKEA. Sáček s hnojivem pro řezané květiny - netuším, jak se tam dostal, ale zřejmě čeká na chvíli, kdy mi někdo do práce přinese nezapomenutelnou kytici.

Můj diář je schopen ochránit před deštěm sedm paré smluv pro Katastrální úřad a v případě nouzového nákupu schová sáček sušeného droždí a deset deka salámu - ale jen ve vakuovém balení!

K čemu všemu slouží diář vám? A co v něm najdete?

RenataEKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !